Новини

 • Обрано керівництво Асоціації арбітражних керуючих України

  Вчора у Києві відбувся установчий з’їзд арбітражних керуючих України. Після голосування та затвердження Статуту СРО було обрано Голову та персональний склад СРО. АПУ вітає членів спільноти з призначенням.

 • Три роки фінансової реструктуризації: успіх чи поразка?

  За ініціативи Комітету АПУ з банківського, фінансового та страхового права відбулося обговорення теми «Всі відтінки неплатоспроможності: фінансова реструктуризація, досудова санація та банкрутство».

 • Челендж «NEW UBA WEBSITE» у розпалі: долучайся до оновлення!

  Майже два місяці тому ми розпочали проект «NEW UBA WEBSITE» задля долучення до його модернізації всіх небайдужих. Втілення наших ініціатив – результат синергії майже семи тисяч правників. Повне перезавантаження сайту – одна з таких, що потребує спільних зусиль.

 • «Ласкаво просимо»: тепер наш голос ще гучніший!

  З нагоди вступу нових членів, відбувся традиційний вітальний прийом «Ласкаво просимо». Цього разу до лав АПУ приєдналося близько 20 учасників. Разом з вітальним пакетом, вони отримали всі необхідні інструменти і сприяння Асоціації для реалізації власних ідей та ініціатив щодо впливу на процесі в країні та правничій спільноті загалом!

 • Вибори голів комітетів: Етап ІІ. Голосування розпочато!

  У продовження ІІ етапу виборчого процесу, який стартував 11 листопада, відсьогодні розпочинається електронне голосування за обраного кандидата. Кожен член Комітету отримає електронний бюлетень з індивідуальним персональним кодом для голосування та переліком кандидатів.

 • Земельні відносини – проблеми та перспективи: експертне обговорення

  Про наслідки законодавчої невизначеності у агропромисловому комплексі, зняття мораторію та перспективи застосування права емфітевзису після запровадження ринку землі говорили разом з експертами Комітету АПУ з аграрного права.

 • Регулювання земельних питань: експертне обговорення

  Експерти Комітету АПУ з питань енергетики, нафти і газу обговорили тему відведення землі для об`єктів енергетики. Зокрема, на прикладі практичних кейсів, вони розглянули шляхи вирішення питання спрощення процедури виділення земельних ділянок для об`єктів енергетики.

 • Вибори голів комітетів. Знайомство з кандидатами. Група ІІ, ч. 6, завершальна

  Ми завершуємо знайомство з кандидатами на посади голів комітетів ІІ групи. Сьогодні представляємо до вашої уваги біографії та програми розвитку комітетів наступних потенційних очільників.

 • Неймовірні можливості в країні АПУ: навігатор привілеїв

  Час невпинно плине - 2020 рік майже на порозі, а позаду шлях, наповнений вражаючою кількістю звершень. Незабаром ми розповімо про це більше. Попереду - великий проект про підсумки цьогорічної історії АПУ. Наразі ж ми вирішили нагадати вам про переваги членства, які надає Асоціація своїм колегам.

 • Конкурс з відбору на посаду Голови НАЗК

  Відкрито конкурсний відбір на посаду Голови Національного агентства з питань запобігання корупції. Вказаний перелік документів можна подати у визначений Конкурсною комісією термін за адресою Секретаріату Кабінету Міністрів України.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ