Документуй докази воєнних злочинів РФ проти України за допомогою «eyeWitness to Atrocities»

2022-03-05

КИЇВ – 05 березня 2022 року. Всі ми зараз є свідками воєнних злочинів та злочинів проти людяності. Надзвичайно важливо зараз документувати докази, які дозволять притягнути винних осіб до відповідальності!

Міжнародна асоціація юристів розробила програму для документування злочинів «eyeWitness to Atrocities». Програма використовувалась під час розгляду судом історичних справ в Демократичній Республіці Конго, розслідування порушень прав людини на Близькому Сході та для збирання доказів злочинів на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Завантажити програму може кожен користувач Android 6.0 або новішої версії з Google Play Store.

Переваги:

  • Програма в автоматичному режимі збирає метадані, які підтверджують автентичність фото/відео/аудіо записів.
  • Інформація, завантажена в програму, захищена від подальшого редагування.
  • Дані автоматично передаються і зберігаються на Cloud з посиленим режимом захисту.
  • Копію фото/відео/аудіо записів, завантажених в «eyeWitness to Atrocities», також можна завантажувати для інших цілей – зберігати в галерею телефону чи завантажувати в інші ресурси для збору доказів. 
  • «eyeWitness to Atrocities» автоматично передає інформацію в Міжнародний кримінальний суд, який вже проводить розслідування подій в Україні.

Важливо!

Інтерфейс програми українською мовою наразі розробляється, на даний час програма доступна російською і англійською мовами. Якщо робочою мовою Вашого телефону є українська, перед завантаженням «eyeWitness to Atrocities» радимо змінити мову на російську, тоді програма автоматично завантажиться російською мовою. В іншому випадку програма завантажиться англійською мовою. Якщо Ви вже завантажити програму англійською мовою і хочете змінити мову на російську, змініть мову Вашого телефону на російську.

Більш детальну інформацію про програму можна знайти за посиланням.

У випадку запитань щодо технічних аспектів роботи програми, запитів від ЗМІ чи слідчих органів з розробниками програми можна зв’язатись за контактними даними, вказаними за посиланням.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ