Вибори до рад комітетів. Знайомство з кандидатами, І група, ч. 2

2022-01-14

КИЇВ — 14 січня 2022 року. Продовжуємо знайомство з першою групою кандидатів на посади членів рад комітетів! До знайомства запрошуються:

Комітет з процесуального права

Сергій Гришко 

Партнер «Редкліфф Партнерз»

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Жанна Заєць 

Юристка Sayenko Kharenko

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Ірина Кобець 

Радниця, керівниця судової практики LCF Law Group

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Олексій Колток 

Радник Sayenko Kharenko

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Євген Літвінов 

Директор департаменту врегулювання спорів KPD CONSULTING Law Firm, адвокат

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Ксенія Прохур 

Старша юристка Baker McKenzie

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Анатолій Рибачок 

Керівник практики вирішення спорів Juscutum

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Руслан Сидорович 

Партнер Ario Law Firm

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Роман Чумак 

Керуючий партнер АО «Юридична компанія «Арес»

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Дмитро Шаповал 

Керуючий партнер Glagos

Детальніше з біографією кандидата та програмою розвитку Комітету можна ознайомитися за посиланням.

Комітет з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету

Оксана Бульба 

Керівниця юридичного відділу ТОВ «Люксофт-Україна»

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Євгенія Гаркуша 

Head of Legal and Compliance Clario

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Анна Кухар 

CLO Intecracy Group

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Дмитро  Никифоров 

Партнер Юридичної фірми Bargen

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Катерина Олійник

Партнерка АО «Арцінгер»

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Олена Сергєєва 

Начальниця Юридичного сектору ТОВ «Нафтогаз Цифрові Технології»

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Комітет з аграрного права

Андрій Гевко 

Партнер Юридичної фірми Bargen, адвокат

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Андрій Кохан 

Старший юрист ЮФ «Астерс», адвокат

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Ігор Кравцов 

Партнер, керівник практики транскордонних спорів LCF Law Group

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Павло Лебедєв 

Юрист AGA Partners

Детальніше з біографією кандидата та програмою розвитку Комітету можна ознайомитися за посиланням.

Ярослав Сербін 

Юрисконсульт ТОВ «ТАС Агро», адвокат

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Світлана Тетеря 

Керівниця практики аграрного та земельного права EVERLEGAL

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Нагадуємо, що голосування за кандидатів І групи на посади членів рад комітетів триватиме з 19.01.22 до 09:00 год. 24.01.22.

Далі буде! Слідкуйте за новинами!

Разом наш голос гучніший!

Приєднатися до заходів Асоціації правників України можна за посиланням.

Вступити до АПУTelegram-каналYouTube-канал.

Якщо ви бажаєте підтримати діяльність АПУ, будемо вдячні, якщо ви зробите це за посиланням.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ