Програма «Школа лідерства»

Програма «Школа лідерства»  спрямована на розвиток лідерських якостей та надання допомоги у розбудові кар’єри жінкам-юристам у будь-якій сфері юриспруденції. Навчання лідерству планується здійснювати через оприлюднення історій успіху жінок – лідерів у юридичному бізнесі, освіті, науці, державній службі тощо. Також жінки-лідери запропонують своє бачення по багатьом питанням, що турбують жінок-юристів – як вибудувати відносини з чоловіком без шкоди для кар’єри, як планувати свій час, як налагодити відносини з дітьми тощо.

До участі у проекті запрошується усі бажаючі – жінки, які вважають, що мають певні досягнення у тій чи іншій галузі і можуть розкрити свої рецепти успіху для Форуму жінок.

Питання (не обов’язково надавати  відповіді на усі перелічені запитання – виберіть ті, які є близькими для Вас і Ви готові поділитися своїми міркуваннями  із іншими жінками-юристами):

 1. Які Ваші основні досягнення у житті? Чим Ви пишаєтеся?
 2. Які риси характеру допомогли Вам у будівництві кар’єри? 
 3. Три найкращі події у професійному житті.
 4. Чи були певні проекти чи періоди часу, які негативно вплинули на Вашу кар’єру, від чого у Вашому житті Ви б хотіли би відмовитися?
 5. Які три риси характеру найчастіше заважають жінкам будувати кар’єру?
 6. Чи припускалися до використання «жіночих чар» для досягнення професійного успіху?
 7. Чи використовуєте, соціальні мережі та блоги для розбудови кар’єри та формування власного іміджу? Які рекомендації можете надати з цього приводу?
 8. Заважає чи допомагає суспільна діяльність та участь у благодійних проектах розвитку професійної кар’єри?
 9. Чи потрібно навчання/стажування за кордоном для розбудови успішної кар’єри?
 10. Чи маєте особистий план розвитку? Чи зверталися до професійних консультантів із розбудови кар’єри, якщо так – то оцініть доцільність цього?
 11. Які форми планування часу застосовуєте? Чи вважаєте таке планування ефективним? Стосується планування виключно професійних моментів чи плануєте й особисте життя?
 12. Яку літературу із особистого чи професійного розвитку можете порекомендувати?
 13. Чи потрібно змінювати місце роботи та загальний напрямок діяльності протягом кар’єри? Чи робити Ви це колись, позитивні й негативні моменти пов’язані з такою зміною?
 14. Чи впливає сімейний статус жінки на її кар’єру (кому легше досягти певних ступенів кар’єри – заміжнім чи незаміжнім жінкам)?
 15. Яке ставлення Вашої родини, і передусім чоловіка, до успіхів та режиму життя? Що у сімейному житті допомагає і що заважає успіху?
 16. Чи можуть бути разом дві успішних та публічних людини, чи такий союз приречений на розпад?
 17. Як Ви вважаєте, який час є найкращім для народження дітей – початок кар’єри чи її середина (наявність певного статусу, професійних досягнень, стабільний фінансовий дохід).
 18. Чи користуєтесь допомогою найманого персоналу для ведення домашнього господарства? Чи має успішна жінка витрачати час на готування чи прибирання? У якій мірі до цього процесу мають залучатися чоловік та діти (чи не ставить це їх у більш невигідне становище у порівнянні із сім’ями, де мами є домогосподарками)?
 19. Чи користуєтесь програмами для планування сімейного бюджету?
 20. Скільки часу потрібно щонайменше поводити з дітьми? Які питання/функції не можна передавати бабусям, няням, гувернанткам тощо?
 21. Яке Ваше ставлення до тенденції  відправляти дітей до шкіл-інтернатів, включаючи закордонні, яка останнім часом поширилася серед жінок, що активно займаються бізнесом?
 22. Ваше хобі?
 23. Подальші плани.

 

 

 

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ