Наш голос ще гучніший: до лав АПУ приєдналося 64 члени

2021-02-23

КИЇВ — 23 лютого 2021 року. Згідно з рішенням Правління від 22 лютого до лав АПУ приєдналися 47 членів та 17 кандидатів.

До вашої уваги надається список нових членів, які вступили до лав Асоціації правників України у лютому 2021 року.

Асоціація правників України вітає нових членів і бажає натхнення та плідної співпраці!

ЧЛЕНИ

Бляхарський Ярослав Станіславович — Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова, старший викладач, м. Хмельницький, Відділення АПУ в Хмельницькій області;

Богрець Ксенія Андріївна — Черкаський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України, завідувачка сектору юридичного забезпечення, м. Черкаси, Відділення АПУ в Черкаській області;

Бойко Юлія Анатоліївна — Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, викладачка кафедри адміністративного та конституційного права, м. Миколаїв, Відділення АПУ у Миколаївській області;

Бондаренко Тетяна Сергіївна — ТОВ «ІКК «ОБЕРІГ-Україна», юристка, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;

Борщ Юлія Олександрівна — Вища кваліфікаційна комісія суддів України, провідна спеціалістка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Булавіна Світлана Євгенівна — Волинський національний університет імені Лесі Українки, к.і.н., доцентка кафедри теорії держави і права, м. Луцьк, Відділення АПУ у Волинській області;

Васькіна Вероніка Валеріївна — VB PARTNERS, адвокатка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Гриценко Владислав Сергійович — Інспекція з питань благоустрою Дніпровської міської ради, головний спеціаліст юридичного відділу, м. Дніпро, Відділення АПУ в Дніпропетровській області;

Дамьян Еврен Мустафаевич — Адвокатська фірма «Ювіто», адвокат, юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Данилевська Валентина Володимирівна — приватна практика, адвокатка, пенсіонерка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Жека Сергій Миколайович - ТОВ «Вольф Тайс», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Іванюта Наталя Валеріївна — Донецький юридичний інститут МВС України, завідувачка кафедри цивільного, трудового права та права соціального забезпечення, м. Кривий Ріг, Відділення АПУ в Донецькій області;

Калінін Євген Юрійович — Primelex, старший юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Каташинський Євген Олександрович — Юридична фірма Digilaw, юрист, м. Одеса, Відділення АПУ в Одеській області;

Клименко Максим Віталійович — приватна практика, юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Конєва Лариса Леонідівна — ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі», провідна юрисконсультка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Кохан Дмитро Леонтійович — Primelex, партнер, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Кравцова Олена Олександрівна - ТОВ «Вольф Тайс», юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Кронда Ольга Юріївна — Інститут права КНУ ім. Т. Шевченка, доцентка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Кулик Марина Йосипівна — Національна академія внутрішніх справ, доцентка кафедри кримінального процесу, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Куций Роман Володимирович — Прикарпатський факультет Національної академії внутрішніх справ, доцент кафедри публічного та приватного права, м. Івано-Франківськ, Відділення АПУ в Івано-Франківській області;

Мазій Віталій Сергійович — ТОВ «КИЇВБУДДЕВЕЛОПМЕНТ», юрисконсульт, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Марченко Тарас Олександрович — Державна митна служба України, посадова особа митних органів України, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Миколюк Максим Олександрович — ЮФ EVERLEGAL, молодший юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Моісеєв Юрій Олександрович — ЮК L.I. Group, радник, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Муравська Наталія Олексіївна — ЮФ EVERLEGAL, молодша юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Муха Дмитро Олександрович — INPRAXI LAW, юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Найда Інна Володимирівна — Київський кооперативний інститут бізнесу і права, доцентка кафедри права, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Носов Владислав Вадимович — Головне юридичне управління Апарату Верховної Ради України, старший консультант, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Онищук Максим Юрійович — Primelex, директор, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Павлюковець Тетяна Василівна — ЮФ EVERLEGAL, старша юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Парфило Ігор Васильович — VB PARTNERS, адвокат, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Пашинін Олександр Анатолійович — ЮФ EVERLEGAL, радник, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Петрів Дарина Володимирівна — Адвокатське бюро, юристка, м. Львів, Відділення АПУ у Львівській області;

Разуваєв Михайло Сергійович — ТОВ «Вольф Тайс», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Сабірлі Джошгун Хікмет огли — приватна практика, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Сімонова Христина В’ячеславівна — Pavlenko Legal Group, молодша юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Скрицька Надія Анатоліївна — ТОВ «Юридична фірма «Центр правових послуг А.С.К.», директорка, м. Вишневе, Відділення АПУ в Київській області;

Станинець Дмитро Юрійович — КНП «БЦПМСД», юрисконсульт, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Сулима Андрій Петрович — ПНУ ім. В. Стефаника, Навчально-науковий юридичний інститут, кафедра цивільного права, аспірант, м. Івано-Франківськ, Відділення АПУ в Івано-Франківській області;

Терещенко Юлія Василівна — Національна академія внутрішніх справ, професорка кафедри кримінального процесу, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Тетеря Ігор Анатолійович — ЮФ EVERLEGAL, адвокат, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Федорович Ірина Василівна — ТОВ «Вольф Тайс», юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Хацкевич Олександр Михайлович — Primelex, керуючий партнер, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Шарандін Олександр Олександрович — Primelex, старший партнер, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Шепеляк Сергій Володимирович — Pavlenko Legal Group, радник, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Яшан Наталія Василівна — АБ Наталії Яшан, адвокатка, м. Івано-Франківськ, Відділення АПУ в Івано-Франківській області.

КАНДИДАТИ

Бабик Максим Костянтинович — Донецький національний університет імені Василя Стуса, м. Вінниця, Відділення АПУ у Вінницькій області;

Бербека Олег Володимирович — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ у Львівській області;

Бондаренко Єлизавета Костянтинівна — Відокремлений підрозділ «Коледж Харківського економіко-правового університету у формі товариства з обмеженою відповідальністю», м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;

Волковська Ангеліна Анатоліївна — Національний університет «Чернігівська політехніка», м. Чернігів, Відділення АПУ в Чернігівській області;

Гопкало Тетяна Миколаївна — КНУ ім. Т. Шевченка, ІМВ, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Дудка Вікторія Борисівна — Чорноморський національний університет імені Петра Могили, м. Миколаїв, Відділення АПУ у Миколаївській області;

Матвейко Остап Романович — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ у Львівській області;

Михайленко Іванна Петрівна — Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;

Муц Матвій Дем’янович — Донецький національний університет імені Василя Стуса, м. Вінниця, Відділення АПУ у Вінницькій області;

Овчаренко Катерина Михайлівна — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;

Островський Олег Андрійович — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ у Львівській області;

Паньків Марія Орестівна — Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, м. Івано-Франківськ, Відділення АПУ в Івано-Франківській області;

Репов Сергій Дмитрович — Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», м. Полтава, Відділення АПУ в Полтавській області;

Рогозний Дмитро Максимович — Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;

Рульов Никита Олександрович — Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;

Штань Яна Володимирівна — Західноукраїнський національний університет, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;

Щербакова Валерія Андріївна — Університет державної фіскальної служби України, м. Ірпінь, Відділення АПУ в Київській області.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ