До лав АПУ приєднались 49 нових членів та 27 кандидатів

Члени

  1. Бріг Владислав Миколайович - Юридична фірма "АНК", юрист, м. Одеса, Одеське відділення;
  2. Вершиніна Анастасія Миколаївна - ТОВ "МЕТРО Кеш енд Кері Україна", провідний юрисконсульт,м. Київ, відділення АПУ в м. Києві; 
  3. Власюк Віталій Вікторович - Міністерство юстиції України, юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві; 
  4. Головенько Віталій Петрович - Приватна практика, адвокат, м. Вінниця, Вінницьке відділення;
  5. Гунько Віталій Сергійович - Реєстраційна служба Миколаївського міського управління юстиції, начальник Заводського відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, м. Миколаїв, Миколаївське відділення;
  6. Дідушко Ірина Олегівна - Державна організація "Українське агентство з авторських та суміжних прав", юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  7. Закамська Ганна Ігорівна - ТОВ "Затишне", провідний юрист проектно-договорного відділу/заступник директора, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  8. Захаров Олексій Володимирович - Національна академія СБ України, викладач, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  9. Збризький Максим Сергійович - Юридична компанія "Оптімум", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  10. Іванишин Олександр Олегович - ТОВ "Інвестиційно-будівельна група "Київміськбуд", юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  11. Колесніков Віталій Валерійович - Приватна практика, фізична особа-підприємець, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  12. Коляда Роман Васильович - ТОВ "Торговия дім "Ніжин", начальник юридичного відділу, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  13. Кривенко Олександр Олександрович - ЮК "Шкребець та Партнери", юрист, м. Харків, Харківське відділення;
  14. Кушнiр Юрій Зеновійович - Юридична фірма "Кушнір, Яким'як та партнери", партнер, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  15. Лемешкін Павло Ігорович - Приватна практика, адвокат, м. Севастополь, відділення АПУ в м. Севастополі;
  16. Лозовський Володимир Миколайович - ПАТ "Банк Форум", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  17. Лисенко Ірина Костянтинівна - ПАТ "Укрпластик", юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  18. Маковська Юлія Валеріївна - ТОВ "ЮК "Правничі технології", помічник юриста, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  19. Матушевський Юрій Володимирович - Адвокатське об'єднання "AVER LEX", адвокат, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  20. Милованова Зоя Сергіївна - ТОВ "Байтен Буркхардт Україна", старший юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  21. Муляр Євгеній Григорович - ДП "НАЕК "Енергоатом", головний фахівець відділу правового супроводження закупівель, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  22. Найєм Масі Мустафа - ТОВ "Юридична компанія "Міллер", партнер, юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  23. Ободинський Олександр Іванович - ТОВ "Юридична компанія "Алекс", старший партнер, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  24. Олійник Наталія Василівна - ТОВ "Правниче об'єднання "Ваш юрист", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  25. Палагицька Ганна Сергіївна - Міністерство юстиції України, провідний спеціаліст, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  26. Подригуля Уляна Богданівна - МЮК "Александров та партнери", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  27. Пономарьов Максим Володимирович - Приватна практика, юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  28. Панасюк Ігор Іванович – ТОВ "Провідна юридична компанія "ГАРАНТ", керівник, м. Вінниця, Вінницьке відділення;
  29. Ратушна Анна Ігорівна - ТОВ "Українська аграрна і хімічна компанія", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  30. Рева Дмитро Сергійович - ТОВ "Грищенко та партнери", помічник адвоката, м. Одеса, Одеське відділення;
  31. Рябущиц Едуард Іванович - Севастопольська митниця Міндоходів, головний інспектор юридичного сектору, м. Севастополь, відділення АПУ в м. Севастополі;
  32. Рязанов Олексій Сергійович - ЮФ "Юрлайн", юрист, м. Одеса, Одеське відділення;
  33. Самборська Інна Валентинівна - ТОВ "Юридичне агентство "Легітіма", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  34. Сапелкін Микола Сергійович - Приватна практика, юрист, м. Харків, Харківське відділення;
  35. Сахарук Ірина Сергіївна - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, асистент кафедри трудового права та права соціального забезпечення, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  36. Семеняка Світлана Юріївна - АО "АГ "Солокдко та партнери", помічник адвоката, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  37. Скварчинський Максим Ігорович - ФОП Мацукова, радник з правових питань, м. Черкаси, Черкаське відділення;
  38. Сидорова Юлія Юріївна - ПАТ "Укрпластик", юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  39. Стойчев Роман Володимирович - Приватна практика, адвокат, м. Севастополь, відділення АПУ в м. Севастополі;
  40. Сугак Людмила Петрівна - Апарат Верховної Ради України, помічник-консультант народного депутата, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  41. Ткаченко Володимир Іванович - ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери», юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  42. Травянко Віталій Олександрович - ТОВ "Омарон Кепітал Систем", юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  43. Фоміна Олена Олегівна - ТОВ "Юридична компанія "НОБІЛІ", провідний юрист, адвокат, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  44. Фрідмо Людмила Михайлівна - ТОВ "Луї Дрейфус Комодітіз Україна ЛТД", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  45. Хорунжий Юліан Андрійович - ЮФ "Аріо Кепітал Груп", партнер, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  46. Черніков Анатолій Валерійович - ТОВ "Інноваційний центр новітніх технологій", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  47. Шостачук Юрій Ігорович - Правління Товариства "Знання" України, юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  48. Юрчик Сергій Вікторович - Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації, головний спеціаліст сектору кадрового та правового забезпечення, м. Черкаси, Черкаське відділення;
  49. Ярмольський Андрій Ігорович - Прокуратура міста Луцька, прокурор, м. Луцьк, Волинське відділення;

 Кандидати

  1. Андрійко Анна Леонідівна - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 4 курс, ТОВ "єПраво", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  2. Баклан Анна Олегівна - Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, 4 курс, ПП "НПП "Техносрвис", економіст, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  3. Баннов Михайло Михайлович - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 4 курс, ТОВ "єПраво", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  4. Бернацька Наталія Петрівна - Національний університет "Одеська юридична академія", 2 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  5. Болдир Вікторія Юріївна - Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  6. Варфоломєєва Валерія Ігорівна - Національний університет "Юридична академія України ім. Я. Мудрого", 2 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  7. Волошин Галина Романівна - Національний університет "Юридична академія ім. Я. Мудрого", 1 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  8. Воюта Дмитро Юрійович - Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка, 3 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  9. Герман Євген Станіславович - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 2 курс, ТОВ "єПраво", молодший юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  10. Германов Дмитро Миколайович - Національний університет "Юридична академія України ім. Я. Мудрого", 4 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  11. Голод Даніела Василівна - Закарпатський державний університет, 2 курс, м. Ужгород, Закарпатське відділення;
  12. Грезенталь Анатолій Богданович - Національний університет "Острозька академія", 1 курс, м. Рівне, Рівненське відділення;
  13. Гришин Станіслав Володимирович - Національний університет "Юридична академія України ім. Я. Мудрого", 3 курс, Міжнародна юридична фірма "Ярослав Гришин та партнери", юрист, м. Харків, Харківське відділення;
  14. Гук Ірина-Марія Михайлівна - Національний університет "Одеська юридична академія", 2 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  15. Гульчак Олександра Іванівна - Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, 4 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  16. Дзиндра Мар'яна Михайлівна - Львівський національний університет ім. І. Франка, 4 курс, м. Львів, Львівське відділення;
  17. Дудко Олександр Юрійович - Міжрегіональна академія управління персоналом, 4 курс, Приватна практика, керівник, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  18. Дьяков Гліб Євгенійович - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 2 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  19. Іванова Аліна Дмитрівна - Національна академія служби безпеки України, 2 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  20. Козакул Лілія Вікторівна - Запорізький національний університет, 3 курс, м. Запоріжжя, Запорізьке відділення;
  21. Нанарова Ольга Олександрівна - Національний Університет "Юридична академія ім. Я. Мудрого", 4 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  22. Прущак Валерія Євгенівна - Національний університет "Одеська юридична академія", 4 курс, Національний університет "Одеська юридична академія", голова Студентської ради, м. Одеса, Одеське відділення;
  23. Прядка Микола Михайлович - Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  24. Руснак Роман Орестович - Національний університет «Львівська політехніка», Інститут права та психології, 3 курс, м. Львів, Львівське відділення;
  25. Туз Ярослав Володимирович - Національний університет "Одеська юридична академія", 4 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  26. Федосеєв Денис Андрійович - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 2 курс, ЮФ "єПраво", стажер, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  27. Фелько Наталія Анатоліївна - Національний університет "Юридична академія ім. Я. Мудрого", 2 курс, м. Харків, Харківське відділення.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ