Громадські ради при органах влади

Шановні члени Асоціації правників України!

Запрошуємо Вас долучитись до участі в громадських радах при органах влади України.

Громадські ради є консультативно-дорадчими органами, які складаються з представників різних організацій та діють на громадських засадах. Участь юристів у громадських радах є надзвичайно важливою з огляду на необхідність професійного представництва в органах, які здійснюють вплив на формування державної політики.

Список делегатів ВГО «Асоціація правників України», які входять до складу громадських рад при органах влади та інших консультативно-дорадчих органах

Ознайомитись з Положенням про участь та представництво АПУ у громадських радах Ви можете за посиланням

Асоціація правників України буде інформувати Вас щодо порядку створення громадських рад, слідкуйте за анонсами на сайті http://www.uba.ua/ukr/

Відповідальні особи за представництво АПУ у громадських радах – Андрій Романчук, Владислав Соколовський, Юліан Хорунжий.

Якщо Ви бажаєте, щоб ваша кандидатура була подана від імені Асоціації правників України до тієї чи іншої громадської ради, будь ласка, надішліть листа до Секретаріату Асоціації правників України на адресу gr@uba.ua. Лист має містити біографію та вказівку, до якої громадської ради Ви маєте намір подати свою кандидатуру, а також пояснювальну записку, чому саме Ваша кандидатура має бути делегована. Наявність двох рекомендацій від членів Правління АПУ є обов'язковим.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ