Новини

Затверджено винагороду номінантам UBA Best Young Lawyer Award. Поспішіть подати заявку!

2021-11-16

КИЇВ — 16 листопада 2021 року. Експрезиденти АПУ Ігор Шевченко, Сергій Коннов, Денис Бугай та Президентка Анна Огренчук погодили грошову винагороду кожному номінанту UBA Best Young Lawyer Award. Вона становитиме 15 000 грн. Загальний фонд — 60 000 грн.

Нагадаємо, що премією нагороджуватимуть молодих юристів, котрі не тільки мають досягнення у професійній практиці, але й роблять значний внесок у розвиток юридичної спільноти, громадянського суспільства, демонструють інновації та лідерство. UBA Best Young Lawyer Award дасть можливість отримати визнання серед членів АПУ на всеукраїнському рівні й просувати свої ідеї та досягнення на новому — національному рівні — як у професії, так і серед однодумців і колег.

З усіх питань щодо UBA Best Young Lawyer Award та можливості партнерства звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел.: (044) 492-88-48 або пишіть на адресу: vkrasnova@uba.ua.

Контактна особа — Вікторія Краснова.

Поспішіть, адже прийом заявок триває до 1 грудня 2021 року. Подати заявку можна за посиланням.

Якщо номінант ще не є членом АПУ, можна вступити до лав Асоціації, подавши заявку на вступ до 26 листопада 2021 року та оплативши членський внесок.

Вступити до АПУTelegram-каналYouTube-канал.

Якщо ви бажаєте підтримати діяльність АПУ, будемо вдячні, якщо ви зробите це за посиланням.