Новини

 • Ліга студентів АПУ: Triple Trip

  Ліга Студентів Асоціації правників України готова підбивати підсумки зимових канікул. Упродовж 10-14 січня міжрегіональна студентська спільнота з 46 учасників відправилась у League UBA Trip: подорож трьома з найчарівніших міст Європи.

 • ІІ Правнича школа управління та менеджменту від Ліги студентів АПУ

  Сумський осередок Ліги студентів Асоціації правників України було проведено ІІ Правничу школу управління та менеджменту – захід який допоміг кожному учаснику поринути у світ юриспруденції та менеджменту і дізнатися про специфіку симбіозу цих двох спеціальностей та особливості кожної з них.

 • Підсумки IV Форуму з адміністративного права та судочинства

  Актуальні питання та спільний пошук рішень щодо наявних проблем сфери – головні підсумки інтенсиву від Одеського осередку Ліги студентів АПУ.

 • Модель ПАРЄ від Ліги студентів АПУ

  Відбулася Модель Парламентської асамблеї Ради Європи, організована Комітетом суспільної ініціативи Ліги студентів АПУ спільно з Львівським та Локальним осередками Ліги студентів АПУ. Тема заходу — «Повернення делегації Російської Федерації в ПАРЄ».

 • Острозький осередок Ліги студентів АПУ: підсумки листопада

  Для Острозького осередку листопад був надзвичайно насичений на заходи. На завершення осені студенти розповіли нам про головні підсумки місяця.

 • Ліга студентів АПУ презентувала діяльність організації в Івано-Франківську

  Ліга студентів Асоціації правників України спільно з Івано-Франківським відділенням АПУ та Андрієм Романчуком, членом правління АПУ, провели презентацію діяльності організації для студентів  Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника та Університету Короля Данила.

 • Ірпінський осередок Ліги студентів: діалог з експертом

  Студенти Ірпінського осередку Ліги студентів АПУ зустрілися з Євгеном Проніним, заступником голови дисциплінарної антидопінгової комісії НАДЦ, багаторазовим номінантом та лауреатом щорічної премії «Кращий молодий юрист року в Україні», викладачем курсу правничої майстерності КНУ ім. Тараса Шевченка.

 • Реалії роботи юриста: розмова з Євгеном Проніним

  Студенти черкаських вишів мали змогу зустрітися з Євгеном Пронінимзаступником голови дисциплінарної антидопінгової комісії НАДЦ, багаторазовим номінантом та лауреатом щорічної премії «Кращий молодий юрист року в Україні» Викладач курсу правничої майстерності КНУ ім. Тараса Шевченка.

 • Підсумки VІІІ Школи з фінансового та банківського права

  Чернівецький осередок Ліги студентів АПУ спільно з Чернівецьким відділенням Асоціації правників України організували VІІІ Школу з фінансового та банківського права, що відбулася у Червоній залі Резиденції Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

 • Legal HR Fair: як це було?

  В Park Inn Radisson уже втретє відбувся Legal HR Fair – найбільший юридичний ярмарок вакансій. Студенти переконані – цей день запам’ятався сотням майбутніх юристів. Вони розповіли про те, чим був унікальний цьогорічний захід.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ