«Перезавантаження 2020-2021»: Комітети АПУ знайшли нових очільників!

2019-11-26

КИЇВ — 26 листопада 2019 року. Ми раді офіційно повідомити про успішне завершення процедури вибори голів комітетів 2020 — 2021 рр! Пропонуємо до вашої уваги результати голосування за голів комітетів.

 Отже, ми раді вітати нових очільників комітетів:

Комітет АПУ з аграрного права

Максим Максименко

Радник практики нерухомості та земельного права AVELLUM.

Комітет з питань ЗМІ та рекламного права

Ірина Стройко

Головна юрисконсультка ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1». 

Комітет АПУ з інтелектуальної власності

Олександр Мамуня

   

Партнер ЮФ AEQUO. 

Комітет АПУ з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету

Микита Полатайко

голова IT-практики AEQUO. 

Комітет АПУ з конкуренційного права

Олександр Вознюк

Партнер ЮФ «Астерс». 

Комітет АПУ з конкурсного права

Ірина Сербін

партнерка Ario Law Firm, арбітражна керуюча, адвокатка. 

Комітет АПУ з корпоративного права та фондового ринку:

Анна Бабич

Керуюча партнерка ЮФ AEQUO. 

Комітет АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права

Євген Солодко

Партнер ЮФ «Sayenko Kharenko». 

Комітет АПУ з міграційного права

Сергій Ніжинський

Заступник Міністра соціальної політики

з питань європейської інтеграції.

Комітет з міжнародного права

Анна Буквич

Старша юристка АО «PwC Ukraine». 

Комітет з податкового та митного права

Тетяна Лисовець

Партнерка «Соколовський та партнери», адвокатка. 

 Комітет АПУ з процесуального права

Анна Огренчук

Керуюча партнерка ЮГ LCF, членкиня Ради з питань судової реформи при Президентові України, к.ю.н., адвокатка. 

Комітет з банківського, фінансового та страхового права

Андрій Нікіфоров

Керівник банківсько-фінансової практики київського офісу Kinstellar

 .Комітет з транспортного права

Олег Бондар

Керуючий партнер ECOVIS Бондар та Бондар.

 Комітет з цивільного, сімейного та господарського права

Ірина Мороз

партнерка AVELLUM, голова практики сімейного права. 

Комітет з природних ресурсів, природоохоронного та екологічного права

Катерина Сорока

Радниця Київського офісу

міжнародної юридичної фірми «Ді Ел Ей Пайпер Україна».

Комітет з медичного права

Марина Слободніченко

керуюча партнерка ЮК «КАЙРОС ГРУП». 

Комітет з нерухомості та будівництва

Анастасія Бідах

Старша юристка ЮФ «Sayenko Kharenko». 

Комітет з альтернативних вирішень спорів

Ірина Назарова

Керуюча партнерка ЮФ «ENGARDE Attorneys at law». 

Комітет з питань конституційного права, адміністративного права та прав людини

Микита Жуков

Юрист ЮФ «Василь Кисіль і Партнери». 

Комітет зі спортивного права

Юрій Запісоцький

 

Генеральний секретар

Української асоціації футболу. 

Комітет з енергетики, нафти та газу

Марина Гріцишина

 

Радниця ЮФ «Sayenko Kharenko» 

Комітет з трудового права

Сергій Сільченко

Партнер, директор департаменту трудового та податкового права ЮФ «ILF»,

доцент кафедри трудового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

 Комітет з фармацевтичного права

Віталій Савчук

Радник, адвокат ЮК «Правовий Альянс»

Асоціація правників України щиро вітає колег із обранням і бажає безмежних успіхів та наснаги у виконанні відповідальної ролі. Попереду – два роки напруженої та плідної просвітницької роботи та удосконалення українського законодавства!  

Нагадаємо* Упродовж чотирьох тижнів кандидати на посади очільників презентували власні біографії та програми розвитку комітетів, а з 11 листопада розпочалося електронне голосування за обраного кандидата. Кожен член Комітету отримав електронний бюлетень з індивідуальним персональним кодом для голосування та переліком кандидатів.

З будь-яких питань, щодо діяльності комітетів АПУ, будь-ласка звертайтеся до:

Вікторії Моті, асистентки координаторки комітетів та секцій,

 assistant@uba.ua

Марії Копиці, координаторки комітетів та секцій,

 komitet@uba.ua

Вікторії Краснової, керівниці напряму «Спільнота»,

vkrasnova@uba.ua

 

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ