Новини

Новий Генеральний партнер АПУ — міжнародна юридична фірма Kinstellar!

2017-12-26

КИЇВ — 27 грудня 2017 року. Асоціація правників України має чудову новину: до спільноти генеральних партнерів АПУ з 1 січня 2018 року увійде провідна міжнародна юридична фірма Kinstellar.

Після підписання меморандуму про співпрацю партнер МЮФ Kinstellar Костянтин Лікарчук зазначив: «Вважаємо за честь продовжити у 2018 році співпрацю з АПУ, найпотужнішою правничою платформою України, у статусі Генерального партнера.

З часу відкриття київського офісу Kinstellar у 2016 році переважна більшість наших юристів як члени АПУ та соціально відповідальні представники правничої професії підтримують Асоціацію в її основних напрямах роботи. Окрім того, у 2018 році радник Kinstellar Андрій Нікіфоров сприятиме реалізації цілей та завдань Комітету АПУ з банківського, фінансового та страхового права у якості голови Комітету.

Маючи бездоганну репутацію та безкомпромісно слідуючи найвищим стандартам якості надання юридичних послуг, повністю розділяючи принципи роботи АПУ, впевнені, що у новому статусі Генерального партнера АПУ Kinstellar і надалі сприятиме розвитку правничої професії, удосконаленню законодавства та просуванню високих етичних стандартів в бізнесі.

З нетерпінням чекаємо на 2018 рік, щоб ділитися з членами АПУ своїм практичним міжнародним досвідом надання високоякісної юридичної допомоги в умовах динамічного ринкового середовища та реалізовувати цікаві спільні проекти, спрямовані на розвиток професійного співтовариства».

Андрій Стельмащук, Президент АПУ, привітав приєднання нового партнера до спільноти Генеральних партнерів: «Одним із пріоритетів очільників АПУ є залучення та об’єднання навколо ідей Асоціації провідних гравців юридичного ринку України, тих, хто своєю принциповою позицією підтримує та розділяє наші погляди на майбутнє держави. Тож ми раді вітати нового Генерального партнера — провідну міжнародну юридичну фірму Kinstellar — в нашій спільноті однодумців.

Ми пишаємося тим, що маємо нагоду розділити відповідальність за становлення майбутнього правничої професії, впровадження етичних стандартів правника, вдосконалення фахової освіти та засад діяльності українського юридичного ринку з найкращими представниками цього ринку. У згуртованості — наша сила».

Kinstellar — провідна незалежна юридична фірма в країнах Центральної та Східної Європи, а також Центральної Азії, що була заснована шляхом виділення центральноєвропейських практик відомої лондонської юридичної фірми Linklaters.

Працюючи як єдина, повністю інтегрована фірма, Kinstellar надає юридичні послуги найвищої якості у всіх юрисдикціях, де здійснює операційну діяльність. Сьогодні Kinstellar має офіси в Алмати (Казахстан), Белграді (Сербія), Братиславі (Словаччина), Будапешті (Угорщина), Бухаресті (Румунія), Києві (Україна), Празі (Чеська Республіка), Софії (Болгарія) та Стамбулі (Туреччина).

Київський офіс Kinstellar було відкрито у березні 2016 року із залученням до його складу високопрофесійних юристів з багаторічним досвідом консультування міжнародних та українських клієнтів щодо комплексних транзакцій у різних сферах економіки.

Основними практиками київського офісу є практики вирішення спорів, корпоративного права та M&A, банківського й фінансового права, ринків капіталу, конкурентного права, CRSI (комплаєнс, ризики та спеціальні розслідування), енергетики, нерухомості, TMT (телекомунікації, медіа, технології).