Наш голос ще гучніший: до лав АПУ приєдналося 136 правників

2022-04-20

КИЇВ — 20 квітня 2022 року. Згідно з рішенням Правління від 19 квітня 2022 року до лав АПУ приєдналося 94 члени та 42 кандидати.

До вашої уваги надається список нових членів, які вступили до лав Асоціації правників України у квітні 2022 року.

Асоціація правників України вітає нових членів і бажає натхнення та плідної співпраці!

ЧЛЕНИ

  1. Александрова Анастасія Сергіївна — приватна практика, адвокатка, м. Одеса, Відділення АПУ в Одеській області;
  2. Батрин Максим Віталійович — ФОП Батрин Максим Віталійович, юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  3. Білосорочка Сергій Анатолійович — АО «Саєнко Харенко», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  4. Бондар Гліб Васильович — Avellum, старший партнер, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  5. Бондаренко Анастасія Валеріївна — АО «Саєнко Харенко», помічниця юриста, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  6. Буйницька Марина Миколаївна — Avellum, юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  7. Буяджи Сергій Анатолійович — Адвокатське об’єднання «ВІГОЛЕКС», адвокат, старший партнер, м. Одеса, Відділення АПУ в Одеській області;
  8. Веремчук Мар’яна Олегівна — Avellum, юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  9. Воронцов Дмитро Юрійович — ADER HABER, адвокат, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  10. Головко Богдан Юрійович — АО «Саєнко Харенко», молодший юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  11. Гончаренко Валерія Валеріївна — приватна практика, адвокатка, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  12. Гончаренко Євгеній Сергійович — АО «Адвокатська фірма «АнГард», старший юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  13. Грунський Володимир Олегович — АО «Саєнко Харенко», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  14. Д’яченко Богдан Володимирович — АО «Саєнко Харенко», помічник юриста, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  15. Данилейко Євгенія Олександрівна — адвокатка, м. Хорол, Відділення АПУ в Полтавській області;
  16. Даниленко Тетяна Іванівна — АБ Тетяни Даниленко, керуюча АБ Тетяни Даниленко, адвокатка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  17. Дєдушев Ілля Володимирович — Адвокатське об’єднання «Гесторс Інтер», помічник адвоката, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  18. Динту Валерія Аркадіївна — Кафедра криміналістики Національного університету «Одеська юридична академія», доцентка, м. Одеса, Відділення АПУ в Одеській області;
  19. Дмуховський Богдан Володимирович — Юридична фірма Aequo, радник, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  20. Донець Антон Геннадійович — НЮУ імені Ярослава Мудрого, асистент, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  21. Дрожанський Роман Леонідович — АО «Саєнко Харенко», старший юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  22. Єфимович Дмитро Ігорович — ТОВ «Юридична компанія «Смарт Лігал Солюшнз Груп» / SLS Group, юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  23. Жебель Анастасія Сергіївна — Avellum, юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  24. Жерновський Микита Вікторович — ТОВ «Юридична компанія «Смарт Лігал Солюшнз Груп» / SLS Group, помічник юриста, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  25. Жиліч Сергій Миколайович — ТОВ «Інвестмент Сервіс Юкрейн», АО «ІСУ ЛОЄРС», адвокат, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  26. Жук Богдан Євгенович — ESQUIRES Law Firm, юрисконсульт, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  27. Зотова Анастасія Володимирівна — індивідуальна діяльність, адвокатка, м. Ірпінь, Відділення АПУ в Київській області;
  28. Зубач Даниїла Андріївна — АО «Саєнко Харенко», помічниця юриста, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  29. Іваницька Христина Ігорівна — АО «Саєнко Харенко», юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  30. Іващенко Анастасія Олександрівна — Юридична група LCF, молодша юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  31. Ізвєков Віталій Володимирович — ESQUIRES Law Firm, старший юрист, адвокат, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  32. Кашина Єлизавета Дмитрівна — Avellum, юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  33. Кваша Володимир Олегович — самозайнята особа, адвокат, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  34. Кічігіна Неллі Михайлівна — Avellum, юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  35. Клебан Юрій Орестович — АО «Арцінгер», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  36. Коваленко Жанна Анатоліївна — Київський національний торговельно-економічний університет, викладачка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  37. Коваль Катерина Олександрівна — АО «Синергія», помічниця юриста, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  38. Ковальчук Вікторія Леонідівна — ESQUIRES Law Firm, партнерка, адвокатка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  39. Козачек Олена Дмитрівна — Білозерська селищна рада, в.о. голови ради, м. Херсон, Відділення АПУ в Херсонській області;
  40. Конихов Олег Олександрович — адвокат, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  41. Копельців-Левицька Єлизавета Деонізіївна — ДДПУ імені Івана Франка, доцентка кафедри правознавства, соціології та політології, м. Дрогобич, Відділення АПУ в Львівській області;
  42. Корабельников Євген Геннадійович — АО «Кейнас Лігал», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  43. Кострицька Інна Миколаївна — Адвокатське об’єднання «Інтегрітес», адвокатка, старша юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  44. Кречик Романна Володимирівна — Адвокатське об’єднання «ЮФ «Онопенко та партнери», адвокатка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  45. Кривда Людмила Русланівна — Кафедра криміналістики Національного університету «Одеська юридична академія», аспірантка 2 курсу, м. Одеса, Відділення АПУ в Одеській області;
  46. Крилевець Євгеній Сергійович — ТОВ «Юридична компанія «Смарт Лігал Солюшнз Груп» / SLS Group, адвокат, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  47. Кузовкін Едуард В’ячеславович — ESQUIRES Law Firm, помічник адвоката, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  48. Куйда Юлія Олександрівна — АО «Саєнко Харенко», старша юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  49. Ламанов Павло Владиславович — АдО «Донець і Партнери», помічник адвоката, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  50. Ласточкін Сергій Олександрович — ESQUIRES Law Firm, адвокат, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  51. Литвин Михайло Олександрович — АО «ЮФ «АКВІС», керуючий партнер, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  52. Малушенко Вікторія Миколаївна — приватна практика, юристка, м. Вінниця, Відділення АПУ в Вінницькій області;
  53. Матвієнко Олександр Ігорович — АО «Саєнко Харенко», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  54. Мельник Тетяна Миколаївна — Адвокатське об’єднання «Юридична фірма «Аріо», юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  55. Митник Олена Віталіївна — незалежна консультантка (фізична особа-підприємець, 69.10 — діяльність у сфері права), Громадська організація «Гоулокал», експертка, тренерка з прав людини (Українська школа урядування), проєктна менеджерка (ГО «Гоулокал»), м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  56. Мороз Світлана Сергіївна — Юридична компанія Dictum, керуюча партнерка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  57. Морозюк Степан Ігорович — Адвокатське об’єднання «Юридична фірма «Аріо», молодший юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  58. Нагорна Наталія Олександрівна — АО «Саєнко Харенко», помічниця юриста, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  59. Небилиця Тетяна Вікторівна — приватна нотаріальна контора, помічниця нотаріуса, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  60. Нечитайло Іван Владиславович — Юридична фірма Kinstellar, legal intern/trainee, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  61. Новіков Віктор Володимирович — Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, заступник директора-розпорядника, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  62. Озвинчук Олексій Васильович — ТОВ «Юридична компанія «Смарт Лігал Солюшнз Груп» / SLS Group, помічник адвоката, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  63. Озерська Ірина Василівна — Адвокатське об’єднання «Дестра», адвокатка, м. Вінниця, Відділення АПУ в Вінницькій області;
  64. Павлюк Ярослав Васильович — Avellum, юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  65. Пальченко Алла Анатоліївна — Одеський національний морський університет, старша викладачка, м. Одеса, Відділення АПУ в Одеській області;
  66. Пасечник Марія Володимирівна — приватна практика, адвокатка, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  67. Підлісна Юлія Володимирівна — Avellum, юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  68. Полтавський Володимир Петрович — ТОВ «ДОНАТОР АГРО», консультант, м. Черкаси, Відділення АПУ в Черкаській області;
  69. Походай Ярина Олегівна — Юридична група LCF, молодша юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  70. Проданик Іван Васильович — Адвокатське об’єднання «LES — правова та економічна безпека», партнер, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  71. Процюк Олександр Олександрович — CMS Reich-Rohrwig Hainz, адвокат, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  72. Птуха Максим Валерійович — Адвокатське об’єднання «Арцінгер», помічник адвоката, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  73. Рижик Світлана Олександрівна — НТУ «Дніпровська політехніка», старша викладачка, м. Дніпро, Відділення АПУ в Дніпропетровській області;
  74. Рудик Віталій Русланович — ТОВ «Юридична компанія «Юстеко», в.о. директора, м. Житомир, Відділення АПУ в Житомирській області;
  75. Сафонова Анастасія Германівна — АО «Саєнко Харенко», юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  76. Сахарова Марія Андріївна — АО «Дестра», юристка, м. Вінниця, Відділення АПУ в Вінницькій області;
  77. Семенець Ольга Сергіївна — Юридична група LCF, молодша юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  78. Сидоркіна Катерина Павлівна — ТОВ «Техпромсервіс ЛТД», юрисконсультка, м. Ірпінь, Відділення АПУ в Київській області;
  79. Скалецька Зоряна Степанівна — Адвокатське об’єднання «Юридична фірма «Аріо», партнерка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  80. Скрима Валерія Анатоліївна — Адвокатське бюро Валерії Скрими, керуюча, м. Запоріжжя, Відділення АПУ в Запорізькій області;
  81. Смірнова Анастасія Олегівна — Хортицький районний суд міста Запоріжжя, секретарка судового засідання, м. Запоріжжя, Відділення АПУ в Запорізькій області;
  82. Сорока Олександра Олегівна — АО «Синергія», адвокатка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  83. Тетерук Марина Андріївна — приватна практика, юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  84. Тищенко Кристина Сергіївна — Адвокатське бюро «Ципін і партнери», помічниця адвоката, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  85. Тодорова Лілія Михайлівна — ДП НЕК «Укренерго», юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  86. Тулін Роман Андрійович — Офіс Генерального прокурора України, прокурор відділу нагляду да додержанням законів органами ДБР, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  87. Услистий Максим Юрійович — АО «ЮФ «АКВІС», старший партнер, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  88. Холодило Петро Васильович — Адвокатське об’єднання «Легіст», керуючий партнер, адвокат, м. Буча, Відділення АПУ в Київській області;
  89. Хомут Уляна Володимирівна — Івано-Франківський національний медичний університет, начальниця юридичного відділу, м. Івано-Франківськ, Відділення АПУ в Івано-Франківській області;
  90. Чоп Наталія Богданівна — Avellum, юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  91. Швед Ігор Валерійович — ТОВ «Ваканте», начальник відділу розвитку, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  92. Швидченко Вікторія Олександрівна — Avellum, юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  93. Шевчишин Максим Євгенович — адвокат, керуючий АБ «Шевчишин та партнери», м. Хмельницький, Відділення АПУ в Хмельницькій області;
  94. Шульга Марія Сергіївна — АО «Саєнко Харенко», юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві.

 

КАНДИДАТИ

 

  1. Алізаде Гюнай Закір кизи — Київський політехнічний інститут, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  2. Баглик Федір Олександрович — Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  3. Бахновська Марина Олегівна — Національна академія внутрішніх справ, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  4. Бедрицький Кирило Янович — Національний університет «Чернігівська політехніка», м. Чернігів, Відділення АПУ в Чернігівській області;
  5. Бойко Аліна Іванівна — Національна академія внутрішніх справ, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  6. Боровський Назар Максимович — Київський університет Бориса Грінченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  7. Босенко Марія Олександрівна — Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  8. Ванін Юрій Костянтинович — Національний університет «Києво-Могилянська академія», м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  9. Войнова Кароліна Андріївна — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  10. Врона Христина Андріївна — НУ «Одеська юридична академія», м. Одеса, Відділення АПУ в Одеській області;
  11. Генкул Юлія Володимирівна — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  12. Герасимчук Діана Миколаївна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  13. Гервасовська Анна Вікторівна — Київський національний торговельно-економічний університет, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  14. Глущенко Єлизавета Денисівна — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  15. Гуков Арсеній Володимирович — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  16. Дем’яненко Соф’я Віталіївна — Державний податковий університет, м. Ірпінь, Відділення АПУ в Київській області;
  17. Депутат Діана Романівна — Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  18. Дерев’янко Алісія Олександрівна — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області;
  19. Єриняк Артем Вадимович — Національний університет «Києво-Могилянська академія», м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  20. Житинський Олексій Вікторович — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  21. Золотарьова Єлизавета Сергіївна — КПІ ім. Ігоря Сікорського, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  22. Коваленко Альона Олександрівна — ХНУ ім. В.Н. Каразіна, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  23. Купецька Вероніка Володимирівна — Київський університет ім. Бориса Грінченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  24. Маркуш Карина Ігорівна — Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  25. Мицак Іван Іванович — Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, юридичний факультет, м. Чернівці, Відділення АПУ в Чернівецькій області;
  26. Нагнибіда Артем Володимирович — Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова, м. Хмельницький, Відділення АПУ в Хмельницькій області;
  27. Никончук Наталія Сергіївна — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  28. Озірна Єлизавета Ігорівна — Національна академія внутрішніх справ, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  29. Павлик Анна Григорівна — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  30. Путишина Тамара Ігорівна — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області;
  31. Руденко Наталія Віталіївна — Національний університет «Києво-Могилянська академія», м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  32. Рябоконь Юлія Володимирівна — Національний авіаційний університет, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  33. Семенюк Олександра Петрівна — Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ «Одеська юридична академія», м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  34. Соловей Олена Анатоліївна — Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  35. Хижняк Анна Віталіївна — Національний університет «Києво-Могилянська академія», м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  36. Хоменко Анастасія Олександрівна — Київський університет ім. Бориса Грінченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  37. Худоб’як Діана Ярославівна — Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;
  38. Циганенко Крістіна Олександрівна — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  39. Чеботару Даніела Ігорівна — Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, м. Івано-Франківськ, Відділення АПУ в Івано-Франківській області;
  40. Швая Марія Віталіївна — НаУ «Острозька Академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  41. Яременко Михайло Сергійович — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  42. Ярошенко Маргарита Сергіївна — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області.

 

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ