Затверджено новий склад рад комітетів АПУ. Вітаємо новообране керівництво підрозділів

2018-03-13

КИЇВ — 13 березня 2018 року. На 128 засіданні Правління Асоціації правників України затверджено новий склад рад комітетів.

За результатами проведених виборів керівний склад комітетів оновлено на 56%.

Термін повноважень новообраних рад — 2018 — 2019 рр.

Членами рад комітетів стали провідні фахівці у відповідних сферах права.

Отже, презентуємо вашій увазі склад новообраних рад комітетів АПУ:

Комітет з аграрного права:

Голова:

Касинюк Іван Васильович, партнер АО AGA Partners, адвокат

Заступники:

Максименко Максим Ігорович, радник AVELLUM

Черняк Євген Олександрович, юрисконсульт, ФОП Завальнюк В.В., заступник голови ГО «Громадський рух «Кріпак», аспірант кафедри аграрного, земельного та екологічного права НУБІП України

Члени Ради:

Бойчук Олег Ігорович, партнер ЄПАП Україна

Заблоцький Андрій Володимирович, радник Sayenko Kharenko

Мельниченко Вікторія Леонідівна, керівник практики Agro&Food Integrites

 

Комітет з альтернативних вирішень спорів:

Голова:

Назарова Ірина Володимирівна, керуючий партнер ЮФ ENGARDE

Заступник:

Волков Олександр Юрійович, старший юрист ЄПАП Україна

Члени Ради:

Атаманова Юлія Євгенівна, радник ЮГ LCF, адвокат

Гулеватий Юрій Юрійович, старший юрист АО AGA Partners

Карел Оксана Ярославівна, старший юрист, керівник групи міжнародного вирішення спорів та арбітражу АО Arzinger

Уваров Сергій Олександрович, радник Integrites

Шемелін Дмитро Анатолійович, радник Asters

 

Комітет з банківського, фінансового та страхового права:

Голова:

Нікіфоров Андрій Сергійович, радник, голова банківської та фінансової практики київського офісу МЮФ Kinstellar

Заступники:

Коробейніков Антон Михайлович, радник Sayenko Kharenko

Тітова Ганна Олексіївна, директор з правових питань WebMoney.UA

Члени Ради:

Вдовичен Олег Олександрович, керуючий партнер АО «Вдовичен та партнери»

Лозенко Ігор Іванович, радник Sayenko Kharenko

Олехов Ігор Іванович, партнер Baker  McKenzie

Паперник Сергій Васильович, керівник практики банківського та фінансового права ЮФ Еvris

 

Комітет з інтелектуальної власності:

Голова:

Мамуня Олександр Сергійович, партнер, керівник практики вирішення спорів та інтелектуальної власності ЮФ AEQUO, адвокат

Заступники:

Поливка Назар Любомирович, партнер Axon Partner

Харебава Тетяна Борисівна, радник, керівник практики інтелектуальної власності, IT та антимонопольного права АО «АДЕР ХАБЕР», адвокат     

Члени Ради:           

Кислий Тарас Федорович, радник ЄПАП Україна

Кольченко Юлія Михайлівна, старший юрист Baker McKenzie

Кравчук Анна Борисівна, партнер ПЮА «Синергія», патентний повірений, адвокат

Сопова Катерина Андріївна, заступник керівника Центру експертних досліджень НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, судовий експерт, патентний повірений

 

Комітет з конкуренційного права:

Голова:

Вознюк Олександр Володимирович, партнер ЮФ «Астерс»

Заступники:

Дякулич Олександр Олександрович, старший юрист АО «Арцінгер»

Назаренко Максим Олексійович, радник Sayenko Kharenko

Члени Ради:

Алексєєнко Олександр Анатолійович, партнер ЮФ Marchenko Danevych

Саєнко Володимир Володимирович, партнер Sayenko Kharenko

Свечкар Ігор Володимирович, партнер ЮФ «Астерс»

Сісецька Анна Володимирівна, партнер, керівник практики конкуренційного права та торгівлі ЮФ «Василь Кісіль і Партнери», адвокат

 

Комітет з конкурсного права:

Голова:

Сербін Ірина Іванівна, партнер ЮФ «Аріо»

Заступники:

Авторгов Андрій Миколайович, приватний виконавець

Філатов Владислав Арнольдович, партнер АО «Соколовський і партнери»

Члени Ради:

Бірюков Олександр Миколайович, радник ЮГ LCF, професор, д.ю.н.

Джунь В’ячеслав Васильович, професор кафедри цивільно-правових дисциплін Інститут права імені князя Володимира Великого Міжрегіональної академії управління персоналом, провідний науковий співробітник Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва НАПрН України, д.ю.н.

Ніколаєв Ігор Станіславович, юридичний радник Центру комерційного права

Рєзніков Владислав Ігорович, партнер ЮК «Алєксєєв, Боярчуков та партнери»

 

Комітет з конституційного права, адміністративного права та прав людини:

Голова:

Шуліма Альона Олександрівна, старший радник ТОВ «Кесарєв Консалтинг», заслужений юрист України

Заступник:

Галайчук Вадим Сергійович, партнер ТОВ «Хілмонт Партнерс»

Члени Ради:

Євдокимов Дмитро Андрійович, заступник начальника Управління патрульної поліції у м. Києві

Ільков Олександр Михайлович, партнер Kesarev Consulting

Нагнічук Оксана Іванівна, юрист Дочірнього підприємства «Сьюбік Холдінгс», аспірантка НАУКМА

 

Комітет з корпоративного права та фондового ринку:

Голова:

Бабич Анна Валеріївна, партнер ЮФ Aequo

Заступники:

Орлик Марія Сергіївна, партнер CMS Reich-Rohrwig Hainz

Зоря Анна Ігорівна, партнер АО Arzinger

Члени Ради:

Антоненко Леонід Васильович, позаштатний радник ЮФ Asters

Жупанин Андрій Вікторович, юрист DLA Piper Ukraine

Ігонін Володимир Георгійович, партнер ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»

Ніколайчик Олександр Сергійович, партнер Sayenko Kharenko

Пелипенко Олена Сергіївна, помічник судді Верховного Суду України

Стеценко Микола Володимирович, керуючий партнер AVELLUM

Ткачук Ілля Олександрович, партнер МЮФ Jeantet

 

Комітет з кримінального та кримінально-процесуального права:

Голова:

Солодко Євгеній Вікторович, адвокат, старший партнер, АО «АГ «Солодко і партнери»

Заступники:

Грушовець Євген Анатолійович, адвокат, партнер ЮФ «Аріо»

Стасюк Орест Любомирович, старший юрист практики кримінального права ЄПАП Україна

Члени Ради:

Дитинко Оксана Володимирівна, партнер АО «Фомін і Партнери», адвокат

Нуралін Микита В’ячеславович, адвокат VB PARTNERS

Пошиванюк Тарас Петрович, партнер ТОВ «ЮК «Еквіті»

Рудниченко Володимир Віталійович, радник, керівник практики кримінального права Integrites, адвокат

Смірнов Сергій Валерійович, радник Sayenko Kharenko

 

Комітет з медичного права:

Голова:

Слободніченко Марина Костянтинівна, партнер, керівник практики адміністративного права та ліцензування ТОВ «Юрімекс»

Заступник:

Постойко Юлія Павлівна, юрист ЮФ DIGNUM

 

Комітет з міжнародного права:

Голова:

Сулейманова Амінат Магомедівна, керуючий партнер АО AGA Partners

Заступник:

Буквич Анна Володимирівна, старший юрист АО PricewaterhouseCoopers Legal Ukraine

Члени Ради:

Кучмієнко Ольга Володимирівна, юрист АО AGA Partners

Кушнір Юрій Зеновійович, керуючий партнер ЮФ «Кушнір, Яким’як та Партнери»

Сидорець Юлія Миколаївна, юрист відділу розвитку ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет»

 

Комітет з нерухомості та будівництва:

Голова:

Смірнов Сергій Валерійович, радник Sayenko Kharenko

Заступник:

Піта Юрій Анатолійович, керуючий партнер ЮФ «Хоменко, Піта і Партнери»

Члени Ради:

Бойчук Олег Ігорович, партнер ЄПАП Україна

Ванаш Денис Володимирович, власник компанії Vanash Urban Consulting

Лазарєв Максим Олексійович, начальник юридичного департаменту АТ «Макрохім»

Радченко Сергій Миколайович, приватна практика

Сікорський Тимофій Генріхович, партнер ЮФ «Салком»

 

Комітет з податкового та митного права:

Голова:

Лисовець Тетяна Василівна, старший партнер АК «Соколовський і Партнери»

Заступники:

Волько Анастасія Іванівна, старший юрист ЮК Profecto, адвокат

Ярмола Артем Юрійович, керівник відділу митного та адміністративного права, супроводження ЗЕД юридичного департаменту FOZZY GROUP

Члени Ради:

Блажко Роман Петрович, заступник керівника податкової практики ЮК «Алєксєєв, Боярчуков та Партнери», адвокат

Вдовичен Олег Олександрович, керуючий партнер АО «Вдовичен та партнери»

Оджиковський Віталій Олегович, радник Sayenko Kharenko

Реун Андрій Миколайович, керівник податкової практики ЮФ Evris, адвокат

 

Комітет з енергетики, нафти та газу:

Голова:

Тарасюк Тетяна Миколаївна, директор з юридичних питань ПрАТ «Київобленерго»

Заступник:

Буртовий Олександр Іванович, партнер ЮФ «Антіка»

Поліщук Олег Васильович, директор із запобігання і протидії корупції — радник президента ДП НАЕК «Енергоатом»

Член Ради:

Іщенко Вікторія Вікторівна, провідний юрисконсульт департаменту юридичного забезпечення ПАТ «Укрнафта»

 

Комітет з питань ЗМІ та рекламного права:

Голова:

Стройко Ірина Анатоліївна, головний юрисконсульт ТРК «Студія 1+1», директор ТОВ «Молодість Дистриб’юшн»

Заступники:

Найєм Масі-Мустафа, партнер ЮК «Міллер»

Тарновецька Леся Петрівна, директор БО «Фонд родини Загорій», адвокат, помічник-консультант народного депутата України

Члени Ради:

Відді Тетяна Валеріївна, директор юридичного департаменту ТОВ «Медіа Інвест Груп»

Звягольська Марія Анатоліївна, представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у місті Києві

 

Комітет з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету:

Голова:

Погребняк Іванна Євгенівна, директор з юридичних питань компанії AltexSoft

Заступники:

Томаров Іларіон Євгенович, радник, керівник практики інтелектуальної власності ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»

Чернявський Назар Анатолійович, партнер Sayenko Kharenko

Члени Ради:

Гадомський Дмитро Віталійович, СEO Axon Partners

Гаркуша Євгенія Олександрівна, керівник юридичного напряму в Міжнародному юридичному департаменті ZEO Alliance

Полатайко Микита Дмитрович, юрист, координатор ІТ-практики Sayenko Kharenko

Чута Ілона Сергіївна, співзасновник, директор Pinky.Solutions

 

Комітет з природних ресурсів, природоохоронного та екологічного права:

Голова:

Сорока Катерина Олегівна, радник ТОВ «Ді Ел Ей Пайпер Україна»

Заступник:

Терешко Ганна Анатоліївна, адвокат (індивідуальна адвокатська діяльність), голова ГО «Відкриті клітки Україна»

 

Комітет з процесуального права:

Голова:

Огренчук Анна Олександрівна, керуючий партнер ЮГ LCF, член Ради з питань судової реформи при Президентові України, к.ю.н., адвокат

Заступник:

Мілютін Арсен Євгенович, директор департаменту реструктуризації та стягнення заборгованості ПАТ «Державний ощадний банк України»

Члени Ради:

Гришко Сергій Юрійович, партнер ЮФ Redcliffe Partners

Нуралін Микита В’ячеславович, адвокат VB PARTNERS

Павленко Володимир Іванович, партнер Integrites

Савчук Андрій Володимирович, партнер ЮК Moris Group, адвокат

Тюрін Сергій Григорович, партнер АО «С.Т. Партнерс»

 

Комітет зі спортивного права:

Голова:

Запісоцький Юрій Григорович, генеральний секретар Федерації футболу України, заступник голови Комітету УЄФА з питань ліцензування клубів та фінансового Fair play

Заступники:

Сотір Антон Русланович, керуючий партнер ЮФ GoldenGate, член Палати з вирішення спорів ФФУ

Володін Олександр Артемович, молодший юрист ЮК Moris Group

Члени Ради:

Івануса Дмитро Богданович, співзасновник та старший партнер ЮФ «Мазур Івануса»

Коваль Дмитро Михайлович, старший юрист АО AGA Partners

Колчанов Олексій Сергійович, корпоративний секретар Групи «Метінвест»

 

Комітет з транспортного права:

Голова:

Бондар Олег Володимирович, керуючий партнер ECOVIS Бондар та Бондар

Заступник:

Селютін Андрій Володимирович, керівник Південно-українського філії АО «Арцінгер»

Члени Ради:

Волков Артем Сергійович, директор ТОВ АНК, морська юридична практика, адвокат

Перепелиця Андрiй Борисович, старший юрист ТОВ «Міжнародна юридична служба Interlegal»

Райваховський Юрій Григорович, начальник юридичної служби, Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

Сергєєв Юрій Володимирович, керуючий партнер ТОВ «Юридичне бюро Сергєєвих», адвокат, к.ю.н.

Яремко Володимир Володимирович, старший юрист Sayenko Kharenko

 

Комітет з трудового права:

Голова:

Сільченко Сергій Олександрович, партнер, керівник практики трудового та податкового права ЮФ ILF

Заступник:

Савчук Валерія Ігорівна, радник АО «ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»

Члени Ради:

Гуменчук Андрій Миронович, юрист AVELLUM

Казак Кирило Ігорович, партнер ЮК ТОВ «КПД Консалтинг»

Хєда Світлана Миколаївна, радник, голова практики трудового права та комплаєнсу Sayenko Kharenko, к.ю.н., сертифікований медіатор

 

Комітет з фармацевтичного права:

Голова:

Головкова Ірина Вікторівна, директор юридичного департаменту в Україні та СНД, уповноважена особа з питань запобігання корупції ТОВ «Фарма Старт» групи компаній «Асіно АГ» (Швейцарія)

Заступники:

Козирєв Олександр Сергійович, юрист Patents & Compliance Bayer HealthCare Pharmaceuticals Bayer Ltd (Ukraine)

Костін Ілля Павлович, партнер ЮК «Правовий Альянс»

Члени Ради:

Бутко Олександр Володимирович, директор з корпоративних, регуляторних та юридичних відносин ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця»

Таранчук Дмитро Володимирович, керівник юридичного департаменту ПАТ «Фармак»

 

Комітет з цивільного, сімейного та спадкового права:

Голова:

Мороз Ірина Василівна, партнер АО AGA Partners, адвокат

Заступник:

Войнаровська Оксана Ігорівна, партнер, керівник практики приватних клієнтів АО «ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»

Члени Ради:

Брич Ярослав Олександрович, помічник адвоката АО «ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»

Губін Олександр Тимофійович, юрист АО AGA Partners

Кисіль Владислав Євгенович, партнер KPD Consulting Law Firm

Кравцова Таліна Михайлівна, старший юрист, керівник практики сімейного права ЄПАП Україна, адвокат

Лепіхіна Ольга Петрівна, юрист ЮФ «Астерс»

Вітаємо переможців і щиро дякуємо всім членам АПУ за активну участь у виборчому процесі!

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ