Новини

Рада громадського контролю при Бюро економічної безпеки: кандидати АПУ подані. Разом наш голос гучніший!

2021-09-07

КИЇВ — 07 вересня 2021 року. Члени Правління Асоціації правників України прийняли Рішення №277 від 21.07.2021 року щодо своїх результатів голосування та внесли пропозицію з формування первинного складу Ради громадського контролю при Бюро економічної безпеки щодо наступних кандидатур з числа членів Асоціації:

1. Кролевецький Кирило Ігорович, член Правління;

2. Лисовець Тетяна Василівна, Голова Комітету з податкового та митного права ;

3. Шевердін Максим Михайлович, координатор Комісії з питань удосконалення юридичної освіти.

Кролевецький Кирило Ігорович

Кролевецький Кирило Ігорович, к.ю.н., член Асоціації правників України з 2018 року. З 2019 року — член ради та Голова Відділення АПУ у Харківській області. З 2021 року — член Правління Асоціації правників України.

З 2020 року є членом Міжнародної асоціації юристів (lnternational Ваг Association) за напрямом «Економічні злочини».

З 2011 року отримав право займатись адвокатською діяльністю, є членом Національної асоціації адвокатів України.

У період 2005 — 2006 рр. працював на посадах молодшого юриста та юриста в Юридичній компанії «Легіс», м. Харків. Спеціалізувався на супроводженні промислових підприємств у договірних відносинах з контрагентами та у вирішенні судових спорів.

У 2007 році розпочав власну юридичну практику, заснувавши компанію «Консорсіум». Спеціалізувався у питаннях відновлення платоспроможності, банкрутства та корпоративних спорах.

У 2015 році займав посаду помічника Міністра юстиції України за напрямом реформування регіональних органів юстиції.

З 2016 року є співзасновником та керуючим партнером Адвокатського об’єднання «Кролевецький та партнери», яке є одним з лідерів ринку надання юридичних послуг в північно-східній Україні за версією національних рейтингів. Спеціалізується на питаннях захисту бізнесу й осіб в економічних злочинах, в податкових спорах та судовому представництві. У 2019 році увійшов до списку 100 найкращих юристів України в номінації «Лідер практики "Захист бізнесу".

Кролевецький Кирило Ігорович має досвід та досягнення в роботі щодо правозахисної та/або антикорупційної діяльності.

Основною метою своєї участі в роботі Громадської ради при БЕБ він визначає максимальне сприяння становленню в нашій державі нового типу правоохоронного органу, націленого на запобігання зловживанням учасників економічних відносин, забезпечення стабільних, справедливих та сприятливих умов для ведення бізнесу в нашій державі.

Лисовець Тетяна Василівна

Лисовець Тетяна Василівна з 2017 року є Головою Комітету з податкового та митного права Асоціації правників України. Адвокатка з 2004 року, старша партнерка Адвокатського об’єднання «Адвокатська компанія «Соколовський і Партнери».

Досвід юридичної діяльності — більше 20 років. Спеціалізація — податкове, митне, кримінальне право, адміністративний і кримінальний процес, захист бізнесу.

Як експертка у податковому праві активно працює у складі Робочої групи Міністерства фінансів України з удосконалення податкового законодавства.

Як фахівець з податкового, митного, кримінального права та процесу Тетяна Лисовець виступає спікером на масштабних заходах Асоціації правників України, Асоціації податкових радників, Асоціації адвокатів України, «Юридичної практики», Американської торгової палати в Україні, Торгово-промислової палати України, Конфедерації будівельників України, Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу (UNIC).

Рейтинг «Вибір клієнта. ТОП 100 юристів України» з 2018 року відзначає Тетяну Лисовець серед кращих українських юристів у кримінальному праві та процесі, а з 2019 року – також серед найавторитетніших юристів у практиці захисту бізнесу.

Міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers з 2018 року рекомендує Тетяну Лисовець як одного з кращих фахівців у судовій практиці, з 2019 року – також у кримінальній практиці, а з 2020 року – серед кращих юристів у судовій практиці, податковому, кримінальному праві, а також Bet-the-Company Litigation.

Юридичний довідник Ukrainian Law Firms з 2015 року відзначає Тетяну Лисовець в числі кращих юристів України у судових спорах, а з 2017 року – й серед кращих адвокатів у практиці кримінального права.

Своїми завданнями у якості члена Ради громадського контролю при Бюро економічної безпеки України вважає роботу над підзаконними нормативними актами щодо діяльності БЕБ України, удосконалення законодавства у сфері запобігання економічним злочинам, громадський контроль реалізації Бюро економічної безпеки покладених на нього функції.

Шевердін Максим Михайлович 

Шевердін Максим Михайлович, к.ю.н., член Асоціації правників України. У 2015 — 2017 рр. очолював Відділення АПУ в Харківській області. З 2015 р. по 2021 р. був членом Правління АПУ. Координатор Комісії АПУ з вдосконалення вищої юридичної освіти.

Доцент Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.

Займається юридичною практикою з 2002 р. Спеціалізується у таких сферах, як захист у кримінальних справах, вирішення спорів.

У 2004 році отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю. Заступник голови дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області.

У січні 2019 р. закінчив навчальний курс Building State Capability від Harvard Center for·International Development у Гарвардському університеті (США).

З лютого 2020 р. — партнер Юридичної групи LCF. Співпрацював з проєктами ЄС «Право – Justice», USAID «New Justice» в якості експерта.

З 2014 р. щорічно входить до міжнародного рейтингу Best Lawyers.

Основною метою як члена Ради громадського контролю при Бюро економічної безпеки вважає формування незалежного, сильного органу з головним завданням захисту бізнесу та інвесторів від недобросовісної конкуренції та від тиску державних органів, свавілля податкових і перевіряючих органів.

Постанова Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2021 р. № 872 про «Питання Ради громадського контролю при Бюро економічної безпеки» 

Оголошення про проведення конкурсу з формування первинного складу Ради громадського контролю при Бюро економічної безпеки України 

Асоціація правників України є всеукраїнською громадською організацією, що об’єднує понад 6 000 правників із метою сприяння втіленню в життя принципу верховенства права в державному, суспільному та громадському житті, сприяння розбудові правової держави та розвитку юридичної професії.

Сьогодні до лав Асоціації входить значна кількість провідних експертів із різних сфер науки та практики, які у свою чергу, володіють унікальними знаннями і широким практичним досвідом у відповідних галузях

Асоціація правників України як громадське об’єднання пропонує підтримати Шевердіна Максима Михайловича, Кролевецького Кирила Ігоровича та Лисовець Тетяну Василівну своїми голосами у рейтинговому інтернет-голосуванні на офіційному вебсайті Кабінету Міністрів, яке буде проводиться протягом трьох діб (з 09:00 9 вересня до 09:00 12 вересня 2021 р.) без перерви шляхом поставлення відмітки в графі «за» навпроти прізвища кандидата.

Оголошення про результати рейтингового інтернет-голосування будуть розміщені на офіційному вебсайті Кабінету Міністрів 13 вересня 2021 р. із зазначенням кількості отриманих голосів «за» кожним кандидатом, а також пропозицій щодо персонального складу Ради, надісланих Директору Бюро економічної безпеки для затвердження.

 Вступити до АПУTelegram-канал. YouTube-канал.

Якщо ви бажаєте підтримати діяльність АПУ, будемо вдячні, якщо ви зробите це за посиланням.