Новини

У Харкові відбулась VІ Всеукраїнська школа з договірного права

2019-03-25

КИЇВ - 25 березня 2019 року.  Тож, якщо 23-24 березня ви дізнались таємниці складання та захисту договорів та отримали практичні навички від топових юристів, тоді ви були учасником VІ Всеукраїнської школи з договірного права! Висловлюємо величезну вдячність Голові Східного апеляційного господарському суду Павлу Тихому та Голові ліквідаційної комісії, заступнику керівника апарату Харківського апеляційного господарського суду Жанні Бойко за підтримку в організації заходу.

Традиційно, захід відкрив Голова Харківського осередку Ліги студентів АПУ - Владислав Євтіхеєв. З вітальним словом також виступили партнери школи - керуючий партнер ЮК Арес Роман Чумак та керуючий партнер АК Житченко і партнери Дмитро Житченко.                                             

Першим спікером виступив власне сам Дмитро Житченко та поділився лайфхаками, які повинен враховувати кожен юрист при складанні договорів: обов'язковість перевірки договорів на можливість оскарження, контроль істотних умов договорів та інше.                                                                 

Від Ольги Сімсон, директора ILTI,  учасники дізналися про договори в креативних індустріях. Спікер переконала усіх, що ці види договорів стають все більш популярними та навела приклади «договорів на креативі».  Учасникам на кава-брейку розповіли умови отримання подарунків за участі у брейн-рингу.

Наступною на заході була панельна дискусія від представників юридичної компанії Riyako&Partners Євгена Ріяко, Миколи Максимова, Олексія Панова та судді Наталії Новікової. Вони розкрили питання про валютні особливості укладення договорів, існуючи аспекти інфляційних утримань, а також про способи доказування в суді укладення договору.                                                                         

Далі учасники мали змогу почути виступ гості з Києва - юриста A.S.A Group  Дарії Євтушенко, яка висвітлила проблемні аспекти договорів при оформленні трудових правовідносин та поділилась досвідом щодо захисту комерційної таємниці та інтелектуальної власності компаній.      

Після перерви на обід Аліна Аджиєва, юрист Aurum прояснила питання врегулювання в договорі заборони «переманювати» співробітників.               

І на завершення першого дня VІ Всеукраїнської школи з договірного права виступив CEO Bot&Partners Микита Підгайний. Він розглянув питання дизайну договорів і розібрав на прикладах, які тонкощі потрібно при цьому необхідно враховувати, щоб зробити договір максимально простим.

Другий день заходу відкрили панельною дискусією від представників ЮК Krolevetskyi&Partners Кирила Кролевецького і Олександра Омельченко та суддів Михайла Слободіна та Ольги Ємельянової. Спікери обговорили  тенденції вирішення судами договірних спорів та розкрили існуючі проблемні аспекти в міжнародних економічних контрактах.

Наступний спікер - засновниця Golden Rule Law Studio Олена Жилінкова, яка побудувала свій виступ у форматі сase study. Учасники мали змогу дізнатись про уявну ліцензію в ІТ договорах. Більш того, від пані Олени було розіграно дві книги The Litigator та знижки 15% та 25% на курси з вивчення юридичної англійської мови.

Представники Synegor Law Firm Максим Архангельский, Микола Пушинський та Микола Подолін розкрили специфіку укладання зовнішньоекономічних контрактів та питання договірної відповідальності в умовах блокування ПН.  Наступним на школі виступив адвокат, керуючий партнер АБ «Андрія Натини» Андрій Натина з темою укладення договорів позики і окремими аспектами щодо їх виконання і захисту інтересів клієнта при їх виконанні.

Завершальним був виступ керуючого партнера ЮК Кобрін та партнери Максима Кобріна на тему «Коли юрист стає конкурентним розвідником?». Спікером було наведено приклади безкоштовних або таких способів перевірки суб’єктів господарювання, які  потребують мінімальних затрат.

Висловлюємо подяку партнерам, без яких захід не став би настільки масштабний та особливий! А саме: річним партнерам осередку: LF Riyako&Partners, адвокату  Олені Сібільовій, ILTI та «Golden Rule Law Studio»; генеральним партнерам осередку: LF Krolevetskyi&Partners, ЮФ AURUM; партнерам заходу: ЮК АРЕС, ЮК Шевердін і партнери, АБ Андрія Натини, АК Zhytchenko&Partners, ЮК ASA GROUP, LF Synegor, юридичному виданню ЮрКнига та ЮК Кобрін&Партнери.

Команда Харківського осередку Ліги студентів АПУ щиро вдячна усім спікерам, учасникам та гостям заходу!  Для нас неймовірно приємно чути усі приємні відгуки! Сподіваємось, що попереду нас чекає ще багато нових звершень!