Новини

Відбулося онлайн-засідання Правління Ліги студентів АПУ: підсумки

2021-06-15

КИЇВ — 15 червня 2021 року. «Після недовгої розлуки Лігівська сім’я знову зібралася, але уже на онлайн зустрічі!», — розповідають представники Ліги студентів АПУ. 14 червня відбулося традиційне засідання Правління Ліги студентів АПУ 2021-2022 років за участі координаторки Ліги студентів АПУ Наталією Єрмоленко. 

Серед іншого, студенти познайомилися із виконуючою обов'язки виконавчої директорки АПУ Вікторією Красновою, традиційно поділилися планами та річною стратегією діяльності й розвитку Ліги, розставили ключові пріорітети, сформували стратегію на поточний рік та обговорили плани щодо нових заходів від Ліги студентів.

«Дякуємо Наталії Єрмоленко та Вікторії Красновій за те, що завітали на нашу зустріч, допомогли зі стратегією розвитку, та за постійну підтримку! Шалено цінуємо вашу віру у наші перемоги! Впевнені, що цей рік буде багатим на нові успішні проєкти. #еlusive_twelve згенерували для вас сотні вражаючих ідей, десятки нових заходів, надихнулися зустріччю і вже готові втілювати в життя найграндіозніші плани!», — підкреслили студенти.

Вступити до АПУTelegram-каналYouTube-канал.

Якщо ви бажаєте підтримати діяльність АПУ, будемо вдячні, якщо ви зробите це за посиланням.