Новини

Формується Громадська рада при Державній податковій службі України

2022-01-20

КИЇВ — 20 січня 2022 року. Асоціація правників України запрошує своїх членів долучитися до роботи Громадської ради при Державній податковій службі України (далі — ДПС).

Громадські ради є консультативно-дорадчими органами, які складаються з представників різних організацій та діють на громадських засадах. Участь юристів у громадських радах надзвичайно важлива з огляду на необхідність професійного представництва в органах, які здійснюють вплив на формування державної політики.

Відповідно до Положення про участь та представництво АПУ у громадських радах кандидатура представника АПУ у громадській раді погоджується рішенням Правління АПУ про обрання представника шляхом голосування членів Правління.

Якщо ви бажаєте подати вашу кандидатуру до Громадської ради при ДПС, будь ласка, надішліть лист із необхідними для участі документами в pdf-форматі до Секретаріату АПУ на електронну адресу: gr@uba.ua до 10:00 23 січня 2022 року.

Необхідні для участі документи:

  1. Заява про надання згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», підписана особисто.
  2. Біографічна довідка із зазначенням прізвища, імені, по батькові; числа, місяця, року і місця народження; громадянства; посади; місця роботи; посади в інституті громадянського суспільства; відомостей про освіту, наявність наукового ступеня, трудову та/або громадську діяльність; контактної інформації (поштової адреси, номера телефону, адреси електронної пошти (за наявності); а також фото та посилання на сторінки у соціальних мережах (за наявності).
  3. Мотиваційний лист, у якому наводяться аргументи бути обраним до складу Громадської ради при ДПС та бачення щодо роботи у такій раді.
  4. Копії документів, що підтверджують освітній і професійний рівень, досвід роботи (за наявності).

Зразки документів, необхідних для заповнення, містяться на сайті Державної податкової служби України.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, за адресою: gr@uba.ua або за тел.: +380967677061. Контактна особа — Кірілл Крамський