Нагорода у галузі журналістики, літератури та мистецтв «PRAVISSIMO!»

Про нагороду АПУ у галузі журналістики, літератури та мистецтв «PRAVISSIMO!»

Асоціація правників України (АПУ) запрошує взяти участь у конкурсі АПУ у галузі журналістики, літератури та мистецтва «PRAVISSIMO!» 2016 року.

Метою нагородження є відзначення журналістів, які у своїх матеріалах висвітлюють актуальні питання юридичної практики та професії в Україні, сприяють підвищенню обізнаності громадськості про роботу правничих інститутів та зміцненню ролі правника у суспільстві.

Нагорода присуджуватиметься у вигляді премії та становитиме 5 000 гривень по кожній з номінацій – стаття в друкованих засобах масової інформації або Інтернет-виданнях та відео-репортаж.

На присудження нагороди висуваються роботи, які оприлюднені в період з 1 січня по 31 грудня 2015 року. Не беруть участі у конкурсі роботи, оприлюднені в юридичних (спеціалізованих) засобах масової інформації.

Кінцевий термін висування робіт на присудження нагороди — 5 квітня 2016 року. Щоб завантажити форму подання, будь ласка, скористайтесь цим посиланням.

Зробити подання на присудження Нагороди може будь-який член Асоціації правників України, видавці, теле- та радіоорганізації або автор роботи. Кількість робіт, що висуваються на присудження нагороди, не обмежується. Висування робіт на присудження нагороди є безкоштовним.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел.: 044 492-88-48 або пишіть на адресу pr@uba.ua. Контактна особа – Оксана Кожухівська. Адреса для кореспонденції: вул. Межигірська 5, оф. 15, м. Київ 04071.

Вручення нагороди «PRAVISSIMO!» за 2010 рік.

Вручення нагороди «PRAVISSIMO!» за 2011 рік.

Вручення нагороди «PRAVISSIMO!» за 2012 рік. 

Вручення нагороди «PRAVISSIMO!» за 2013 рік. 

Вручення нагороди «PRAVISSIMO!» за 2014 рік.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ