Новини

Хіт-парад: ТОП вебінарів відділень

2021-04-06

КИЇВ — 06 квітня 2021 року. Ми продовжуємо підбивати підсумки активностей. Цього разу наш рейтинг присвячений вебінарам регіональних відділень. До вашої уваги — ТОП-8 найпопулярніших онлайн-заходів осередків АПУ.

8 місце

Професійна солідарність юристів різних професій обумовлена специфікою фаху. Проте вона може набувати й корупційних форм. Разом із колишнім українським правозахисником та дисидентом, а сьогодні — віцеректором з питань призначення та місії Українського католицького університету Мирославом Мариновичем обговорили окремі аспекти цієї проблеми.

7 місце

Спільно з незалежною консультанткою по реєстрації ТМ, керівницею юрвідділу в групі  аграрних компаній «Гарден Клаб» Юлією Авраменко обговорили всі нюанси процедури реєстрації торгових марок.

6 місце

Попри кризові явища, високотехнологічний сектор демонструє перманентне зростання. Та все ж, чи варто купувати акції компаній або інвестувати в цей напрям взагалі?

5 місце

Світлана Наконечна, тренерка з ораторського мистецтва, телеведуча, шеф-редакторка «Production» телеканалу Т1 розкрила всі таємниці магії публічних виступів.

4 місце

Ключові тенденції та практичні кейси у галузях патентування, торговельних марок та авторських прав на програмне забезпечення в США та Україні розглянули спільно з експертами Комітету АПУ з інтелектуальної власності.

3 місце

Яку роль відіграють соцмережі в житті та кар’єрі юриста? З чого варто розпочати фахівцю на старті просування послуг в Інтернеті? Чіткий інструментарій надала Діана Малолєткіна, маркетологиня, SMM-спеціалістка, засновниця професійної школи Marketing HUB Ternopil.

2 місце

28 квітня 2020 року змінилися правила нагляду за фінансовими операціями. Зокрема, стало важче переказувати гроші онлайн. Що саме Закон змінив для підприємців та робітників, та жити правникам у нових умовах? 

1 місце

Питання віднесення платника податків до ризикових: проблеми комунікації та належного урядування органів ДПС і алгоритми розблокування реєстрації ПН оговорили під час спільного заходу Відділення АПУ в Харківській області та Комітету АПУ з податкового та митного права.

Перелік ТОП-вебінарів комітетів АПУ доступний за посиланням.

Найпопулярніші вебінари за участі суддів ВС доступні тут.

Якщо ви бажаєте підтримати діяльність АПУ, будемо вдячні, якщо ви зробите це за посиланням.