Новини

Зустріч очільників комітетів: нові пропозиції та плани розвитку

2015-07-14

КИЇВ – 14 червня 2015 року. Відбулася чергова робоча зустріч голів комітетів Асоціації правників України.

Метою зустрічі є координація зусиль очільників галузевих структурних підрозділів Асоціації та визначення основних напрямів роботи з урахуванням пріоритетів організації на 2015/2017 роки.

«За останній рік комітети стали дійсно впливовими майданчиками, у межах яких народжуються законопроекти, які об’єднують провідних фахівців ринку та здійснюють реальний вплив на регулювання відносин у тій чи іншій сфері», - зазначив Президент АПУ Денис Бугай.    

Учасники зустрічі, окрім іншого, обговорили проект концепції розвитку комітетів Асоціації правників України на 2015-2016 роки. Зокрема, правники домовились синхронізувати вибори всіх керівних органів Комітетів й призначити дострокові вибори таким чином:

1. Грудень 2015 року  – дострокові вибори голів всіх комітетів;

2. Січень 2016 року – дострокові вибори рад всіх комітетів.

Крім того, Ярослав Огнев’юк, член Правління АПУ, відповідальний за роботу комітетів, презентував систему оцінювання якості роботи Комітетів (KPIs). Для кожного комітету визначили такі вимоги:

- мати стратегію розвитку та чіткий і послідовний план діяльності;

- провести протягом року мінімум 5 засідань, 1-2 круглі столи та не менше 2 виїзних засідань;

- залучати спонсорську підтримку для заходів комітету;

- реагувати на ключові правові питання та законодавчі ініціативи;

- активно співпрацювати з іншими комітетами та структурними підрозділами АПУ, запрошувати на заходи представників державних органів, суддів, науковців тощо;

- співпрацювати з профільними національними та міжнародними об’єднаннями й організаціями (співпраця з реальним сектором економіки).

Очільники комітетів схвально оцінили пропозицію організувати протягом року для кожного Комітету масштабний галузевий захід, такий як, наприклад, Податковий форум АПУ.

За результатами нещодавнього засідання Правління АПУ до Положення про комітети АПУ були внесені певні зміни. Так, відтепер голова комітету матиме повноваження встановлювати розмір оплати за участь у засіданнях не-членів АПУ та отримує дорадчий голос при затвердженні складу ради комітету Правлінням АПУ. Окрім того, раді комітету надаються повноваження призначати керівника підкомітету/робочої групи з числа членів Комітету.

Голови комітетів були також проінформовані про рішення Правління АПУ про перейменування та переформатування з метою оптимізації роботи наступних комітетів:

- Комітет з інтелектуальної власності та рекламного права в Комітет з інтелектуальної власності;

- Комітет з питань ЗМІ в Комітет з питань ЗМІ та рекламного права;

- Комітет з оподаткування в Комітет з податкового та митного права.

З переліком комітетів та їх діяльністю можна ознайомитися за посиланням