Оксана Параскева

Оксана Параскева

Проектний менеджер Проектного офісу «Підтримка фінансових реформ»

Голова Експертної ради з питань корпоративного права і управління ГС «Українське об’єднання ринків капіталу» (UCMA); партнер Investor Relations Agency.

Професійний досвід роботи на фондовому ринку України — з 1994 року, в банківській системі України — з 1997 року, у сфері корпоративного управління — з 1998 року.

Професійна спеціалізація: корпоративні фінанси, корпоративне право, корпоративне управління, фондовий ринок (зокрема, публічні розміщення цінних паперів), проектний менеджмент у сфері інвестицій, організація відносин з інвесторами (Investor Relations).


Бізнес-тренер семінарів з фінансових комунікацій; організатор і спікер спеціалізованих конференцій інвестиційної спрямованості, зокрема у сфері корпоративного управління та сталого розвитку.

Співавтор книги «Фінансові ринки: питання і відповіді», автор публікацій та експертних думок у періодичних виданнях з проблем розвитку фондового ринку, корпоративного управління, комунікацій з інвестиційним співтовариством (IR).

Автор проектів законодавчих та нормативних актів.

У червні 2013 року удостоєна спеціальної нагороди Фондової біржі ПФТС та Української біржі — за особистий внесок в підвищення корпоративної культури емітентів, за сприяння у розвитку комунікацій з інвесторами.

У вересні 2013 році отримала сертифікат про проходження тренінгу Міжнародної фінансової корпорації (IFC) «Методологія оцінки корпоративного управління для компаній».

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ