Наш голос ще гучніший: до лав АПУ приєдналося 50 членів

2021-03-31

КИЇВ — 31 березня 2021 року. Згідно з рішенням Правління від 29 лютого до лав АПУ приєдналися 30 членів, 18 кандидатів та 2 учасники.

До вашої уваги надається список нових членів, які вступили до лав Асоціації правників України в березні 2021 року.

Асоціація правників України вітає нових членів і бажає натхнення та плідної співпраці!

ЧЛЕНИ

  1. Алєксєєнко Артем Ігорович — АБ АЛЕКСЕЕНКО ТА ПАРТНЕРИ, керуючий, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  2. Боярський Євген Дмитрович — Адвокатське об'єднання AGA Partners, старший юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  3. Вергелес Павло Васильович — ТОВ «Бетта-Сервіс», юрисконсульт, м. Бровари, відділення АПУ в Київській області;
  4. Гуравська Валентина Юріївна — Адвокатське бюро «Валентини Гуравської», керуюча, м. Вінниця, відділення АПУ у Вінницькій області;
  5. Данильченко Олександр Анатолійович — Національна академія Національної гвардії України, старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  6. Деркаченко Юлія Вікторівна — Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая, доцентка кафедри права, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  7. Завгородній Євген Вікторович — Подільський районний суд м. Києва, помічник судді, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  8. Каньдя Олена Андріївна — ТОВ «Кінстеллар» , юристка, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  9. Катрич Анастасія В’ячеславівна — Донецький юридичний інститут МВС України, викладачка кафедри господарсько-правових дисциплін та економічної безпеки, м. Маріуполь, відділення АПУ в Донецькій області;
  10. Кітела Ігор Ярославович — ТОВ «Кінстеллар», юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  11. Книш Тетяна Юріївна — ЮФ «О-еМ-Пе», юристка, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  12. Коваленко В'ячеслав Васильович — Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, викладач кафедри цивільно-правових дисциплін, м. Дніпро, відділення АПУ в Дніпропетровській області;
  13. Левенець Сергій Петрович — Індивідуальна адвокатська діяльність, адвокат, м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  14. Лемешко Олександр Миколайович — Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, директор, м. Полтава, відділення АПУ в Полтавській області;
  15. Лях Анжеліка Валентинівна — Олександрівський районний відділ державної виконавчої служби Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, спеціалістка відділу, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  16. Майоров Сергей Володимирович — Приватна практика, адвокат, м. Покровськ, відділення АПУ в Донецькій області;
  17. Малиш Діана Олександрівна — ТОВ «Кінстеллар», юристка, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  18. Мамедова Світлана Маліківна — Донецький національний університет імені Василя Стуса, старша викладачка кафедри цивільного права і процесу, м. Вінниця, відділення АПУ у Вінницькій області;
  19. Мачихіна Тетяна Сергіївна — Житомирська окружна прокуратура Житомирської області, прокурорка житомирської окружної прокуратури, м. Житомир, відділення АПУ в Житомирській області;
  20. Нагорняк Іван Михайлович — Секретаріат Кабінету Міністрів України, радник віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  21. Окорський Віталій Васильович — АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ «Ц И Т А Д Е Л Ь», керуючий партнер, м. Дніпро, відділення АПУ в Дніпропетровській області;
  22. Осмолян Віталій Анатолійович — Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут, старший викладач кафедри права, м. Хмельницький, відділення АПУ в Хмельницькій області;
  23. Пильо Дарія Іванівна — ГО «Ла Страда - Україна», юристка, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  24. Поклонська Оксана Юріївна — Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, викладачка кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету, м. Дніпро, відділення АПУ в Дніпропетровській області;
  25. Смаляна Тетяна Вікторівна — АО «ЮФ «Василь Кісіль і Партнери», юристка, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  26. Сокиран Ілья Васильович — Адвокатське бюро Сокирана, керуючий, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  27. Трач Оксана Михайлівна — Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова, доцентка кафедри цивільного права та процесу, м. Хмельницький, відділення АПУ в Хмельницькій області;
  28. Требик Богдан Пилипович — Пенсіонер,  м. Дніпро, відділення АПУ в Дніпропетровській області;
  29. Шкондін Олег Геннадійович — Адвокатське об'єднання «AVER LEX», адвокат, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  30. Шульга Наталія Володимирівна — Донецький національний медичний університет, викладачка (медичне право), м. Кропивницький, відділення АПУ в Кіровоградській області;

КАНДИДАТИ

  1. Бойко Вікторія Сергіївна — КНУ ім. Тараса Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  2. Власюк Юлія Володимирівна — Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  3. Воронова Марина Дмитрівна — Інститут міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  4. Головченко Арсентій Арсентійович — Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  5. Євтушок Катерина Юріївна — Київський національний економічний університет, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  6. Козій Оксана Олександрівна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, відділення АПУ в Рівненській області;
  7. Корчинський Олег Олегович — Ужгородський національний університет, м. Ужгород, відділення АПУ в Закарпатській області;
  8. Кучма Роман Андрійович — Львівський Національний Університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ у Львівській області;
  9. Лихопека Катерина Олександрівна — Київський національний торговельно-економічний університет, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  10. Манюк Лариса Петрівна — Інститут права Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  11. Пламаділ Дарина Олександрівна — Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  12. Плахотна Наталія Геннадіївна — Національна академія внутрішніх справ, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  13. Прілепишев Андрій Володимирович — Університет державної фіскальної служби України, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  14. Рубан Єлизавета Віталіївна — Національний університет «Одеська юридична академія», м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  15. Соколенко Сніжана Олександрівна — Донецький національний університет імені Василя Стуса, м. Вінниця, відділення АПУ в Вінницькій області;
  16. Чорний Олег Степанович — Львівський Національний Університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ у Львівській області;
  17. Шабельник Руслан Максимович — Львівський Національний Університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ у Львівській області;
  18. Яременко Соломія Максимівна — Національний університет «Києво-Могилянська академія», м. Київ, відділення АПУ в місті Києві; 

УЧАСНИКИ 

  1.  BebriЕЎs JДЃnis OsvaldoviДЌ — practising lawyer, bailiff office, lawyer;
  2. MUHAMMAD KAZIM UDDIN — Karachi Pakistan, Advocate High Court.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ