Новини

Відбувся інтенсив-курс для студентів «Вступ до енергетичного права»

2021-11-11

КИЇВ — 11 листопада 2021 року. Київський осередок Ліги студентів АПУ спільно з CMS CMNO Ukraine провели інтенсив-курс для студентів «Вступ до енергетичного права». CMS Ukraine за багатьма міжнародними юридичними рейтингами визнана лідером українського ринку у сфері енергетичного права, тому студентів навчали визнані професіонали.

15 найбільш мотивованих студентів, які були обрані на конкурсній основі, а саме — за результатами написання мотиваційних листів, мали змогу прослухати курс наживо в офісі CMS, отримати сертифікати про участь і поспілкуватися зі спікерами курсу під час кавабрейків. Решта студентів зі всієї України мали змогу переглянути курс онлайн.

Спікерами інтенсиву виступили юрист Анатолій Долуденко, який розповів про газовий ринок України, юристка Катерина Корнелюк розкрила тему про ринок електроенергії України та провела невеликий інтерактив для студентів з подарунками. А радниця Марина Ільчук проаналізувала сучасне правове регулювання альтернативних джерел енергії в Україні.

Крім того, активно долучався до дискусій та обговорення питань, що ставили учасники курсу, Віталій Радченко, партнер CMS, керівник практики енергетичного права.

Київський осередок Ліги студентів АПУ вдячний CMS CMNO Ukraine за підтримку освітньої ініціативи та сподівається на подальшу співпрацю. Учасники курсу і спікери залишилися з приємними враженнями від цього інтенсив-курсу, тому лігівці закликають студентів і надалі долучатися до їх івентів!

Приєднатися до заходів Асоціації правників України можна за посиланням.

Вступити до АПУTelegram-каналYouTube-канал.

Якщо ви бажаєте підтримати діяльність АПУ, будемо вдячні, якщо ви зробите це за посиланням.