Пропозиції для партнерів

Шановні колеги!

Дозвольте Вам представити річну партнерську програму Асоціації правників України на 2020 рік. На її сторінках Ви довідаєтесь про різновиди партнерства, корисні привілеї та можливості для Вашої компанії та, власне, чому вигідно бути партнером АПУ.

Підтримуючи роботу Асоціації правників України у якості її партнера, Ви не тільки сприяєте реалізації цілей та завдань нашої організації, але й робите свій внесок у розвиток правничої  професії, вдосконалення законодавства, захист прав та професійних інтересів юристів та адвокатів в нашій країні. Крім того, Ви отримуєте ряд переваг та привілеїв, які надає Асоціація правників України та стверджуєте імідж своєї компанії як успішної та соціально активної.

Партнерська програма Асоціації правників України на 2020 рік

ЕНДАУМЕНТ - ПАРТНЕРСТВО СВІТОВОГО РІВНЯ

Ми хочемо втілювати ще більше якісних проектів для правників. Це професійні, освітні, комунікаційні заходи, розробка законодавчих ініціатив, партнерство зі світовими правничими організаціями, проекти розвитку громадянського суспільства, участь у розробці реформ тощо.

Для цього ми започаткували діяльність ендаумент-фонду. Його особливість у тому, що благодійники жертвують не гроші, а відсотки від їх зберігання у банку.

Ендаумент-пропозиція

ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ ПАРТНЕРІВ У РАМКАХ ЗАХОДІВ

Заходи АПУ є чудовою нагодою отримати велику кількість корисної інформації, обмінятися думками, познайомитися та поспілкуватися з колегами, представниками регуляторних органів, суддями та науковцями.

Підтримуючи наші форуми та конференції,  Ви сприяєте їх організації та проведенню за найвищими міжнародними стандартами та маєте нагоду зарекомендувати себе у якості соціально-відповідальної та у спішної компанії.

Перша міжнародна конференція з аграрного права

РЕКЛАМА У «ВІСНИКУ АПУ»

Видання "Вісник АПУ" виходить щомісяця та висвітлює актуальні події з життя організації. Тут можна знайти яскраві фото, репортажі з заходів, офіційні заяви, анонси подій. Ваша іміджева реклама може стати гармонійним доповненням до кожного номера, а інформаційні матеріали про вашу діяльність чудово впишуться в нашу концепцію.

Іміджева реклама у «Віснику Асоціації правників України»

Партнерська програма Ліги студентів Асоціації правників України на 2019 рік

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ