Новини

 • Lviv IT Law Forum: неформально про успіхи та дилеми сфери

  Як ІТ компаніям боротися із тероризмом ФОПів, чи є сенс у договорах про нерозголошення і неконкуренцію в Україні і яка з форм супроводу ІТ-бізнесу краща: інхауси чи зовнішні консультанти? Ці та інші актуальні виклики сфери розглянули під час Lviv IT Law Forum.

 • Антикорупційна реформа, етика та практичні реалії: UBA Criminal Conference 2019

  У готелі Radisson Blu Hotel відбулася VI конференція з кримінального права та процесу, яка традиційно збирає найкращих експертів для обговорення актуальних питань сфери.

 • Актуальна судова практика в податкових спорах: підсумки обговорення

  За ініціативи Комітету АПУ з податкового та митного права з обговорення актуальної судової практики в податкових спорах, зокрема, нюанси застосування штрафних санкцій, оскарження вимог по сплаті ЄСВ, актуальну практику щодо взаємовідносин платників податків з фізичними особами-підприємцями.

 • ІP Ukraine NOW, ч.1: Обговорення ІР та інвестицій спільно з представниками влади

  Правничий листопад розпочався з ІP Ukraine NOW, Форуму, присвяченому обговоренню актуальних питань сфери інтелектуальної власності та перших підсумків співпраці правників та влади. Представники обох сторін взяли участь у першій сесії   дискусії про ІР та інвестиції. 

 • ІP Ukraine NOW, ч.3. «Корвалол&Dota»: фарма та IP в е-благах

  Третя сесія відбулася в двох паралельних секціях. Обговорення IP у фармацевтичному та FMCG-секторах модерував Олександр Молотай, а разом з Дімою Гадомським експерти обговорили діджиталізацію прав, блокчейн, геймінг та відповідальность інтернет-провайдерів.

 • ІP Ukraine NOW: підсумки

  Правничий листопад розпочався з ІP Ukraine NOW — Форуму, присвяченого обговоренню актуальних питань сфери інтелектуальної власності та перших підсумків співпраці правників та влади.

 • ХІІІ Діалоги про корпоративне, частина 1

  Відбувся ХІІІ Щорічний Форум з корпоративного права  традиційний захід з обговорення актуальних питань та останніх тенденцій сфери. Перша сесія заходу під модеруванням Анни Бабич була присвячена обговоренню потенційних змін у цивільному законодавстві.

 • ХІІІ Діалоги про корпоративне, частина 2.1

  Перша частина обговорення останніх тенденцій у сфері корпоративних відносин під час ХІІІ Щорічного Форуму з корпоративного права була присвячена нагальним проблемам, що потребують вирішення.

 • ХІІІ Діалоги про корпоративне, частина 3

  Панельна дискусія ХІІІ Щорічного Форуму з корпоративного права була присячена обговоренню судової практики та актуальних питаннь правозастосування разом з Оленою Кібенко, Тетяною Васильченко, Оленою Перцовою та Саадом Шаді.

 • Знак якості. Гадомські тексти або «2 години про лаконічність»

  У межах співпраці АПУ&Таблеточки Діма Гадомський та Дарина Даниленко розповіли про якісні юридичні тексти. Захід зібрав 15800 гривень для благодійного фонду. «Деякі люди переконані, що якщо вони одягли костюм та складно розмовляють, то вони юристи». Ми зібрали головне з їхнього виступу.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ