Інформаційний дайджест Петербурзького Міжнародного Юридичного Форуму

У грудні 2013 Петербурзький Міжнародний Юридичний Форум придбав новий формат - формат інформаційного дайджесту.

Дайджест Петербурзького Міжнародного Юридичного Форуму - це он-лайн майданчик для інформації та коментарів про Форум і різних змінах у правовому полі, про реалізацію законодавчих ініціатив та розвитку юридичного ринку.

У випусках дайджесту Ви можете знайти унікальні інтерв'ю про найбільш значимі події, що відбуваються в російському і світовому правовому просторі: інтерв'ю з Радником Міністра юстиції РФ М. Мельникової у другому випуску дайджесту, присвячене аналізу нещодавно прийнятого закону 379 -ФЗ, що вносить істотні зміни в правила оформлення нотаріальних документів за допомогою електронних технологій; інтерв'ю із засновником Уокер Кларк (США) Норманом Кларком, в якому він розповідає про стратегію управління юридичною фірмою, і т.д.

У розділі Статті представлені коментарі міжнародних експертів про інновації в юридичному бізнесі; поради про онлайн маркетинг, актуальні як для нотаріальних контор та адвокатських кабінетів, так і для юридичних фірм-стартапів; дослідження по темі розвитку юридичного ринку та професії і багато іншого.

Дайджест ПМЮФ дозволяє вести діалог з кожним, хто цікавиться питаннями, що хвилюють російське і міжнародне юридичне співтовариство, а також підтримувати зв'язок між учасниками та організаторами Форуму протягом усього року.

Ознайомитися з дайджестом можна за посиланням.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ