Новини

Наш голос ще гучніший: до лав АПУ приєдналося 55 правників

2020-09-15

КИЇВ — 15 серпня 2020 року. Згідно з рішенням Правління від 14 вересня 2020 року до лав АПУ приєдналися 24 члени та 31 кандидат.

До Вашої уваги надається список нових членів, які вступили до лав Асоціації правників України у серпні 2020 року.

Асоціація правників України вітає нових членів і бажає натхнення та плідної співпраці!

ЧЛЕНИ

  1. Аніщенко Катерина Михайлівна — ЮК «Ріяко і партнери», адвокат, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області.
  2. Антоненко Дмитро Олександрович — самозайнята особа, адвокат, арбітражний керуючий, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області.
  3. Бабченко Микита Сергійович — КП «Генічеське ВУВКГ», юрисконсульт, м. Херсон, Відділення АПУ в Херсонській області.
  4. Бондаренко Антон Дмитрович — АО «Алмонд Ло», адвокат, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві.
  5. Брилянт Ірина Олександрівна — АО «Дестра», Голова/Керуючий партнер, м. Вінниця, Відділення АПУ в Вінницькій області.
  6. Гриценко Борис Миколайович — приватна практика, адвокат, м. Суми, Відділення АПУ в Сумській області.
  7. Дудник Руслана Миколаївна — Одеська юридична академія, асистент кафедри загальнотеоретичної юриспруденції, м. Одеса, Відділення АПУ в Одеській області.
  8. Кайда Наталія Ярославівна — адвокат, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві.
  9. Коваль Даніель Олегович — Соціальний проект migration-help.org.ua, помічник юриста, м. Одеса, Відділення АПУ в Одеській області.
  10. Козинцева Анна Федорівна — Інспекція з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради, головний спеціаліст юридичного відділу, м. Дніпро, Відділення АПУ в Дніпропетровській області.
  11. Коровяк Богдан Едуардович — АО «СПАРЄРЛЕКС», адвокат, старший партнер, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області.
  12. Лихопьок Денис Павлович — АБ «ДОКА», адвокат, арбітражний керуючий, м. Дніпро, Відділення АПУ в Дніпропетровській області.
  13. Лісничий Ігор Валерійович — АО «Алмонд Ло», помічник адвоката, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві.
  14. Павленко Олександр Олегович — ЮФ Corplex, CEO, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві.
  15. Панюта Олександр Олександрович — ТОВ «ТНТ Україна», юрист, м. Черкаси, Відділення АПУ в Черкаській області.
  16. Рогоза Яна Едуардівна — АО «Алмонд Ло», помічник адвоката, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві.
  17. Роженко Олександра Вікторівна — Донецький юридичний інститут МВС України, доцент кафедри господарсько-правових дисциплін, м. Кривий Ріг, Відділення АПУ в Дніпропетровській області.
  18. Розумейко Дмитро Олексійович — Мелітопольський державний педагогічній університет ім. Б. Хмельницького, юрисконсульт, м. Одеса, Відділення АПУ в Одеській області.
  19. Росохата Дар'я Іванівна — Офіс Генерального прокурора, головний спеціаліст, м. Одеса, Відділення АПУ в Одеській області.
  20. Скварчинський Максим Ігорович — ПАТ «ЮРІЯ», юрисконсульт, м. Черкаси, Відділення АПУ в Черкаській області.
  21. Стеценко Андрій Андрійович — ЮК «Ріяко і партнери», адвокат, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області.
  22. Таран Максим Ігорович — ТОВ Прайм Стайл ДМ, юрист, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві.
  23. Чернишенко Дмитро Вікторович — приватна практика, адвокат, м. Суми, Відділення АПУ в Сумській області.
  24. Чуприна Зінаїда Миколаївна — ЮК «Ріяко і партнери», адвокат, керівник кримінальної практики, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області.

КАНДИДАТИ

  1. Бідюкова Анна Олександрівна — Київський університет імені Бориса Грінченка, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві.
  2. Верес Анастасія Русланівна — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  3. Вереша Ольга Романівна — Коледж економіки і технологій Чернігівського національного технологічного університету, м. Чернігів, Відділення АПУ в Чернігівській області.
  4. Галайчук Євгеній Миколайович — Київський національний торговельно-економічний університет, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві.
  5. Гіоргадзе Ілія Гійович — Державний університет економіки і технологій, м. Дніпро, Відділення АПУ в Дніпропетровській області.
  6. Горбунова Валерія Михайлівна — Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві.
  7. Гриценко Аліна Юріївна — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  8. Гудков Ілля Андрійович — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області.
  9. Гунько Олександра Євгеніївна — Національний університет «Одеська юридична академія», м. Одеса, Відділення АПУ в Одеській області.
  10. Ємельяненко Юлія Сергіївна — Національний університет «Одеська юридична академія», м. Одеса, Відділення АПУ в Одеській області.
  11. Карпенко Олександра Андріївна — Києво-Могилянська академія, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві.
  12. Кафлюк Анастасія Ігорівна — Національний університет «Одеська юридична академія», м. Одеса, Відділення АПУ в Одеській області.
  13. Кухта Марта Ігорівна — НУ «Львівська політехніка», м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  14. Лящук Ольга Вікторівна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області.
  15. Мацканюк Василь Антонович — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області.
  16. Неоднича Анна Віталіївна — Державний університет економіки і технологій, м. Дніпро, Відділення АПУ в Дніпропетровській області.
  17. Паламарчук Ангеліна Іванівна — Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, м. Чернівці, Відділення АПУ в Чернівецькій області.
  18. Перепелиця Дмитро Олександрович — Університет Монпельє, Франція, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області.
  19. Полтавський Володимир Петрович — Черкаський національний університет, м. Черкаси, відділення АПУ в Черкаській області.
  20. Прокоп'як Роман Васильович — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області.
  21. Руденко Максим Олегович — Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві.
  22. Руденко Марія Юріївна — Академія Державної пенітенціарної служби, м. Чернігів, Відділення АПУ в Чернігівській області.
  23. Руснак Кароліна Артурівна — Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, м. Чернівці, Відділення АПУ в Чернівецькій області.
  24. Сергєєва Катерина Сергіївна — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області.
  25. Суховерський Максим Тарасович — Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, м. Чернівці, Відділення АПУ в Чернівецькій області.
  26. Ткаченко Віталій Віталійович — Миколаївський інститут права НУ «ОЮА», м. Миколаїв, Відділення АПУ в Миколаївській області.
  27. Халімончук Ірина Сергіївна — Національний університет «Одеська юридична академія», м. Одеса, Відділення АПУ в Одеській області.
  28. Хомутецький Даниїл Сергійович — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області.
  29. Худик Василиса Геннадіївна — Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області.
  30. Чапран Всеволод-Василь Вікторович — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області.
  31. Шевченко Андрій Юрійович — Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві.