Наш голос ще гучніший: до лав АПУ приєднався 151 колега

2022-01-17

КИЇВ — 17 січня 2022 року. Згідно з рішенням Правління від14 січня 2022 року до лав АПУ приєднався 151 колега.

До вашої уваги надається список нових членів, які вступили до лав Асоціації правників України у січні 2022 року.

Асоціація правників України вітає нових членів і бажає натхнення та плідної співпраці!

ЧЛЕНИ

  1. Аксьонова Ангеліна — Юридична група LCF, юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  2. Андарак Катерина — Юридична група LCF, юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  3. Андрійків Анна — Яремчанський міський суд Івано-Франківської області, помічниця судді, м. Івано-Франківськ, Відділення АПУ в Івано-Франківській області;
  4. Бабаєв Руслан — Юридична група LCF, молодший юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  5. Бавикін Кирило — АО «Арцінгер», комплаєнс-менеджер, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  6. Барліт Ірина — CMS Cameron McKenna LLC, юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  7. Бартош Святослав — Адвокатське об’єднання «Барген», партнер, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  8. Біленко Катерина — ОМС, начальниця юридичного відділу, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  9. Білоус Олена — Юридична група LCF, адвокатка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  10. Болдирева Вікторія — Чернігівський інститут ім. Героїв Крут ПрАТ «ВНЗ»МАУП», доцентка МКА, викладачка кафедри, м. Чернігів, відділення АПУ в місті Чернігові;
  11. Борисенко Тетяна — адвокатка,  м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  12. Буряк Катерина — Юридична група LCF, молодша юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  13. Вишневська Христина — Юридична група LCF, молодша юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  14. Волошин Віталій — Адвокатське об’єднання «СМАРТ СОЛЮШНЗ», адвокат, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  15. Герасименко Іван — Investment Service Ukraine, CEO, Owner, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  16. Гнип Анна — АО «ЮФ «Астерс», радниця, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  17. Гнідець Олеся — ОА «Вестлекс», помічниця адвоката, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області;
  18. Дракохруст Тетяна — Західноукраїнський національний університет, доцентка кафедри міжнародного права та міграційної політики, м. Тернопіль, Відділення АПУ в тернопільській області;
  19. Дубінчин Василь — Адвокатське об’єднання «Бачинський та Партнери», стажер, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  20. Єрмачков Олексій — Юридична група LCF, адвокат, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  21. Живчук Юлія — ТОВ «Бюро інтелектуальної власності «Грищенко і Партнери АйПі», юристка, помічниця патентного повіреного, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  22. Зубкевич Анна — приватна практика, юристка, медіаторка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області;
  23. Іванічкіна Олена — Юридична група LCF, молодша юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  24. Калачик Микола — ТОВ «Наукові публікації», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  25. Карпенко Ірина — приватна практика, юристка, м. Одеса, Відділення АПУ в Одеській області;
  26. Колесніков Антон — Юридична група LCF, старший юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  27. Корнієнко Марина — Юридична фірма «Астерс», юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  28. Корнійчук Дмитро — АБ «Корнійчук та Партнери», керуючий, м. Вінниця, Відділення АПУ у Вінницькій області;

29. Кортукова Тамара — Київський національний торговельно-економічний університет, старша викладачка, PhD, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

30. Кравченко Вікторія — АО «Арцінгер», помічниця юриста, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

31. Куренчук Тетяна — L.I.Group, адвокатка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

32. Куценко Станіслав — Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, радник голови, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

33. Лавронова Іванна — ТОВ «КОРАЛ ТРЕВЕЛ», начальниця відділу управління персоналом та якістю, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

34. Лушпієнко Юлія — Адвокатське об’єднання «Аспер», керуюча партнерка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

35. Марунич Ганна — ТОВ «Редкліфф Партнерз», юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

36. Михайлова Вікторія — L.I.Group, адвокатка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

37. Мороз Максим — ТОВ «Агенція з повернення боргу», старший юрисконсульт, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

38. Наконечний Володимир — АО «Арцінгер», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

39. Недошовенко Олексій — Юридична група LCF, юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

40. Отрох Алла — Київський окружний адміністративний суд, помічниця судді, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

41. Павлуненко Катерина — Адвокатське об’єднання «Павлуненко та партнери», керуюча партнерка, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;

42. Пархоменко Анна — АО «Арцінгер», помічниця юриста, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

43. Перекліта Ірина — ТОВ «Дільман Органік», юристка, м. Івано-Франківськ, Відділення АПУ в Івано-Франківській області;

44. Прибора Богдан — ТОВ «Редкліфф Партнерз», молодший юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

45. Радзівон Володимир — ТОВ «КОФКО Агрі Ресорсіз Україна», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

46. Ретівов Ігор — ТОВ «ДТЕК ВДЕ», керівник відділу з регуляторних питань, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

47. Рибачок Анатолій — АО «Юскутум», керівник практики вирішення спорів, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

48. Саленко Ярослав — Адвокатське об’єднання «Гесторс Інтер», керуючий партнер, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

49. Сало Андрій — АО «Арцінгер», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

50. Сапожник Марія — АО «ЮФ «Астерс», юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

51. Сидоренко Ніна — АО LCF, радниця, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

52. Синьоок Ірина — АО «Алмонд Ло», помічниця адвоката, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

53. Сікун Антон — Академія Державної пенітенціарної служби, старший викладач кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права, м. Чернігів, Відділення АПУ в місті Чернігові;

54. Стрелецька Аріна — приватна нотаріуска, юрисконсультка, м. Херсон, Відділення АПУ в Херсонській області;

55. Сухов Юрій — АО «Арцінгер», партнер, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

56. Сухомлин Галина — Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Київ), провідна спеціалістка, м. Черкаси, Відділення АПУ в Черкаській області;

57. Утулов Володимир — L.I.Group, адвокат, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

58. Федорич Ірина — приватна практика, юристка, медіаторка, м. Львів, Відділення АПУ у Львівській області;

59. Фелді Олексій — Юридична група LCF, юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

60. Фреїшин Тетяна — самозайнята особа, адвокатка, м. Івано-Франківськ, Відділення АПУ в Івано-Франківській області;

61. Харицька Анастасія — L.I.Group, адвокатка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

62. Шевченко Юлія — АО «КРІДЕНС ПАРТНЕРС», адвокатка, старша партнерка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

63. Шестова Світлана — ЮК Legrant, керівниця практики, м. Одеса, Відділення АПУ в Одеській області;

64. Шишковський Богдан — АО «КПМГ Право Україна», радник, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

65. Юрескул Наталія — L.I.Group, адвокатка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

66. Яремчук Іван — АО «ЮФ «Астерс», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві.

КАНДИДАТИ

  1. Абраш Вікторія — Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;
  2. Алєксєєнко Єлизавета — Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  3. Басюк Вероніка — Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;
  4. Бачинська Ірина — Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;
  5. Блошкіна Ольга — Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне, Відділення АПУ в Рівненській області;
  6. Бодневич Дмитро — Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  7. Бойко Дарія — Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів, Відділення АПУ у Львівськй області;
  8. Бондаренко Степан — Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  9. Василенко Вікторія — Чорноморський національний університет ім. Петра Могили, м. Миколаїв, Відділення АПУ в Миколаївській області;

10. Василишин Софія — Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;

11. Василюк Наталія — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;

12. Вербіцький Богдан — Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;

13. Вишиванюк Андрій — Одеська Юридична Академія (Івано-Франківська філія), м. Івано-Франківськ, Відділення АПУ в Івано-Франківській області;

14. Вовчук Вікторія — Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;

15. Вонсата Марія — Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;

16. Галушко Анастасія — Київський торговельно-економічний університет, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

17. Гладун Олексій — Київський національний університет будівництва і архітектури, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

18. Гнатюк Юлія — Київський університет імені Бориса Грінченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

19. Гондурак Інеса — Навчально-науковий юридичний інститут ПНУ, м. Івано-Франківськ, Відділення АПУ в Івано-Франківській області;

20. Гончишин Юлія — Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;

21. Гордійчук Дарина — Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;

22. Гук Тетяна — Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне, Відділення АПУ в Рівненській області;

23. Д’яченко Софія — ІМВ КНУ Шевченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

24. Демко Катерина — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;

25. Дідушин Василина — Західноукраїнський національний університет, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;

26. Діордієва Дар’я — Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

27. Дудченко Катерина — Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

28. Душевська Олена — Донецький національний університет імені Василя Стуса, м. Вінниця, Відділення АПУ в Вінницькій області;

29. Євдокевич Олександр — Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області;

30. Забарнюк Ангеліна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;

31. Заклівенець Марк — Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

32. Зубик Світлана — Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;

33. Іванов Георгій — Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;

34. Івоніченко Дар’я — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;

35. Калинчук Єлизавета — ТОВ «Академія адвокатури України», м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

36. Карпів Анатолія — Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;

37. Квасниця Марта — Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області;

38. Кожемякіна Катерина — Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

39. Колінько Катерина — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;

40. Костів Марія-Діана — Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;

41. Кошель Вікторія — Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;

42. Крамар Андрій — Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;

43. Красько Зорина — Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне, Відділення АПУ в Рівненській області;

44. Кривобородий Владислав — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;

45. Кривошеїна Дар’я — Херсонський державний університет, м. Херсон, Відділення АПУ в Херсонській області;

46. Кузь Вікторія — Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;

47. Куриляк Софія — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;

48. Литвинова Катерина — Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

49. Любасюк Марія — Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;

50. Магас Тетяна — Національний університет «Києво-Могилянська академія», м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

51. Мартиненко Владислава — Навчально-науковий інститут історії та соціогуманітарних дисциплін ім. О.М. Лазаревського, м. Чернігів, Відділення АПУ в Чернігівській області;

52. Мартинишин Любов — ЛНУ ім. Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області;

53. Мацьо Вікторія — Західноукраїнський національний університет, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;

54. Мельничук Анастасія — Західноукраїнський національний університет, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;

55. Микитенко Катерина — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;

56. Михайліченко Олександр — Інститут права КНУ ім. Тараса Шевченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

57. Місько Марта — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області;

58. Надрага Оксана — Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;

59. Новіцька Вікторія — Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

60. Олицький Іван — Національний університет «Києво-Могилянська академія», м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

61. Опанасюк Володимир — Київський університет імені Бориса Грінченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

62. Остафійчук Христина — Одеська Юридична Академія (Івано-Франківська філія), м. Івано-Франківськ, Відділення АПУ в Івано-Франківській області;

63. Охабська Олена — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області;

64. Перунова Ольга — Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;

65. Пешехонова Олександра — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області;

66. Пилипчук Ірина — Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;

67. Підгородецький Валентин — Державний податковий університет, м. Ірпінь, Відділення АПУ в Київській області;

68. Подріз Софія — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;

69. Поляков Дмитро — Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;

70. Порада Сергій — Ужгородський національний університет, м. Ужгород, Відділення АПУ в Закарпатській області;

71. Походенко Божана — Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;

72. Рєзницька Аліна — Академія адвокатури України, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

73. Роденко Таїсія — Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;

74. Родинчук Єлизавета — Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;

75. Рубець Вікторія — Національний університет «Чернігівська політехніка», м. Чернігів, Відділення АПУ в Чернігівській області;

76. Саліжицький Олександр — Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;

77. Сергійчук Аліна — Чорноморський національний університет ім. Петра Могили, м. Миколаїв, Відділення АПУ в Миколаївській області;

78. Сич Валерія — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;

79. Сівченко Дарія — Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

80. Туз Олександр — Державний податковий університет, м. Ірпінь, Відділення АПУ в Київській області;

81. Філоненко Сергій — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;

82. Чикун Тетяна — Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне, Відділення АПУ в Рівненській області;

83. Чоботарьова Ніка — Київський університет права НАН України, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

84. Шовдра Марія — Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;

85. Яценко Діана — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області.

Вступити до АПУTelegram-каналYouTube-канал.

Якщо ви бажаєте підтримати діяльність АПУ, будемо вдячні, якщо ви зробите це за посиланням.

 

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ