Наш голос ще гучніший: до лав АПУ приєдналося 18 членів та 76 кандидатів

2020-10-16

КИЇВ — 16 жовтня 2020 року. Згідно з рішенням Правління від 16 жовтня 2020 року до лав АПУ приєдналися 18 членів та 76 кандидатів.

До Вашої уваги надається список нових членів, які вступили до лав Асоціації правників України в жовтні 2020 року.

Асоціація правників України вітає нових членів і бажає натхнення та плідної співпраці!

ЧЛЕНИ

  1. Галаган Олена Ярославівна — Херсонський державний університет, старша викладачка, м. Херсон, Відділення АПУ в Херсонській області.
  2. Герасимів Оксана Степанівна — ТОВ «Юнайтед Армор Груп», ТОВ «АВТОСТАР ЛЬВІВ», керівниця юридичного відділу, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  3. Давидюк Михайло Миколайович — АО «Скорпіон», голова об’єднання, м. Рівне, Відділення АПУ в Рівненській області.
  4. Дудник Олена Євгеніївна — ТОВ «ТД «ГЕОРГІЇВСЬКИЙ», заступниця директора з юридичних питань, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві.
  5. Зеленюк Анастасія Володимирівна — ЮФ «CLACIS», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві.
  6. Курочко Максим Васильович — ЮФ MK Legal service, керуючий партнер, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві.
  7. Левицький Микола Антонович — ПрАТ СГК «Дніпро-Бескид», юрист, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  8. Лелека Владислава Іванівна — Київська міська рада, помічник-консультант на громадських засадах, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві.
  9. Мельничук Ірина Вікторівна — АБ «Ірини Мельничук», засновниця, адвокатка, м. Рівне, відділення АПУ в Рівненській області;
  10. Менсо Ірина Володимирівна — Одеський національний морський університет, старша викладачка, м. Одеса, Відділення АПУ в Одеській області.
  11. Мусієнко Артем Олегович — Бюро надання вторинної правової допомоги, головний спеціаліст, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області.
  12. Полтавцева Наталія Петрівна — мережа аптек «Є Аптека», співвласниця, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві.
  13. Попова Наталія Олександрівна — Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, завідувачка кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін, м. Черкаси, Відділення АПУ в Черкаській області.
  14. Пряміцин В`ячеслав Юрійович — КПІ ім. Ігоря Сікорського, викладач, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві.
  15. Радівіловський Богдан Ігорович — Київська обласна рада, заступник начальника управління — начальник відділу нормативно-правової роботи та регуляторної політики юридичного управління, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві.
  16. Ривюк Мар'яна Іванівна — Офіс патентної повіреної Ривюк М, патентна повірена, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  17. Сердюк Марина Миколаївна — Приватна практика, адвокатка, арбітражна керуюча, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві.
  18. Фокін Ярослав Федорович — Університет державної фіскальної служби України, провідний юрисконсульт юридичного відділу, м. Ірпінь, Відділення АПУ в Київській області.

КАНДИДАТИ

  1. Антонюк-Кисіль Володимир Павлович — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області.
  2. Артамонова Лілія Олександрівна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області.
  3. Білецька Юлія Ярославівна — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  4. Боруцька Ірина Олегівна — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  5. Боць Олег Юрійович — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області.
  6. Бутитер Володимир Володимирович — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  7. Ваколюк Марія Сергіївна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області.
  8. Вітюк Оксана Богданівна — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  9. Войтів Марта Валеріївна — Львівський державний університет внутрішніх справ МВС України, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  10. Волошин Діана Володимирівна — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  11. Воюк Юлія Андріївна — Львівський державний університет внутрішніх справ, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  12. Галай Артур Артурович — Чорноморський національний університет імені Петра Могили, м. Миколаїв, Відділення АПУ в Миколаївській області.
  13. Герасименко Єлизавета Михайлівна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області.
  14. Гіркий Стефан Богданович — Національний університет «Києво-Могилянська академія», м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві.
  15. Городинська Олександра Олександрівна — Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича, м. Чернівці, Відділення АПУ в Чернівецькій області.
  16. Григорович Марина Вікторівна — Київський національний лінгвістичний університет, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві.
  17. Грицюк Максим Олегович — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  18. Губський Руслан Олександрович — Чорноморський національний університет ім. П. Могили, м. Миколаїв, Відділення АПУ в Миколаївській області.
  19. Демченко Ганна Андріївна — Державний університет економіки і технологій, м. Дніпро, Відділення АПУ в Дніпропетровській області.
  20. Довбня Діана Вадимівна — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  21. Єнчке Владислав Андрійович — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області.
  22. Єрмоленко Анастасія Олександрівна — Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві.
  23. Заверуха Вікторія Миколаївна — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  24. Заєць Анастасія Миколаївна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області.
  25. Зозуля Орест Сергійович — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області.
  26. Зосімчук Дмитро Олександрович — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області.
  27. Ілаш Валерія Олегівна — Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича, м. Чернівці, Відділення АПУ в Чернівецькій області.
  28. Кагало Олег Григорович — Національний університет біоресурсів і природокористування України, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві.
  29. Каграманян Давид Давидович — Інститут Міжнародних Відносин КНУ ім. Тараса Шевченка, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві.
  30. Кілікевич Ірина Петрівна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області.
  31. Кметюк Вікторія Володимирівна — Чернівецький Національний Університет імені Юрія Федьковича, м. Чернівці, Відділення АПУ в Чернівецькій області.
  32. Колодна Катерина Ігорівна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області.
  33. Кондаревич Софія Богданівна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області.
  34. Коржук Єлизавета Любомирівна — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  35. Костирко Анастасія Андріївна — Державний університет економіки і технологій, м. Дніпро, Відділення АПУ в Дніпропетровській області.
  36. Коханець Софія Віталіївна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області.
  37. Кравчук Наталія Борисівна — Київський національний лінгвістичний університет, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві.
  38. Кронівець Айлен Аєлен — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області.
  39. Кульчицький Вадим Ігорович — Львівський державний університет внутрішніх справ, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  40. Лебедюк Петро Олегович — Львівський державний університет внутрішніх справ, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  41. Лезнюк Анна Дмитрівна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області.
  42. Липа Назар Миколайович — Львівський державний університет внутрішніх справ, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  43. Литвинюк Ярослав Михайлович — Донецький національний університет імені Василя Стуса, м. Вінниця, Відділення АПУ в Вінницькій області.
  44. Максимчук Христина Миколаївна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області.
  45. Манайку Тетяна Василівна — Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, м. Чернівці, Відділення АПУ в Чернівецькій області.
  46. Микитин Максим Романович — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  47. Москалик Катерина Петрівна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області.
  48. Нагибайло Тетяна Олександрівна — Львівський державний університет внутрішніх справ, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області.
  49. Небожук Олександра Віталіївна — Львівський державний університет внутрішніх справ, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  50. Орлова Дарія Вадимівна — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  51. Павлунь Максим Олександрович — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області.
  52. Петльова Наталія Миколаївна — Університет Короля Данила, м. Івано-Франківськ, Відділення АПУ в Івано-франківській області.
  53. Поліщук Тетяна Миколаївна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області.
  54. Разувайлов Владислав Володимирович — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  55. Ратинський Олександр Михайлович — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області.
  56. Рись Орест Андрійович — Інститут післядипломної освіти Львівського національного університету їм. Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  57. Сальник Альона Сергіївна — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в м. Харків.
  58. Самойленко Марія Сергіївна — Чорноморський національний університет ім. П. Могили, м. Миколаїв, Відділення АПУ в Миколаївській області.
  59. Сидоряк Вікторія Романівна — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  60. Слободян Діана Степанівна — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  61. Сойка Софія Василівна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області.
  62. Степанець Олександр Борисович — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  63. Тітова Аліна Олексіївна — Миколаївський інститут права Національного університету «Одеська юридична академія», м. Миколаїв, Відділення АПУ в Миколаївській області.
  64. Тремба Юрій Ігорович — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  65. Уколова Оксана Михайлівна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області.
  66. Урядко Ростислав Богданович — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  67. Федик Данило Володимирович — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  68. Федорчук Ярослава Олександрівна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області.
  69. Халімончук Олександр Миколайович — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області.
  70. Хомякова Анна Вікторівна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області.
  71. Чабан Маріанна Василівна — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  72. Чепела Юрій Тарасович — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області.
  73. Чоп Василь Богданович — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області.
  74. Щербатий Денис Вікторович — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області;
  75. Ялова Соломія Василівна — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  76. Янчура Каріна Мураталівна — Львівський державний університет внутрішніх справ, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ