Основні підходи щодо внесення змін до Конституції

У межах Асоціації правників України були розроблені «Основні підходи щодо внесення змін до Конституції України».

Документ підготовлено ініціативною групою у складі Президента АПУ Дениса Бугая; члена Правління АПУ, заслуженого юриста України Олександра Ількова; члена Правління АПУ, члена Конституційної комісії при Президентові України Володимира Кравчука, членів АПУ - заслуженого юриста України Альони Шуліми та секретаря навчально-методичної ради Національної академії прокуратури України Валерія Кравчука.

«Основні підходи щодо внесення змін до Конституції України» напрацьовані за результатами циклу проведених Асоціацією правників України заходів, присвячених процесу конституційної реформи.

Так,  у квітні цього року Асоціацією правників України було організовано круглий стіл, на якому розпочато обговорення основних організаційних та змістовних аспектів конституційної реформи, та проведено опитування щодо актуальних питань конституційної реформи.  Основних підходи до внесення змін до Конституції України у сфері правосуддя та прокуратури були також обговорені на засіданні  Комітету АПУ з конституційного права, адміністративного права та прав людини на початку червня цього року.

Перед затвердженням Правління проект Основних підходів був попередньо винесений на публічне обговорення членів АПУ з метою отримання зауважень та пропозицій.

Нагадуємо також, що раніше, 15 червня 2015 року, в рамках Комітету АПУ з конституційного права, адміністративного права та прав людини підготовлені пропозиції щодо внесення змін до Розділу ХІІ «Конституційний Суд України», які були передані членам Конституційної комісії. 

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ