Новини

 • Непередача справ на Велику Палату vs. повернення справ Великою Палатою?

  Олена Кібенко, суддя Великої Палати Верховного Суду, д.ю.н. прокоментувала проект Закону України № 1026 від 29.08.2019, внесений Президентом України. Вона закликає активно долучатися до обговорення цих питань задля спільного пошуку найбільш ефективного підходу. 

 • Юридичний ринок майбутнього: 8 ключових питань про LegalTech

  Технічні новації активно завойовують правничий ринок, тож все частіше звучать питання про те, як саме зміниться професія та чого варто очікувати. На ці питання нам допомогли відповісти троє провідних експертів ІТ-права.

 • VIIІ Судовий Форум: про історію та переваги з перших вуст

  Програмний координатор Судового форуму Анна Огренчук розповіла про місію, плани та актуальність одного з найвпливовіших заходів юридичного ринку, який відбудеться вже 3 жовтня.

 • Новий ринок електроенергії: перший місяць роботи

  Понад місяць, а саме з 01 липня 2019 року, функціонує новий ринок електроенергетики, покликаний забезпечити перехід з моделі «єдиного покупця» до конкурентного механізму двосторонніх договорів між виробниками, постачальниками та споживачами. 

 • «Не вкради» або головні заповіді легального контентообороту

  Сьогоденний Інтернет-простір можна сміливо назвати середовищем піратів. Перевірте чи не є Ви лиходієм соціальних мереж, та дізнайтесь, як можна уникнути одного з проявів діджіталізованої гріховності.

 • Ринок праці правників: роботодавці VS працівники

  Юрист — професія, яка зараз має найвищу конкуренцію на ринку праці. Ринок стабільно поповнюється неймовірною кількістю молодих фахівців. Щороку це 34000 юристів, яких готують 268 вишів. Однак ці запити не відповідають реаліям ринку праці, тому більш-менш стабільна кількість правничих вакансій — це вже привід для оптимізму.

 • Злиття та поглинання: 6 причин, щоб зійтися + 1 резюме, щоб усе зважити

  Поєднання досвіду, експертизи, команд, спільні гроші та бачення майбутнього - тут купа ризиків. Ми розпитали експертів ринку, які вже мають досвід об’єднань, про причини, що спонукали наважитися на цей крок.

 • Експерти про поділ ДФС: думки розділилися

  У березні 2019 року Уряд розділив ДФС на дві структури. Пізніше головою Державної податкової служби  було призначено заступника міністра фінансів Сергія Верланова. Сьогодні на посаду очільника Державної митної служби призначено Максима Нефьодова.

 • Євген Солодко: «Я б радив молоді позбутися понтів. Треба бути собою»

  Продовжуємо спілкування із членами АПУ, що вже понад 10 років залишаються з нами. Цього разу ми поговорили з Євгеном Солодко — одним з провідних юристів України у сфері кримінального права та процесу, адвокатом, керуючим партнером АО «Солодко і партнери».

 • Як не заблукати серед лабіринту експертизи у сфері інтелектуальної власності?

  Експертна думка від Катерини Сопової, к.ю.н., членкині Ради Комітету з інтелектуальної власності АПУ, заступниці керівника Центру експертних досліджень НАПрН України, судовий експерт, патентний повірений

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ