Новини

 • Антикризовий конспект. Рецепти виживання від Олександра Хвощинського

  Він пояснив до чого варто готуватися та надав якісний рецепт успішного виходу з ситуації із максимальним виграшем для себе. Матеріал – готовий конспект для подальших дій в умовах незрозумілості. До вашої уваги пропонується запис вебінару.

 • Висновки Венеційської комісії & шляхи запобігання неправильного перекладу

  Голова Комітету АПУ з конституційного права, адміністративного права та прав людини Микита Жуков розповів про нагальну необхідність висновків Венеційської комісії, наявні ризики та шляхи запобігання неправильного їх перекладу.

 • Апеляційний орган СОТ: ключові досягнення та виклики

  Звіт у справі DS499 як кінцевий акорд діяльності Апеляційного органу обговорили під час онлайн-засідання Комітету АПУ з міжнародного права.

 • Законодавчі зміни для АТ у зв’язку з карантином: онлайн про головне

  Відбулося онлайн-засідання за участі Максима Лібанова, члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. Обговорення ключових законодавчих змін для АТ у зв’язку з карантином модерувала Анна Бабич, Голова Комітету АПУ з корпоративного права та фондового ринку. До вашої уваги пропонується запис вебінару.

 • Новий Кодекс корпоративного управління: інструкція з використання

  Відбулася презентація та обговорення нового Кодексу корпоративного управління за участі Максима Лібанова, члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. Модерувала захід Анна Бабич, Голова Комітету АПУ з корпоративного права та фондового ринку, партнерка ЮФ Aequo. 

 • Ключові зміни в митному: підсумки, тренди, тенденції

  Впродовж майже року триває загальне обговорення змін в митниці — виключних за масштабами реорганізацій митної служби. Тепер правники готуються до потужних законодавчих змін, які зрушать парадигму її процесів. Про підсумки та прогнози на майбутнє говорили провідні експерти галузі на ІІ Форумі з митного права та міжнародної торгівлі.

 • Форум жіночого лідерства: на шляху до рівноваги

  Лідерство це вплив, відповідальність, виклики, з якими потрібно впоратися та взаємна підтримка. Тривалий час це визначення мало сильний гендерний наголос. Та чи існує він сьогодні? Пряму мову найрізноманітнішого голосу жіночого лідерства мали змогу почути на Форумі, організованому Асоціацією правників України.

 • Покращення навичок комунікації: made in law

  За ініціативи Відділення АПУ в м. Києві відбувся майстер-клас з ефективної комунікації адвоката. Олена Давиденко навчила розрізняти зовнішню & внутрішню реальність адвоката та опонента, надала ефективний алгоритм роботи для вирішення конфліктних ситуацій і швидкого реагування.

 • Відкриті дані – основа для юридичної роботи. Інструкція з використання

  У дискусії про відкриті дані як основи для юридичної роботи взяли участь провідні експерти галузі: Дарина Даниленко, Микита Підгайний та Андрій Удовиченко. Вони допомогли зрозуміти що таке відкриті дані, як їх захистити та використовувати в юридичних процесах.

 • Залишатися на плаву під час постійних змін: ІІ Південний форум з корпоративного права

  Відбулася наймасштабніша регіональна подія року права у корпоративній сфері від АПУ. Захід об’єднав представників суддівського корпусу, адвокатури, бізнесу, кращих юридичних фірм, практикуючих юристів та науковців навколо обговорення актуальних питань галузі. 

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ