Вибори до рад комітетів. Знайомство з кандидатами, ІІ група, ч. 3

2022-01-21

КИЇВ — 21 січня 2022 року. Продовжуємо знайомство з першою групою кандидатів на посади членів рад комітетів! До знайомства запрошуються:

Комітет з альтернативних вирішень спорів 

Павло Бєлоусов

Партнер AEQUO

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Олександр Волков

Радник ЮФ «Астерс»

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Олег Горецький

Керуючий партнер ЮФ «Горецький і Партнери»

Детальніше з біографією кандидата та програмою розвитку Комітету можна ознайомитися за посиланням.

Юрій Гулеватий

Старший юрист AGA Partners

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Аліна Данилейко

Юристка Sayenko Kharenko

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Оксана Карел

Радниця АО «Арцінгер»

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Олексій Маслов

Старший юрист AVELLUM

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Ірина Мороз

Партнерка AGA Partners

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Комітет з медіації 

Олег Горецький 

Керуючий партнер ЮФ «Горецький і Партнери»

Детальніше з біографією кандидата та програмою розвитку Комітету можна ознайомитися за посиланням.

Соломія Йосипенко 

Юристка ЮК MORIS, медіаторка, адвокатка, к.ю.н.

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Катерина Кармазіна 

Секретарка Ради адвокатів Одеської області

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Ганна Лиско

Керуюча партнерка АО «ГЛІ партнерс», директорка «Львівський центр медіації»

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Юна Потьомкіна

Голова практики альтернативного вирішення спорів ЮФ «Астерс», медіаторка

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Ольга Хмарук

Агентство медіації DecisionLab, медіахолдинг «Медіа Група Україна»

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Комітет з права міжнародної торгівлі 

Анна Гладштейн 

Старша юридична радниця Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», викладачка кафедри міжнародного приватного права Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т.Г. Шевченка

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Наталія Ісаханова 

Партнерка АФ «Сергій Козьяков та Партнери» 

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Іван Касинюк

Партнер AGA Partners

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Марія-Христина Козій

Третя секретарка з економічних питань Постійного представництва України при Відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Ірина Павленко

Партнерка First Chair Legal, адвокатка

Детальніше з біографією кандидатки та програмою розвитку Комітету можна ознайомитися за посиланням.

Нагадуємо, що голосування за кандидатів ІІ групи на посади членів рад комітетів триватиме з 25.01.22 до 09:00 год. 31.01.22.

Далі буде! Слідкуйте за новинами!

Разом наш голос гучніший!

Приєднатися до заходів Асоціації правників України можна за посиланням.

Вступити до АПУTelegram-каналYouTube-канал.

Якщо ви бажаєте підтримати діяльність АПУ, будемо вдячні, якщо ви зробите це за посиланням.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ