11 регіональних відділень отримали нове керівництво

2019-07-09

КИЇВ - 09 липня 2019 року. Ми раді повідомити про завершення першого етапу виборчого процесу

Правлінням Асоціації правників України затверджені Голова Відділення АПУ в Тернопільській області та Ради 11 регіональних Відділень.

Нагадаємо, що, відповідно до вимоги Положення про відділення АПУ, у випадку, якщо кількість обраних членів Рад сягає від 20-100 членів - створюється Рада у складі не більше 5 осіб, а у випадку, якщо кількість членів Ради перевищує 100 осіб - кількісний склад визначається Правлінням. Кількісний склад Ради в кожному випадку визначається окремо, виходячи з потреб та напрямків діяльності Відділення.

Пропонуємо ознайомитися з переліком членів затверджених Рад відділень:

 Рада Відділення АПУ в Житомирській області:

  1. Круківська Світлана Антонівна, адвокат;
  2. Нагорна Наталія Іванівна, адвокат;
  3. Раєцький Андрій Олександрович, адвокат;
  4. Сіра Аліна Василівна, керуючий АБ «Аліна Сіра та Партнери».

 Рада Відділення АПУ в Запорізькій області:

  1. Бурцева Ірина Юріївна, адвокат ЮК PRAVO GARANT;
  2. Гладкий Дмитро Вікторович, керуючий партнер АО «Гладкий, Яценко та Партнери»;
  3. Загрія Роман Олегович, керуючий партнер ЮК PRAVO GARANT;
  4. Литвиненко Жанна Миколаївна, начальник юридичного відділу Широківської ОТГ, старший викладач КПУ;
  5. Тивоненко Данило Русланович, адвокат.

 Рада Відділення АПУ в Івано-Франківській області:

  1. Жарський Тарас Володимирович, керуючий партнер ЮК LEGAL GROUP;
  2. Кузик Вікторія Володимирівна, юрист ЮК «Моріс груп»;
  3. Міськів Оксана Тарасівна, керуюча АБ «Міськів і партнери»;
  4. Тинів Ігор Дмитрович, партнер АО «Lex consulting»;
  5. Шиманська Наталія Станіславівна, викладач Навчально-наукового Юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника, адвокат.

 Рада Відділення АПУ в Львівській області:

  1. Шпирка Роман Олегович, керуючий партнер АО «Solid Partners»;
  2. Посікіра Роман Романович, керуючий АБ Романа Посікіри;
  3. Городиський Іван Михайлович, адвокат;
  4. Шаровська Ірина Костянтинівна, директор Центру верховенства права Українського католицького університету;
  5. Василечко Наталія Володимирівна, партер АО «Бачинський і партнери»;
  6. Павленко Ірина Олександрівна, associate First Chair Legal;
  7. Іванишин Максим Тадейович, партнер Amigo Partners.

 Рада Відділення АПУ в Миколаївській області:

  1. Куліченко Дмитро Олександрович, приватний виконавець виконавчого округу Миколаївської області;
  2. Захаров Денис Михайлович, адвокат;
  3. Щербакова Анна Олександрівна, адвокат;
  4. Кобзаренко Максим Юрійович, адвокат.

Рада Відділення АПУ в місті Києві:

  1. Гребенюк Сергій Олександрович, адвокат, партнер АО «ЮФ «АСТЕРС»;
  2. Гришко Сергій Юрійович, партнер, керівник практики вирішення спорів ТОВ «Редкліфф Партнерз»;
  3. Жуков Микита Сергійович, юрист ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»;
  4. Лазарєв Максим Олексійович, начальник юридичного відділу АТ «Макрохим», комплаєнс-офіцер, адвокат;
  5. Петров Ярослав Арестович, партнер АО «ЮФ «АСТЕРС»;
  6. Прохорова Ганна Олегівна, адвокат, старший юрист ЮФ «Aequo»;
  7. Юрлов Микола Михайлович, юрист АФ «ENGARDE.

 Рада Відділення АПУ в Одеській області:

  1. Андрєєв Максим Юрійович, директор ПП «АС Лігал»;
  2. Волков Артем Сергійович директор АО «АНК. Морська юридична практика»;
  3. Гніздовська Ганна Михайлівна, голова АО «Юріс Феррум»;
  4. Козлов Олександр Олександрович, керуючий партнер АО «ALGIZ»;
  5. Кравець Олександр Олександрович, суддя Одеського апеляційного адміністративного суду;
  6. Молодецький Ростислав Анатолійович, керуючий партнер АО «FRANKLIN SAIROS»;
  7. Ремесло Олексій Юрійович, асоційований партнер Interlegal;
  8. Сергєєва Світлана Йосифівна, голова АО «Юридичне бюро Сергєєвих»;
  9. Трiпульский Григорiй Яковлевич, директор ТОВ «ЮКК «Де-юре»;
  10. Шаратов Юрій Анатолійович, суддя Господарського суду Одеської області.

 Рада Відділення АПУ в Рівненській області:

  1. Кудкудак Iрина Василiвна, юрист Рiвненського мiського вiддiлу ДРАЦС Головного територiального управлiння юстицiii у Рiвненськiй областi;
  2. Лазарчук Ганна Валеріївна, керуюча АБ «Ганни Лазарчук»;
  3. Філатова Алла Валеріівна, адвокат, керуючий партнер ЮК «ЗАХІД - ПАРТНЕР»;
  4. Чепелюк Олександр Олександрович, адвокат, арбітражний керуючий;
  5. Ширко Марина Романівна, адвокат АО «Удовиченко та партнери».

 Рада Відділення АПУ в Харківській області:

  1. Автухов Костянтин Анатолійович, доцент кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;
  2. Біловус Роман Володимирович, керуючий партнер ЮК «Тацій і Партнери»;
  3. Ємельянова Ольга Олександрівна, суддя Господарського суду Харківської області;
  4. Єфіменко Марія Юріївна, адвокат АО «Шевердін і партнери»;
  5. Зайцев Олексій Олексійович, партнер АО «Кролевецький та партнери»;
  6. Кролевецький Кирило Ігорович, голова АО «Кролевецький та партнери»;
  7. Москаль Роман Богданович, партнер АО «Шевердін та партнери»;
  8. Остапенко Дмитро Миколайович, адвокат, радник АО «Кролевецький та партнери»;
  9. Панфілова Дар'я Андріївна, адвокат, кафедра екологічного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;
  10. Ріяко Євген Олександрович, адвокат, керуючий партнер ЮК «Ріяко та Партнери»;
  11. Чумак Роман Васильович, керуючий партнер АО «ЮК «Арес»;
  12. Шкребець Євгеній Федорович, керуючий партнер АО «Шкребець і партнери».

 Рада Відділення АПУ в Черкаській області:

  1. Вовк Андрій Ігорович, керуючий партнер АО «Вовк та партнери»;
  2. Кузьмінський Олексій Олександрович, керуючий партнер АО «С.К. Лекс»;
  3. Скіць Станіслав Миколайович, директор Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;
  4. Черватюк Юлія Вікторівна, керуюча АБ «Юлії Черватюк»

 Голова Відділення АПУ в Тернопільській області:

        Боднар Ольга Володимирівна, керуючий АО «Твій адвокат».

Тим часом, ще 10 відділень чекають на завершення голосування, серед яких Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Закарпатська, Київська, Полтавська, Хмельницька, Чернівецька та Чернігівська області.

Вибори голів Рад регіональних осередків відбудуться під час засідань новообраних Рад, дату яких вони обирають самостійно.

Детальніше з виборчим процесом до регіональних Рад можна ознайомитися тут.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ