Новини

 • «All on fire» або як юрринок 2020 пережив, 10 серія. SLS Group

  Ми завітали до останнього капітанського містка впродовж нашої подорожі, де аналізуємо стан юрринку після 2020 — на старті 2021 року. І вже згодом презентуємо загальну картину поточних подій в юридичному океані.

 • Чи варто очікувати позитивних змін в розслідуваннях АМКУ?

  Законодавчо передбачена процедура розслідування справ щодо порушення законодавства про захист економічної конкуренції суттєво застаріла. Отже, якою є доля розслідувань АМКУ щодо конкуренційних порушень?

 • GR: очікування-2021

  Яким стане 2021 для взаємодії влади та суспільства? Які тенденції й очікування? Відповіла на ці питання Ольга Лопушанська, заступниця виконавчої директорки зі зв'язків із органами влади АПУ, к.ю.н.

 • Доля кримінальної відповідальності за незадекларовані статки

  Історія з визнанням неконституційними статті про незаконне збагачення та скасування е-декларування стала ледь не найгучнішою в 2020 році. Про подальший розвиток подій та їх підсумки — в нашому матеріалі.

 • «All on fire» або як юрринок 2020 пережив, 9 серія, харківська. Aрес

  В продовження спецрубрики ми розширили межі дослідження та цього разу завітали до першої столиці. Як минув 2020 рік для харківських правників, які тренди наразі панують на юрринку та чого чекають від 2021?

 • ТОП зміни в медичному праві 2020 & очікування на 2021

  Враховуючи прийняття значної кількості законодавчих актів у медичній сфері протягом 2020 року через пандемію, важко виділити ключові зміни. Але ми все ж спробували виокремити ТОП за 2020 рік та узагальнити очікування від нового. 

 • Обмін податковою інформацією: що варто знати?

  Що передбачає процедура  яку мету, плюси та прогалини і на яких нормативних актах ґрунтується? Детально розповів Гіві Дзандзава, юрист АО «Гладкий, Яценко та Партнери».

 • Юрособи VS Україна: огляд рішень ЄСПЛ

  Обмежити перелік найцікавіших справ бізнесу проти України в ЄСПЛ декадою, як виявилося, неможливо. Ми знайшли ще 5 кейсів, які доводять  вельми ймовірно, що саме Страсбург стане місцем, де бізнес зможе відстояти власні економічні інтереси.

 • «All on fire» або як юрринок 2020 пережив, 8 серія. «Соколовський і партнери»

  Ми продовжуємо збирати всю можливу інформацію від керівників юридичних фірм, щоб зрозуміти — як саме 2020 минув для юрринку та чого чекати правникам у 2021. Наступним капітаном-доповідачем нашого дослідження став Владислав Соколовський.

 • ТОП-10 положень нового Закону «Про електронні комунікації» для споживачів

  Текст законопроєкту був поданий у лютому 2020 року, проте історія його розгляду триває ще з 2015. При цьому, Закон вирізняється своєю масштабністю та деталізацією. Виокремили головні положення для споживачів послуг телефонії і доступу до Інтернету.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ