Новини

Станьте членом Правничої Асамблеї — найвищого органу управління Асоціацією

2019-01-22

КИЇВ - 22 січня 2019 року. Асоціація правників України оголошує про початок висування кандидатур на обрання до Правничої Асамблеї — найвищого колегіального органу управління Асоціацією.

Члени Правничої Асамблеї обираються терміном на два роки. Кандидатура члена Правничої Асамблеї може бути висунута або п’ятьма членами відділення/секції АПУ, або запропонована шляхом самовисування. Членом Правничої Асамблеї може стати будь-який член АПУ.

На членів Правничої Асамблеї покладається обов’язок бути присутніми та голосувати на засіданнях, де відбувається ухвалення найважливіших рішень з питань роботи та управління Асоціацією. Чергові засідання Правничої Асамблеї проходять двічі на рік.

Так, на наступному засіданні Правничої Асамблеї, яке відбудеться 24 травня 2019 року у Харкові, пройдуть вибори керівництва Асоціації — Президента, Віце-президента та Правління АПУ.

Правління АПУ затвердило квоту представництва правників від регіонів та секцій АПУ: 1 делегат на 200 членів відділення, але не менше 1 делегата від відділення та 1 делегат на 200 членів секції, але не менше 1 делегата від секції.

Нижче пропонуємо до Вашої уваги форми документів для виборів членів Правничої Асамблеї від секцій та відділень:

Подання про висування кандидатури члена Правничої Асамблеї.

Подання про самовисування у якості члена Правничої Асамблеї.

Заява про згоду обіймати посаду члена Правничої Асамблеї (у випадку, якщо Ваша кандидатура була запропонована членом АПУ).

Є запитання? Звертайтеся, будь ласка, до координатора законопроектної роботи АПУ Ольги Лопушанської за тел.: 044 492 88 48  або пишіть: gr@uba.ua.