Уряд призначив заступником Фонду державного майна України Сергія Ігнатовського

КИЇВ — 25 жовтня 2019 року. Члена Асоціації правників України Сергія Ігнатовського призначено заступником Голови Фонду державного майна України. Про це йдеться у розпорядженні № 996-р, опублікованому на сайті Кабміну.

До цього пан Ігнатовський займав посаду партнера Юридичної фірми LCF Law Group, а у період  2016 — 2019 рр. — директора юридичного департаменту ТОВ «МРІЯ АГРОХОЛДИНГ».

Упродовж багатьох років пан Ігнатовський бере активну участь у діяльності правничої спільноти. Зокрема, він приділяв значну увагу питанню запобігання корупції на підприємствах паливно-енергетичного комплексу та брав активну участь у розробці Концепції реформування корпоративного права. Нині входить до складу Правничої Асамблеї АПУ.

Асоціація правників України щиро вітає Сергія Ігнатовського з новим кар’єрним етапом та бажає успіхів, сил та натхнення у виконанні покладених на нього повноважень!

Долучайтесь до АПУ

Будьте в курсі актуальних новин від Асоціації правників України. Отримайте доступ до корисної інформації та освітніх можливостей. Ми будемо раді проконсультувати вас і надати всю необхідну підтримку.