До лав АПУ приєднались 77 нових членів, 38 кандидатів та 2 учасника

2011-03-01

Члени

  1. Абулова Дар’я Володимирівна — АО «ЮФ «Василь Кісіль і партнери», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  2. Антощук Лариса Петрівна — АО «ЮФ «Василь Кісіль і партнери», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  3. Барабаш Андрій Миколайович — ТОВ «ЮФ «Агрека», партнер, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  4. Березенська Тетяна Вікторівна — АК «Арцінгер і партнери», молодший юрист, м. Львів, Львівське відділення;
  5. Білозьоров Олексій Борисович — Азовська адвокатська компанія, м. Маріуполь, помічник адвоката, м. Маріуполь, Донецьке відділення;
  6. Блонський Михайло Андрійович — фізична особа — підприємець, м. Львів, Львівське відділення;
  7. Богданов Михайло Юрійович — Національний гірничий Університет, 2010 р., фізична особа — підприємець, м. Дніпропетровськ, Дніпропетровське відділення;
  8. Богуцький Андрій Ігорович — АО «Арцінгер», помічник юриста, м. Львів, Львівське відділення;
  9. Бойко Аліса Олегівна — АО «АФ «Александров та Партнери», помічник юриста, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  10. Буглак Валентина Вікторівна — ТОВ «Альтерра», юрист, м. Полтава, Полтавське відділення;
  11. Вербова Марія Іванівна — АК «Полекс», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  12. Волков Олексій Миколайович — АО «Волков і Партнери», керуючий партнер, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  13. Волянська Олена Юріївна — ТОВ «ЮГ LCF», старший юрист, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  14. Гавриленко Олександр Романович — ТОВ «ЮФ «Гавриленко і Партнери», юрист, м. Красилів, Хмельницьке відділення;
  15. Галецька Наталія Богданівна — АО «ЮФ «Василь Кісіль і партнери», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  16. Грицюк Ігор Васильович — Національний університет державної податкової служби України, асистент кафедри кримінального права, процесу і криміналістики, м. Ірпінь, Київське обласне відділення;
  17. Гриценко Анна Сергіївна — приватна практика, адвокат, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  18. Громова Світлана Валентинівна — Конституційний Суд України, старший юрисконсульт, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  19. Дзера Юрій Миколайович — ЮФ «Салком», директор департаменту, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  20. Довбуш Олексій Романович — АО «Арцінгер і партнери», юрист, м. Львів, Львівське відділення;
  21. Дрожанський Роман Леонідович — АО «Волков і партнери», партнер, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  22. Дугінов Дмитро Андрійович — підприємство FCG, начальник юридичного відділу, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  23. Заграй Соломія Богданівна — АО «Арцінгер і партнери», молодший юрист, м. Львів, Львівське відділення;
  24. Замніус Артем Юрійович — ЮФ ILF, юрист, м. Харків, Харківське відділення;
  25. Зленко Катерина Олегівна — АО «ЮФ «Василь Кісіль і партнери», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  26. Зоря Анна Ігорівна — ЮФ Ulysses, партнер, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  27. Карнеєва Анна Миколаївна — АО «АФ «Александров та Партнери», помічник адвоката, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  28. Карцева Яна Дмитрівна — ТОВ «ЮК «Правовий Альянс», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  29. Ковальська Інна Юріївна — ТОВ «ЮФ «Гавриленко та партнери», юрист, м. Хмельницький, Хмельницьке відділення;
  30. Колодяжний Андрій Олександрович — приватна практика, адвокат, м. Шостка, Сумське відділення;
  31. Коломоєць Костянтин Вікторович — АБ «К. Коломойця», керівник, адвокат, м. Донецьк, Донецьке відділення;
  32. Коновалов Микола Анатолійович — ТОВ «ЮФ «Гавриленко та партнери», юрист, м. Хмельницький, Хмельницьке відділення;
  33. Короленко Віктор Вікторович — ЮФ «Салком», директор департаменту, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  34. Крістенко Андрій Анатолійович — ЮФ ILF, старший юрист, м. Харків, Харківське відділення;
  35. Крижанівська Оксана Олександрівна — АО «АФ «Александров та Партнери», адвокат, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  36. Кулик Дмитро Юрійович — АО «ЮФ «Василь Кісіль і партнери», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  37. Кучер Микола Васильович — пенсіонер, м. Красилів, Хмельницьке відділення;
  38. Лемець Марія Василівна — Одеське обласне виробниче управління по водному господарству, юрисконсульт, м. Одеса, Одеське відділення;
  39. Лемешко Олександр Миколайович — Полтавський юридичний інститут Національної юридичної академії України ім. Я. Мудрого, доцент, к.ю.н., м. Полтава, Полтавське відділення;
  40. Лукаш Тарас Валерійович — ЮФ «Салком», директор департаменту, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  41. Лукомський Павло Валерійович — ЮФ «Салком», директор департаменту, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  42. Луцик Марія Леонідівна — ТОВ «Агрокультура Захід», юрист, м. Львів, Львівське відділення;
  43. Марцин Ігор Васильович — АО «Волков і Партнери», партнер, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  44. Масюк Василь Васильович — Полтавська філія національної юридичної академії ім. Я. Мудрого, асистент, м. Полтава, Полтавське відділення;
  45. Мельникович Дмитро Антонович — ТОВ «ЮК «Лексест», керуючий партнер, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківське відділення;
  46. Нікітіна Ірина Олегівна — Конституційний Суд України, старший консультант, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  47. Ніколаєв Олексій Станіславович — Приморський відділ державної виконавчої служби ММУЮ, головний державний виконавець, м. Маріуполь, Донецьке відділення;
  48. Ортинська Марія Юріївна — ТОВ «Айпістайл» патентно-юридична компанія, директор, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  49. Ощипок Володимир Степанович — ПП «Авосервіс-ш», директор, м. Новий Розділ, Львівське відділення;
  50. Підгайний Андрій Петрович — ТОВ «ЮФ «Агрека», м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  51. Подільчак Антон Миколайович — ТзОВ «Едвайс Груп», генеральний директор, м. Львів, Львівське відділення;
  52. Погинайко Володимир Миколайович — ТОВ «ЮК «Юлекс», директор, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  53. Половінський Андрій Станіславович — ТОВ «ЮФ «Агрека», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  54. Пташенчук Олена Миколаївна — АСК «Укррічфлот», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  55. Пустовий Максим Володимирович — АО «АФ «Александров та Партнери», адвокат, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  56. Пухальська Наталія Анатоліївна — ТОВ «Експі», директор, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  57. Сабадаш Олег Володимирович — приватна практика, юрист, м. Львів, Львівське відділення;
  58. Сокуренко Катерина Володимирівна — ЮФ «Салком», директор департаменту корпоративного права, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  59. Сваткова Юлія Олександрівна — ЮФ «Агрека», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  60. Свириденко Світлана Сергіївна — МЮК «ЮЛС Чарногурський та Вишнякова», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  61. Семенець Ольга Сергіївна — ТОВ «ЮФ «Агрека», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  62. Сидорук Дмитро Вікторович — ТОВ «ЮФ «Гавриленко і партнери», юрист, м. Красилів, Хмельницьке відділення;
  63. Соловей Ліна Олександрівна — ЮФ ILF, молодший юрист, м. Харків, Харківське відділення;
  64. Стадницький Станіслав Андрійович — приватна практика, помічник адвоката, м. Дніпропетровськ, Дніпропетровське відділення;
  65. Сербін Ірина Іванівна — Державне підприємство «Державний центр з питань відновлення платоспроможності та банкрутства», заступник начальника юридичного відділу, арбітражний керуючий, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  66. Сухоставець Ганна Вікторівна — ВГО «Асоціація правників України», юрисконсульт, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  67. Сюсель Ігор Миколайович — ТОВ «АФ «Лавринович і партнери», асоційований партнер, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  68. Федорика Юрій Богданович — ТзОВ «Едвайс Груп», юрист, м. Новий Розділ, Львівське відділення;
  69. Фефелов Олександр Юрійович — ЮФ «Ілляшев та Партнери», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  70. Чепур Олена Анатоліївна — Gryphon Investment Consulting Group, керуючий партнер, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  71. Червинський Владислав Вікторович — ЮФ Ulysses, партнер, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  72. Чернишенко Ігор Анатолійович — ЮФ «Спенсер і Кауфманн», старший юрист, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  73. Шарапа Марина Олексіївна — ТОВ «ЮФ «Агрека», партнер, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  74. Шляховська Ірина Миколаївна — ЮК «Правовий Альянс», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  75. Яворська Віра Тарасівна — АО «Арцінгер», асистент керівника, м. Львів, Львівське відділення;
  76. Яремко Володимир Володимирович — АО «Арцінгер», молодший юрист, м. Львів, Львівське відділення;
  77. Ярков Володимир Веніамінович — ЮК «Правова гільдія Вікторіал» ТОВ, керівник практики банківського права, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;

 

 

 

Кандидати

  1. Анікіна Тетяна Миколаївна — Інститут міжнародних відносин при Київському національному університеті ім. Т. Шевченка, 3 курс, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  2. Василина Дмитро Іванович — Інститут міжнародних відносин при Київському національному університеті ім. Т. Шевченка, 3 курс, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  3. Гендеровський Данило Андрійович — Національна юридична академія України, 3 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  4. Гребенєв Микола Валерійович — Національна одеська юридична академія України, інститут прокуратури і слідства, 1 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  5. Гулицький Артем Сергійович — Інститут міжнародних відносин при Київському національному університеті ім. Т. Шевченка, 4 курс, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  6. Гулько Вадим В’ячеславович — Київський фінансово-економічний коледж національного університету Державної податкової служби України, 4 курс, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  7. Даніла Юлія Сергіївна — Кримський юридичний інститут Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого, 3 курс, м. Новофедорівка, Відділення АР Крим;
  8. Ігнатенко Анастасія Юріївна — Київський університет права НАН України, 2 курс, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  9. Книш Микола Вікторович — Полтавський інститут національної юридичної академії ім. Я. Мудрого, 2 курс, м. Полтава, Полтавське відділення;
  10. Колюшева Ольга Святославівна — Національна академія внутрішніх справ України, 2 курс, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  11. Кондратенко Євген Миколайович — Університет сучасних знань, 4 курс, м. Житомир, Житомирське відділення;
  12. Кударенко Степан Вікторович — Академія адвокатури України, 5 курс, ЮФ «Бондарчук і партнери», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  13. Кралько Тетяна Володимирівна — Інститут міжнародних відносин при Київському національному університеті ім. Т. Шевченка, 2 курс, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  14. Курган Катерина Вікторівна — Полтавський інститут національної юридичної академії ім. Я. Мудрого, 3 курс, м. Полтава, Полтавське відділення;
  15. Лева Світлана Василівна — Львівська комерційна академія, 5 курс, м. Львів, Львівське відділення;
  16. Литвинчук Наталія Михайлівна — Київський інститут міжнародних відносин при Київському національному університеті ім. Т. Шевченка, Академія адвокатури України, 2 курс, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  17. Лозовицький Андрій Володимирович — Українська академія банківської справи національного банку України, 3 курс, м. Суми, Сумське відділення;
  18. Мельник Іванна-Марія Михайлівна — Київський інститут міжнародних відносин при Київському національному університеті ім. Т. Шевченка, 2 курс, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  19. Мінаєва Вікторія Віталіївна — Національний університет «Києво-Могилянська академія», 4 курс, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  20. Олійник Ігор Валерійович — Національний університет «Одеська юридична академія», 2 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  21. Олійник Юлія Олександрівна — Національний університет «Юридична академія України», 3 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  22. Рябікін Дмитро Андрійович — Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 5 курс, АО «ЮФ «Василь Кісіль і партнери», молодший юрист, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  23. Савицька Іванна Тарасівна — Закарпатський державний університет, 3 курс, м. Мукачево, Закарпатське відділення;
  24. Сачек Катерина Геннадіївна — Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, 5 курс, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  25. Свідло Єгор Володимирович — Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, 5 курс, АО «ЮФ «Василь Кісіль і партнери», молодший юрист, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  26. Сидоренко Олена Леонідівна — Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 2 курс, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  27. Смірнова Ірина Сергіївна — Національна юридична академія, 1 курс, ТОВ «Гавриленко і Партнери», юрист, м. Хмельницький, Хмельницьке відділення;
  28. Старченко Ганна Миколаївна — Київський кооперативний інститут бізнесу і права, 1 курс, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  29. Сташенко Ірина Юріївна — Академія адвокатури України, 3 курс, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  30. Табала Марія Юріївна — Академія адвокатури України, 2 курс, ЮФ «Центр правового консалтингу», помічник юриста, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  31. Турська Олена Марківна — Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, 4 курс, АО «АГ «Солодко та партнери», помічник юриста, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  32. Хіміч Сергій Іванович — Полтавський юридичний інститут Національного університету юридична академія ім. Я. Мудрого, 3 курс, м. Полтава, Полтавське відділення;
  33. Хоменко Марія Олександрівна — Криворізький факультет Національного університету «Одеська юридична академія», 2 курс, м. Кривий Ріг, Дніпропетровське відділення;
  34. Цилюрик Ольга Володимирівна — Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка, 4 курс, с. Суботці, Кіровоградське відділення;
  35. Уваров Сергій Олександрович — Інститут міжнародних відносин при Київському національному університеті ім. Т. Шевченка, 4 курс, АО «ЮФ «Василь Кісіль і партнери», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  36. Шиллер Галина Миколаївна — Інститут міжнародних відносин при Київському національному університеті ім. Т. Шевченка, 6 курс, АО «ЮФ «Василь Кісіль і партнери», молодший юрист, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  37. Яковлєв Юрій Данилович — Національний університет «Юридична академія України», 4 курс, ЮФ ILF, помічник юриста, м. Харків, Харківське відділення;
  38. Яценко Ляна Сергіївна — Кримський юридичний інститут Національної юридичної академії України ім. Я. Мудрого, 3 курс, с. Михайлівка, Відділення АР Крим;

 

 Учасники

  1. Максімов Андрій Анатолійович — ВГО «Асоціація правників України», координатор заходів, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві;
  2. Фесенко Леся Василівна — ВГО «Асоціація правників України», менеджер зі зв’язків з громадськістю, м. Київ, Відділення АПУ в м. Києві.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ