Підсумки засідання Виборчої комісії: затвердження результатів виборів членів Правничої Асамблеї, питання організації виборів до керівних органів АПУ

2019-04-08

КИЇВ - 8 квітня 2019 року.  Вчора відбулося засідання Виборчої комісії, на якому були затверджені результати виборів делегатів Правничої Асамблеї від відділень і секцій, кількість делегатів у яких перевищувала квоту, встановлену Правлінням.

Відповідно до результатів рейтингового голосування членів секцій та відділень, членами Правничої Асамблеї обрані:

Від Відділення АПУ в Дніпропетровській області:

Маслов Денис В'ячеславович, ТОВ «Авін Трейд», директор.

Від Відділення АПУ в Закарпатській області:

Янєв Микола Олександрович, Професійне адвокатське об'єднання «Консенсус», керуючий партнер.

Від Відділення АПУ в Львівській області:

1. Швець Дмитро Юрійович, АО «Мицик та партнери», партнер.

2. Матвіїв Сергій Ігорович, Адвокатське об'єднання «Матвіїв і партнери», керуючий партнер.

Від Відділення АПУ в місті Київ:

1. Резніков Олексій Юрійович, ЮФ «Астерс», партнер, адвокат.

2. Яремко Володимир Володимирович, ЮФ «Саєнко Харенко», радник.

3. Лисовець Тетяна Василівна, АО «АК «Соколовський і партнери», старший партнер.

4. Смірнов Сергій Валерійович, ЮФ «Саєнко Харенко», партнер.

5. Оджиковський Віталій Олегович, ЮФ «Саєнко Харенко», радник.

6. Ігнатовський Сергій Юрійович, ТОВ «МРІЯ АГРОХОЛДИНГ», директор юридичного департаменту.

7. Лук’яненко Олександр Леонідович, VB PARTNERS, партнер.

8. Атаманова Юлія Євгенівна, Юридична група LCF, радник.

9. Линник Олена Анатоліївна, Gryphon Investment Consulting Group, керуючий партнер.

10. Шевченко Ігор Леонідович, Адвокатська компанія «Соколовський і партнери», радник.

11. Каба Дмитро Васильович, Юридична група LCF, юрист, адвокат.

12. Швець Наталія Олександрівна, АО «ЮФ «Аріо», адвокат.

13. Федоренко Ігор Люсикович, АО «AVER LEX», партнер, керівник департаменту правової допомоги.

14. Спєров Денис Костянтинович, Юридична група LCF, старший юрист.

15. Бухаленков Сергій Сергійович, АО «ЮФ «Аріо», юрист.

Від Відділення АПУ в Харківській області:

Чумак Роман Васильович, ТОВ «ЮК «Арес», круючий партнер, адвокат.

Від Відділення АПУ в Чернігівській області:     

Миланич Андрій Михайлович, Адвокатське бюро «Миланич та партнери», керуючий.

Від секції адвокатів та практикуючих правників:

1. Костін Ілля Павлович, Юридична компанія «Правовий Альянс», партнер.

2. Грушовець Євген Анатолійович, АО «ЮФ «Аріо», партнер.

3. Солодко Євгеній Вікторович, АО «АГ «Солодко і партнери», керуючий партнер, адвокат.

4. Дитинко Оксана Володимирівна, АО «Дитинко і партнери», керуючий партнер, адвокат.

5. Сердюк Віталій Анатолійович, АО «AVER LEX», старший партнер.

6. Колток Олексій Іванович, ЮФ «Саєнко Харенко», радник.

7. Шкаровський Денис Олегович, VB PARTNERS, радник, адвокат.

8. Волянська Олена Юріївна, Юридична група LCF, радник.

9. Сергєєва Світлана Йосифівна, Юридичне бюро Сергєєвих, партнер, адвокат.

10. Мартинюк Мар'ян Васильович, ТзОВ «ЮК «Моріс Груп», старший партнер, адвокат.

11. Шкребець Євгеній Федорович, Адвокатське об'єднання «Шкребець і партнери», керуючий партнер.

12. Троценко Ольга Вікторівна, Адвокатське бюро Ольги Троценко, директор.

13. Москаль Роман Богданович, АО «Шевердін та партнери», партнер.

14. Линник Ігор Володимирович, АО «Грифон Лігал», керуючий партнер.

15. Єніч Володимир Сергійович, Адвокатське об'єднання «AVER LEX», адвокат.

Від секції державних службовців:

1. Ніжинський Сергій Сергійович, Кабінет Міністрів України, директор Департаменту з питань стратегічного планування.

2. Глущенко Світлана Володимирівна, Міністерство юстиції України, заступник Міністра.

Від секції науковців та освітян:

1. Бірюков Олександр Миколайович, Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професор кафедри міжнародного приватного права.

2. Кройтор Володимир Андрійович, Харківський національний університет внутрішніх справ, професор кафедри цивільного права та процесу.

Від секції суддів:

Гребенюк (Суярко) Тетяна Дмитрівна, Господарський суд Харківської області, суддя.

З інформацією щодо затверджених Виборчою комісією членів Правничої Асамблеї АПУ, кількість делегатів яких дорівнює квоті, затвердженій Правлінням, можна ознайомитися за посиланням: https://uba.ua/ukr/news/6302/

Крім того, Виборча комісія ознайомилася із поданнями про висування та самовисування на посади Президента, Віце-Президента та членів Правління Асоціації.

До Асоціації надійшли такі подання про висування та самовисування до керівних органів:

На посаду Президента Асоціації правників України були висунуті такі кандидати:

Бугай Денис Володимирович, Президент АПУ (2013-2017), партнер VB PARTNERS, адвокат. На посаду Віце-президента кандидатом у Президенти був висунутий Стоянов Артем Дмитрович, член Правління АПУ, старший партнер Юридичної групи LCF.

Вишневський Андрій Володимирович, член Правління АПУ і Transparency International Ukraine, адвокат. На посаду Віце-президента кандидатом у Президенти була висунута Назарова Ірина Володимирівна, Голова Комітету з альтернативних вирішень спорів, керуючий партнер ЮФ ENGARDE.

Опрацювавши інформацію щодо висування кандидатів до керівних органів Асоціації, Виборча комісія звернула увагу на те, що троє кандидатів, яких було запропоновано (висунуто) на посади членів Правління – Олена Зеркаль, Герман Галущенко і Світлана Панаіотіді – не були членами АПУ на момент їх висування. Виборча комісія звернула увагу на те, що Статут Асоціації містить дискусійні положення із цього питання.

У зв’язку з цим, комісія прийняла резолюцію звернути на це увагу членів Правничої Асамблеї та Правління, а також звернутись до Правління стосовно ініціювання внесення змін до Статуту та Положення про Виборчу комісію для врегулювання цих питань і не недопущення виникнення подібних питань у майбутньому.

Окрім того, Виборча комісія звернула увагу на те, що кандидатура Германа Галущенка делегована членом секції адвокатів та практикуючих правників від секції, тоді як Герман Галущенко є членом секції науковців та освітян, що не відповідає п. 10.4.2 Статуту.

З огляду на зазначене, комісія вирішила, що Герман Галущенко не може обиратися до Правління, оскільки була порушена процедура його висування.

Виборча комісія звернула увагу кандидатів на керівні посади Асоціації щодо необхідності своєчасної сплати членських внесків до 1 лютого кожного року.

На посади членів Правління Асоціації правників України висунуті такі кандидати:

Вишневський Андрій Володимирович (від секції адвокатів та практикуючих правників).

Волков Всеволод Миколайович (від Відділення у місті Києві).

Ворожбит Ольга Богданівна (від секції адвокатів та практикуючих правників).

Гришко Сергій Юрійович (від Відділення у місті Києві).

Зеркаль Олена Володимирівна (від секції державних службовців).

Костур Роксолана Володимирівна (від Відділення у Львівській області).

Кравчук Володимир Миколайович (від секції суддів).

Кубко Євген Борисович (від секції адвокатів та практикуючих правників).

Кузьмінський Олексій Олександрович (від Відділення у Черкаській області).

Мартиненко Олександр Олександрович (від Відділення у м. Києві).

Марченко Володимир Миколайович (від секції нотаріусів).

Матяш Ростислав Миколайович (від секції юрисконсультів).

Назарова Ірина Володимирівна (від секції адвокатів та практикуючи правників).

Ніжинський Сергій Сергійович (від Відділення в місті Києві).

Огнев’юк Ярослав Вікторович (від Відділення у місті Києві).

Олехов Ігор Іванович (від Відділення в місті Києві).

Павленко Володимир Іванович (від Відділення в місті Києві).

Панаіотіді Світлана Миколаївна (відвідділення в місті Києві).

Просянюк Ольга Вікторівна (від секції секції адвокатів та практикуючих правників).

Романчук Андрій Володимирович (від Відділення в місті Києві).

Свечкар Ігор Володимирович (від Відділення в місті Києві).

Свириба Сергій Степанович (від секції адвокатів та практикуючих правників).

Соколовський Владислав В'ячеславович (від Відділення в м. Києві).

Титикало Роман Сергійович (від Відділення в м. Києві).

Удовиченко Сергій Володимирович (від Відділення в Рівненській області).

Хорунжий Юліан Андрійович (від Відділення в м. Києві).

Чумак Роман Васильович (від Відділення в Харківській області).

Чупрун Євген Вікторович (від Відділення в Сумській області).

Шевердін Максим Михайлович (від секції науковців та освітян).

Шкляр Сергій Володимирович (від секції адвокатів та практикуючих правників).

Шкребець Євген Федорович (від Відділення в Харківській області).

Також було встановлено дату, до якої приймаються документи на посаду члена Ревізійної комісії Асоціації – 13 травня 2019 року.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ