Новини

Ласкаво просимо до АПУ! Вечірка-знайомство для нових членів

2017-11-14

КИЇВ — 14листопада 2017 року. Асоціація правників України вкотре влаштувала вітальну вечірку-знайомство для нових членів у ресторані «Пивна Бочка».

На заході в дружній та невимушеній атмосфері гості мали нагоду отримати вітальні пакети особисто від Президента АПУ Андрія Стельмащука та поспілкуватися з членами Правління Асоціації щодо мети вступу до організації, можливостей, які відкриває Асоціація для своїх членів, подальшої співпраці та користі, яку кожен з нових членів хоче та може принести правовій спільноті.

Крім того, Президент у відставці Денис Бугай надав адвокатам-гостям практичні та корисні поради щодо участі у програмі «Адвокат Майбутнього».

Цього разу серед близько 20 учасників зустрічі були представлені мало не всі сфери юридичної професії: юристи, адвокати, державні службовці, студенти та науковці. Причини вступу до Асоціації правників України, які озвучували нові члени, залишаються незмінними: пошук спілкування, цікавої інформації та бажання належати до провідної професійної спільноти країни, «про яку знає кожен юрист».

Водночас, цього разу все більше звучало бажання брати участь у суспільному житті та впливати на процеси в країні, зокрема, на реформування відповідних галузей законодавства шляхом активної участі у роботі комітетів.  

Нові члени мали змогу у неформальній обстановці поставити будь-які питання президентам та Секретаріату і висловити свої пропозиції щодо покращення роботи організації.

Долучайтеся до роботи Асоціації правників України та слідкуйте за оновленням календаря заходів на сайті АПУ та за новинами на сторінці АПУ у Facebook!

ФОТОЗВІТ