Новини

Проект «Ростемо разом із Конституцією!» — книга про Конституцію України для нас та наших дітей

2016-06-24

КИЇВ — 24 червня 2016 року. Асоціація правників України з нагоди 20-ї річниці Конституції України анонсує початок роботи над циклом книг про Конституцію України для дітей, підлітків та молоді, які допоможуть їм розібратися в складній конституційній матерії.

Проект «Ростемо разом із Конституцією!» — це можливість просто і фахово відповісти на дитячі питання, роз’яснити конституційні права та обов’язки людини, познайомити з основами державного ладу.

Ініціатори проекту — член Правління АПУ Олександр Ільков та Комітет АПУ з конституційного права, адміністративного права та прав людини.

Наразі вже проведено низку попередніх переговорів з видавництвами, дитячими письменниками та художниками-ілюстраторами, які підтримують ініціативу і готові до реалізації цього проекту. Першою планується видання книги для молодших школярів. У максимально доступній формі, з використанням яскравих ілюстрацій вона познайомить діток із основами Української Конституції.

«Маленька дитина, за статистикою, задає батькам до 400 різних питань на день. Рано чи пізно дитина запитає Вас про державу, Президента, Верховну Раду, суд. Чи зможете Ви відповісти на ці питання в доступній для дітей формі? Слід бути готовими (особливо батькам-юристам) і до прямого запитання — а що таке Конституція і навіщо вона потрібна? Впевнені, чим раніше дитина усвідомить відповіді на ці питання, тим більше в нашої держави шансів на правосвідоме суспільство і відповідальних політиків», — коментує ініціативу голова Комітету з питань конституційного права, адміністративного права та прав людини Альона Шуліма.

Проект відкритий до приєднання для всіх, у кого є бажання та натхнення. Пишіть за адресою: al.shulima@gmail.com.