Пропозиції для партнерів

Шановні колеги!

Дозвольте представити річну партнерську програму Асоціації правників України на 2021 рік. Тут ви дізнаєтеся про варіанти партнерства, корисні привілеї та можливості для вашої компанії в співпраці з нами.

Підтримуючи роботу Асоціації, ви не лише сприяєте реалізації її цілей та завдань, але й робите внесок у розвиток правничої професії, вдосконалення законодавства, захист прав і професійних інтересів юристів України.

Крім того, ви отримуєте низку переваг і привілеїв, стверджуєте імідж своєї компанії, як успішної та соціально-активної.

Партнерська програма Асоціації правників України на 2021 рік

ЕНДАУМЕНТ - ПАРТНЕРСТВО СВІТОВОГО РІВНЯ

Ми хочемо втілювати ще більше якісних проєктів для правників. Це професійні, освітні, комунікаційні заходи, розробка законодавчих ініціатив, партнерство зі світовими правничими організаціями, проєкти розвитку громадянського суспільства, участь в розробці реформ тощо.

Для цього ми започаткували діяльність ендаумент-фонду. В чому його особливість? Благодійники жертвують не гроші, а відсотки від їх зберігання в банку.

Ендаумент-пропозиція

ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ ПАРТНЕРІВ У РАМКАХ ЗАХОДІВ

Заходи АПУ — чудова нагода отримати значну кількість корисної інформації, обмінятися думками, познайомитися та поспілкуватися з колегами, представниками регуляторних органів, суддями та науковцями.

Підтримуючи наші форуми та конференції,  ви сприяєте їх організації та проведенню за найвищими міжнародними стандартами. 

Актуальні заходи АПУ

Партнерська програма Ліги студентів Асоціації правників України на 2020 - 2021 рік

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ