Новини

Підсумки Хакатону від Ліги студентів АПУ

2020-12-28

КИЇВ — 28 грудня 2020 року. Понад два місяці тому Ліга студентів АПУ в рамках проєкту «Реформа юридичної освіти» за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» розпочала наступний етап найбільшого проєкту студентства у сфері реформування юридичної освіти в Україні — Хакатон.

У проєкті взяли участь:

понад 170 учасників у складі 43 команд;

— 43 ментори та 23 судді, які представляють різні юридичні компанії, заклади вищої освіти, громадські організації, органи державної влади та юридичні департаменти компанії;

— представники 32 закладів вищої освіти зі всієї України;

— представники 19 юридичних компаній та юридичних департаментів (серед учасників, менторів та суддів).

Врешті 21 грудня відбувся фінал Хакатону (із записом якого можна ознайомитись за посиланням)

За результатами оцінювання переможцями Хакатону з реформування юридичної освіти обрано команду IK Law Improvement, яку представляють Катерина Мукомела та Іван Когут. Ментором команди виступив Денис Іванов.

З детальним описом проєкту можна ознайомитись тут.

«Вітаємо переможців та з радістю оголошуємо, що за підтримки юридичних компаній ЄПраво та Moris Group, а також Програми USAID «Нове правосуддя», допоможемо в реалізації переможного проєкту!

Ліга студентів АПУ щиро вдячна усім учасникам, менторам та суддям, які долучились до Хакатону!

Віримо, що голос студентства вже почутий, тому тепер залишилось зробити його ще гучнішим!

А якщо вам цікаво дізнатись більше інформації про фіналістів Хакатону, підписуйтесь на сторінку проєкту «Реформа юридичної освіти», бо вже зовсім скоро ми розпочнемо знайомство з представниками команд!», — підсумували студенти.