Вибори керівництва у регіональних відділеннях завершено: результати

2021-08-06

КИЇВ — 06 серпня 2021 року. Вибори до рад регіональних відділень Асоціації правників України успішно дійшли до свого завершення. 5 серпня під час 155 засідання Правління Асоціації затвердило результати — і ми готові поділитися ними вже зараз. До Вашої уваги — оновлений склад керівництва осередків АПУ:

Відділення АПУ в Вінницькій області 

Голова: Брилянт Ірина, голова-керуюча партнерка АО «Дестра», адвокатка.

Склад Ради:

  • Бернада Євген, суддя Вінницького міського суду.
  • Деркач Елла, докторантка кафедри конституційного, міжнародного і кримінального права Донецького національного університету імені Василя Стуса.
  • Кадочніков Андрій, керівник АБ «Андрія Кадочнікова».
  • Мартинюк Назар, голова АО «МТА Партнери».

Відділення АПУ в Дніпропетровській області 

Голова: Ткаченко Денис, керуючий партнер АО «Lawatec», адвокат, арбітражний керуючий.

Склад Ради:

  • Гога Артем, начальник відділення поліції № 1 Дніпровського управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області.
  • Палкін Андрій, партнер АО WhiteCollars, голова Ради арбітражних керуючих Дніпропетровської області.
  • Пашніна Анна, керуюча партнерка АО «Пашніна і партнери».
  • Спектор Андрій, партнер ЮФ LB.

Відділення АПУ у Донецькій області 

Голова: Коновалова Вікторія, адвокатка.

Склад Ради:

  • Григор'єва Вікторія, доцентка кафедри спеціально-правових дисциплін Донецький державний університет управління.
  • Лях Анжеліка, спеціалістка Олександрівського РВ ДВС СМУ МЮ (м. Харків).

Відділення АПУ в Житомирській області 

Голова: Нагорна Наталія, керуюча Адвокатського бюро «Наталії Нагорної «АЛІБІ».

Склад Ради:

  • Маковій Олег, керуючий АБ «Олег Маковій».
  • Сіра Аліна, адвокатка.
  • Шара Євгена, адвокатка.

Відділення АПУ у Закарпатській області 

Голова: Пазина Ростислав, керуючий партнер ЮК «Колегіум».

Склад Ради:

  • Греца Ярослав, керуючий партнер АО «Греца і партнери».
  • Маркусь Михайло, адвокат.
  • Митровцій Володимир, керівник Адвокатського бюро «Митровцій та партнери».
  • Фекийшгазі Крістіан, керуючий партнер АО «Інціаліс».

Відділення АПУ в Запорізькій області 

Голова: Яценко Дмитро, партнер АО «Гладкий, Яценко та Партнери».

Склад Ради:

  • Гладкий Дмитро, партнер АО «Гладкий, Яценко та Партнери».
  • Шумейко Іван, адвокат.

Відділення АПУ в Івано-Франківській області 

Голова: Кобрин Оксана, партнерка, адвокатка Moris Group.

Склад Ради:

  • Геник Андрій, адвокат АО «Юридична компанія «Лігал Групп».
  • Жиляк Михайло, керуючий АБ «Жиляк та партнери», адвокат.
  • Зозуляк Ольга, доцентка, професорка кафедри цивільного права Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.
  • Сливінський Олексій, юрисконсульт ТОВ «ЮТІМ».

Відділення АПУ в місті Києві 

Голова: Симоненко Злата, радниця ЮФ «Саєнко Харенко».

Склад Ради:

  • Гребенюк Сергій, партнер АО «ЮФ «АСТЕРС».
  • Євдокимов Дмитро, заступник начальника Управління патрульної поліції у м. Києві.
  • Свєтлічний Ігор, адвокат, член поліцейської комісії департаменту патрульної поліції міста Києва, голова Наглядової ради Громадською організацію Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають БПД (2014-2018).
  • Смірнов Сергій, партнер ЮФ «Саєнко Харенко».
  • Шкаровський Денис, партнер, адвокат АО «ВБ ПАРТНЕРС».
  • Юрлов Микола, радник Марченко Партнерз.

Відділення АПУ у Київській області 

Голова: Телешев Сергій, партнер, адвокат АО «ФАБУЛА».

Склад Ради:

  • Степанов Ігор, голова, старший партнер АО «Кріденс Партнерс».

Відділення АПУ у Львівській області 

Голова: Павленко Ірина, адвокатка First Chair Legal.

Склад Ради:

  • Антощак Данило, начальник відділу Львівської обласної прокуратури.
  • Галецька Наталія, старша викладачка кафедри теорії права та прав людини Українського Католицького Університету, голова комісії з європейської інтеграції Львівської обласної ради.
  • Гарасимчук Назарій, юрист АО «Матвіїв і Партнери».
  • Данкевич Оксана, адвокатка, партнерка АО «Дексіс Партнерс».
  • Іванишин Максим, керуючий партнер ЮФ «Аміго Партнерс».
  • Наталія Якібчук, партнерка АО «KPLT»

Відділення АПУ в Миколаївській області 

Голова: Куліченко Дмитро, приватний виконавець виконавчого округу Миколаївської області.

Склад Ради:

  • Лебедєва Ганна, суддя Миколаївського окружного адміністративного суду.

Відділення АПУ в Одеській області 

Голова: Тріпульський Григорій, керуючий партнер, адвокат ЮКК «Де-Юре».

Склад Ради:

  • Андрєєв Максим, керуючий партнер ЮК AS Legal.
  • Гніздовська Ганна, адвокатка АО «Юріс Феррум».
  • Грицик Віталій, керуючий партнер АО «КФ «Домінанта».
  • Молодецький Ростислав, керуючий партнер АО FRANKLIN SAIROS.
  • Профатіло Галина, юристка АО «КФ «ДОМІНАНТА».
  • Ремесло Олексій, партнер Interlegal.
  • Романішина Карина, адвокатка АО «Юридичне бюро Сергєєвих».
  • Тітаренко Тетяна, директорка Legrant.
  • Шаратов Юрій, суддя Господарського суду Одеської області.

Відділення АПУ в Полтавській області 

Голова: Лемешко Олександр, перший заступник голови Полтавської обласної ради.

Склад Ради:

  • Тараненко Дмитро, юрисконсульт ТОВ «Полтавська Бурова Компанія».

Відділення АПУ в Рівненській області 

Голова: Шендера Олена, керуюча АБ «Шендера та партнери».

Склад Ради:

  • Лазарчук Ганна, адвокатка, керуюча АБ «Ганни Лазарчук».
  • Філатова Алла, адвокатка, керуюча ЮК «Захід-Партнер».
  • Чепелюк Олександр, aдвокат, Голова ради арбітражних керуючих Рівненської області.
  • Ширко Марина, адвокатка «Удовиченко та партнери».

Відділення АПУ у Сумській області 

Склад Ради: Стадник Семен, адвокат.

Відділення АПУ в Тернопільській області 

Голова: Боднар Ольга, керуюча АО «Твій адвокат», адвокат.

Відділення АПУ в Херсонській області 

Голова: Кізима Ігор, партнер, адвокат АО «Жованник і партнери».

Склад Ради:

  • Бронат Юлія, юристка ОК «Комунальний ринок».
  • Доготер Оксана, адвокатка.
  • Петрова Олена, директорка, власниця ЮФ «Саміт».
  • Сперчун Олександр, приватний нотаріус Херсонського міського нотаріального округу.

Відділення АПУ у Хмельницькій області 

Голова: Білоусов Юрій, професор Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова.

Склад Ради:

  • Бондаренко-Зелінська Надія, професорка кафедри цивільного права та процесу Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова.
  • Нагнибіда Володимир, адвокат.

Відділення АПУ в Черкаській області 

Голова: Скіць Станіслав, керуючий партнер АО S.K. Lex.

Склад Ради:

  • Гриценко Людмила, адвокатка, тренерка.
  • Рой Олег, адвокат, консультант Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.
  • Семенюк Ольга, адвокатка.

Відділення АПУ в Чернівецькій області 

Голова: Поляк Петро, старший партнер АО «Поляк і партнери».

Відділення АПУ у Чернігівській області 

Голова: Красногор Олександр, приватний нотаріус Чернігівського міського нотаріального округу.

Склад Ради:

  • Миланич Андрій, керуючий адвокатським бюро «Миланич та партнери.

Вступити до АПУ. Telegram-канал. YouTube-канал.

Якщо ви бажаєте підтримати діяльність АПУ, будемо вдячні, якщо ви зробите це за посиланням.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ