Новини

 • Розширено склад Ради Комітету АПУ з аграрного права

  Асоціація правників України повідомляє про результати проведення довиборів до складу Ради Комітету з аграрного права.

 • 130 засідання Правління АПУ: кадрова політика, партнерська підтримка заходів та інше

  Відбулося 130-те засідання Правління АПУ. Сьогодні ключовими темами обговорення були кадрова політика Секретаріату АПУ,  формування партнерських пакетів заходів АПУ, питання функціонування деяких відділень та комітетів  та інші.

 • ПРИЙОМний день: двері АПУ відкриті для кожного

  Сьогодні, на честь відкриття нового офісу АПУ, ми запросили наших друзів та колег, партнерів та усіх, хто цікавиться життям Асоціації, завітати до нас на День відкритих дверей та на власні очі побачити наш робочий простір. Ми дякуємо усім, хто завітав розділити наше свято!

 • Новели ЦПК та ГПК: обговорення триває...

  Асоціація правників України спільно з Проектом ЄС «ПРАВО-JUSTICE» вдруге провели обговорення актуальних питань імплементації новел цивільного і господарського процесуального законодавства.

 • Публічна пропозиція в Україні — нова система координат

  Комітет АПУ з корпоративного права та фондового ринку Асоціації правників України презентував проект Положення НКЦПФР "Про здійснення публічної пропозиції цінних паперів". Також гості мали нагоду дізнатися, як це працює у Лондоні.

 • Закон про ТОВ. Приготуватися до кроку вперед

  За ініціативи  Відділення АПУ в Харківській області відбувся семінар, присвячений обговоренню Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».

 • Обговорення GDPR у Запоріжжі

  Члени Відділення Асоціації правників України в Запорізькій області обговорили новий Регламент захисту персональних даних (GDPR). 

 • Про реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!» говорили в Рівному

  За ініціативи Відділення АПУ в Рівненській області та сприяння Рівненського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Рівненській області проведено інформаційно-правову роботу за круглим столом в рамках правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО".

 • Остання практика «антирейдейрської комісії»: як захистити своє майно

  Комітет з корпоративного права та фондового ринку спільно з Комітетом з нерухомості та будівництва Асоціації правників України провели засідання, присвячене останній практиці Комісії Міністерства юстиції України з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації (Антирейдерської комісії).

 • АПУ домовилася про співпрацю із Асоціацією суддів господарських судів

  Асоціація правників України (АПУ) та Асоціація суддів господарських судів України (АСГСУ) уклали Меморандум про співробітництво, за яким, окрім іншого, сторони планують обмін інформацією щодо проектів, розробку пропозицій для удосконалення процесуального законодавства,  проведення спільних заходів, зустрічей, консультацій тощо.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ