Новини

Круглий стіл з питань банкрутства

2019-05-10

РІВНЕ - 10 травня 2019 року. Відбувся круглий стіл з питань банкрутства, організований Відділенням АПУ в Рівненській області спільно з Радою адвокатів Рівненської області та Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області.

Спікерами виступили:

— голова Ради адвокатів Рівненської області, член Правничої Асамблеї АПУ Удовиченко Сергій Володимирович, який розповів про 15 важливих новел Кодексу про банкрутство;

— начальник відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції в Рівненській області Хомуйло Віктор Миколайович, який пояснив учасникам заходу роль відділу з питань банкрутства та зосередив увагу на позитивних і негативних нововведеннях Кодексу.

До дискусії також долучились арбітражні керуючі: Сокотун Віталій Аполлінарійович, Франко Олег Павлович та Чепелюк Олександр Олександрович. Спікери розглянули механізми нової процедури банкрутства юридичних та фізичних осіб.

Представник Рівненської філії «Ощадбанку» Пелих Анатолій Борисович зосередив увагу на важливості взаємодії банківських установ з боржником у процедурі банкрутства, розповів про переваги, що відкриває новий Кодекс.

Загалом круглий стіл пройшов у вигляді жвавої та цікавої дискусії між спікерами та учасниками. Адвокати, арбітражні керуючі та інші учасники виявили бажання зустрітися в такому самому форматі вже після декількох місяців з моменту початку дії Кодексу з процедур банкрутства для обміну думками та напрацюваннями.