Вибори до рад комітетів: результати голосування, ч. 1

2020-02-06

КИЇВ — 06 лютого 2020 року. Ми раді офіційно повідомити про успішне завершення процедури виборів до І групи рад комітетів каденції 2020 — 2021 рр! Пропонуємо до вашої уваги результати голосування за кандидатів!

 Отже, ми раді вітати нових членів рад комітетів:

Комітет з аграрного права

Олександра Бортман

 

юристка, адвокатка АО «ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»

Андрій Гевко

 

партнер ЮФ Bargen

Іван Касинюк

партнер AVELLUM

Андрій Кохан

 

юрист Asters

Комітет з інтелектуальної власності

Тарас Кислий

партнер АО «Арцінгер»

Анна Кравчук

партнерка АО«Синергія», патентна повірена, адвокатка

Вікторія Сопільняк

партнерка «Дубинський і Ошарова», адвокатка, патентна повірена

Тетяна Харебава

керівниця юридичного департаменту Sport Labs Group, адвокатка

Комітет з конкуренційного права

Максим Назаренко

 

партнер ЮФ Sayenko Kharenko

Володимир Саєнко

 

партнер ЮФ Sayenko Kharenko

Ігор Свечкар

 

партнер ЮФ «Астерс»

Анастасія Усова

 

партнер Redcliffe Partners

Комітет з конкурсного права:

Андрій Авторгов

приватний виконавець, к.ю.н..

Олександр Бірюков

радник ЮГ LCF, професор, д.ю.н.

Наталія Тищенко

керуюча партнерка Nobili Law Firm,

арбітражна керуюча, адвокатесса

Олександр Удовиченко

радник АО ADER HABER

Комітет з кримінального та кримінально-процесуального права

Тарас Безпалий

асоційований партнер АО «Правовий Альянс», адвокат

Оксана Дитинко

керуюча партнерка АО «Дитинко і Партнери», адвокатка

Назар Кульчицький

партнер АО «ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»

Денис Овчаров

керуючий партнер АО «Овчаров та партнери», адвокат

Комітет з міграційного права:

Тамара Полуніна 

директор ТОВ «Юридична Компанія «ОСКАР ВЕЙС»

Наріман Устаєв 

генеральний директор ГО «Інститут геостратегії імені Ісмаїла Гаспринського»

Комітет з міжнародного права:

Вікторія Івасечко

адвокат АО «Редкліфф Партнерз»

Ольга Кучмієнко

 

к.ю.н., адвокат, юрисконсульт в компанії

Bombardier Transportation Sweden AB

Амінат Сулейманова

 

співкеруюча партнерка AVELLUM

Микола Юрлов

юрист АО «ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»

Комітет з питань ЗМІ та рекламного права:

Тетяна Відді

директор юридичного департаменту ТОВ «Медіа Інвест Груп»

Марія Піллероа Мадан 

адвокатка, приватна практика

Леся Тарновецька

 

адвокатка

Комітет з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету:

Анна Кухар

керівниця юридичного департаменту

консорціуму Intecracy Group, ідеолог проекту #IntecracyLawyers

Катерина Олійник 

партнерка АО «Арцінгер»

Ілона Чута

співзасновниця, директорка Pinky.Solutions, засновниця Digilaw

Андрій Удовіченко

СРО у Bot&Partners

Комітет з процесуального права:

Роман Герасименко

 

юрист ЮФ Asters

Сергій Гришко

партнер ЮФ Redcliffe Partners

Олексій Колток

 

старший юрист Sayenko Kharenko

Ксенія Погружальська

старший юрист практики

вирішення спорів Baker McKenzie

Щодо питань, пов’язаних із виборчим процесом звертайтеся до:

Вікторія Мотя, координаторка комітетів та секцій,

 assistant@uba.ua

Марія Копиця, координаторка комітетів та секцій,

 komitet@uba.ua

Вікторія Краснова, керівниця напряму «Спільнота»,

vkrasnova@uba.ua

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ