Проєкти

Правова допомога учасникам АТО

Проект завершено

Асоціація правників України повідомляє про запуск нового проекту «Правова допомога учасникам АТО».

Шановні військовослужбовці - учасники АТО, якщо ви або ваша родина потребуєте юридичної допомоги, звертайтесь, будь ласка, за телефоном +380 (44) 229-10-29 та безкоштовно отримайте консультацію адвоката Топала Леоніда Миколайовича.

В рамках даної ініціативи також планується залучити досвідчених і професійних юристів та адвокатів які згодні на безоплатній основі (pro bono) надавати правову допомогу військовослужбовцям.

Ми звертаємось до всіх небайдужих правників та запрошуємо Вас долучитись до проекту. В цей складний для України та українців час, в силах кожного із нас надати свою посильну допомогу тим, хто її потребує. Ми будемо вдячні Вам за підтримку проекту та розповсюдження інформації про нього серед колег.

Долучитись до проекту Ви можете заповнивши анкету, вказавши в ній свої данні та коментарі стосовно того, скільки часу Ви зможете приділити даній роботі.

За більш детальною інформацією можете звертатись до Асоціації правників України за номером за тел. +380 (44) 229-10-29 чи написавши листа на e-mail assistant@uba.ua.

Актуальним питанням для людей, які повернулися із зони проведення антитерористичної операції (АТО), є питання відвідування Медико-соціальної експертної комісії.

Детальні відповіді на питання, що таке Медико-соціальна експертна комісія та які принципи її роботи - читайте в інтерв'ю адвоката Романа Титикало за посиланням.

Завантажити логотип проекту.

Заохочення учасникам проекту «Правова допомога учасникам АТО»

Проект завершено