Комітети АПУ знайшли нових очільників!

2021-11-23

КИЇВ — 23 листопада 2021 року. Ми раді офіційно повідомити про успішне завершення процедури вибори голів комітетів 2022 — 2023 рр.! Пропонуємо до вашої уваги результати голосування за голів комітетів.

 Отже, ми раді вітати нових очільників комітетів:

Gr Комітет

Альона Шуліма 

Асоційована партнерка Hillmont Partners

Комітет АПУ з аграрного права

Максим Максименко 

Партнер AVELLUM

Комітет з конкуренційного права

Олександр Вознюк

Партнер ЮФ Asters 

Комітет з інтелектуальної власності

Олександр Мамуня

Партнер MAMUNYA IP

Комітет з корпоративного права та фондового ринку

Марія Орлик

Партнерка київського офісу CMS Reich-Rohrwig Hainz

Комітет з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету

Микита Полатайко

Голова IT-практики AEQUO

Комітет з податкового та митного права

Тетяна Лисовець

Старша партнерка АК «Соколовський і Партнери»

Комітет з процесуального права

Андрій Савчук

Партнер ЮК MORIS

Комітет з конкурсного права

Юрій Моісеєв

Радник ЮК L.I.Group

Комітет з кримінального та кримінально-процесуального права

Сергій Гребенюк 

Партнер ЮФ Asters

Комітет з міжнародного права

Ольга Кучмієнко

Адвокатка, кандидатка юридичних наук

Комітет з міграційного права

Сергій Ніжинський

Радник Віце-прем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

Комітет з питань ЗМІ та рекламного права

Ірина Стройко

Заступниця генерального директора з юридичних питань ТОВ «КВАРТАЛ 95»

Комітет з альтернативних вирішень спорів

Ірина Назарова

Керуюча партнерка ЮФ ENGARDE

Комітет з конституційного права, адміністративного права та прав людини

Микита Жуков

Керуючий АБ ZHUKOV LEGAL FAMILY OFFICE

Комітет з питань енергетики, нафти та газу

Марина Гріцишина 

Радниця Sayenko Kharenko

Комітет з транспортного права

Анастасія Астаніна

Корпоративна секретарка — головна радниця з
юридичних питань МАУ

Комітет з цивільного, сімейного та спадкового права

Олена Сібірцева

Старша юристка A.G.A. Partners

Комітет з нерухомості та будівництва

Анастасія Бідах

Старша юристка Sayenko Kharenko

Комітет з банківського, фінансового та страхового права

Анастасія Воронова

Старша юристка практики фінансового права, ринків капіталу та реструктуризації AVELLUM

Комітет з трудового права

Сергій Сільченко

Керуючий партнер АО «Роланд»

Комітет з медичного права

Анастасія Цибулько

Адвокатка ЮК MORIS

Комітет з природних ресурсів, природоохоронного та екологічного права

Катерина Сорока

Старша юристка Kinstellar

Комітет з медіації

Луіза Романадзе

Медіаторка, адвокатка, Президентка ГС «Українська академія медіації»

Комітет з права міжнародної торгівлі

Олеся Кривецька

Радниця практики міжнародної торгівлі ЮФ Asters

Комітет зі спортивного права

Юрій Запісоцький  

Генеральний секретар Української асоціації футболу

Асоціація правників України щиро вітає колег із обранням і бажає безмежних успіхів та наснаги у виконанні відповідальної ролі. Попереду — два роки напруженої та плідної просвітницької роботи й удосконалення українського законодавства!  

Нагадаємо: упродовж чотирьох тижнів кандидати на посади очільників презентували власні біографії та програми розвитку комітетів, а з 8 листопада розпочалося електронне голосування за обраного кандидата. Кожен член відповідного Комітету отримав електронний бюлетень для голосування.

З будь-яких питань щодо діяльності комітетів АПУ, будь-ласка, звертайтеся до Вікторії Моті, координаторки роботи комітетів та секцій  komitet@uba.ua.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ