Новини

 • Розширено склад Ради Комітету АПУ з аграрного права

  Асоціація правників України повідомляє про результати проведення довиборів до складу Ради Комітету з аграрного права.

 • Новели ЦПК та ГПК: обговорення триває...

  Асоціація правників України спільно з Проектом ЄС «ПРАВО-JUSTICE» вдруге провели обговорення актуальних питань імплементації новел цивільного і господарського процесуального законодавства.

 • Публічна пропозиція в Україні — нова система координат

  Комітет АПУ з корпоративного права та фондового ринку Асоціації правників України презентував проект Положення НКЦПФР "Про здійснення публічної пропозиції цінних паперів". Також гості мали нагоду дізнатися, як це працює у Лондоні.

 • Закон про ТОВ. Приготуватися до кроку вперед

  За ініціативи  Відділення АПУ в Харківській області відбувся семінар, присвячений обговоренню Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».

 • Обговорення GDPR у Запоріжжі

  Члени Відділення Асоціації правників України в Запорізькій області обговорили новий Регламент захисту персональних даних (GDPR). 

 • Про реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!» говорили в Рівному

  За ініціативи Відділення АПУ в Рівненській області та сприяння Рівненського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Рівненській області проведено інформаційно-правову роботу за круглим столом в рамках правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО".

 • Остання практика «антирейдейрської комісії»: як захистити своє майно

  Комітет з корпоративного права та фондового ринку спільно з Комітетом з нерухомості та будівництва Асоціації правників України провели засідання, присвячене останній практиці Комісії Міністерства юстиції України з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації (Антирейдерської комісії).

 • АПУ домовилася про співпрацю із Асоціацією суддів господарських судів

  Асоціація правників України (АПУ) та Асоціація суддів господарських судів України (АСГСУ) уклали Меморандум про співробітництво, за яким, окрім іншого, сторони планують обмін інформацією щодо проектів, розробку пропозицій для удосконалення процесуального законодавства,  проведення спільних заходів, зустрічей, консультацій тощо.

 • Звернення щодо реформи державної системи правової охорони інтелектуальної власності

  Комітет з інтелектуальної власності АПУ звернувся до Степана Кубіва, Першого Віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі, з проханням надати відповіді на деякі питання щодо поточного стану та подальшого реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності.

 • Уряд запропонував захистити бізнес. АПУ не лишилась осторонь

  Кабмін презентував новий законопроект в рамках ініціативи #МаскиШоуСтоп, покликаний посилити захист підприємців, які постраждали від неправомірних дій правоохоронних органів, до розробки якого долучилась АПУ.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ