Новини

VII Зимовий з’їзд Ліги студентів АПУ зібрав майже півсотні студентів-правників з усієї країни

2019-02-05

ЛЬВІВ — 5 лютого 2019 року. Команда Ліги студентів повернулася з VII Зимового з’їзду із багажем позитивних емоцій і спогадів та поспішає поділитися з вами незабутніми враженнями.

VII Зимовий з’їзд, який зібрав майже 50 студентів-правників з усієї країни, розпочався у місті Львові, де було проведено продуктивне засідання Розширеного Правління: учасники розглянули підсумки піврічної діяльності організації. На засідання завітали представники з Асоціації правників України — координатор Ліги студентів АПУ Наталія Єрмоленко та керівник напряму «Спільнота» АПУ Вікторія Краснова, яка провела змістовний майстер-клас щодо організації масштабних заходів. А вже ввечері ми усією великою компанією мандрівників прибули до Славського, де поселились у затишних дерев’яних будиночках і разом відпочили за смачною вечерею.

Наступний день видався насиченим та активним. Ми від душі накаталися на лижах, сноубордах та санках по засніжених спусках та, звичайно, зробили безліч фото чарівної гірської природи. А після довгої холодної прогулянки зібралися у велику компанію та весело провели зимовий вечір, брали участь у конкурсах та ділилися неперевершеними відчуттями і враженнями від подорожі.

Такий формат зустрічей є надзвичайно продуктивним — він допоміг запланувати нові цікаві проекти та надихнутися новими ідеями.