До лав АПУ приєдналися 63 члени та 37 кандидатів та один учасник

ЧЛЕНИ

  1. Барабаш Юлія Анатоліївна - ТОВ "Стратеджик Бізнес Солушенз Бутік", управляючий партнер, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  2. Близнюк Ігор Володимирович - Адвокатське бюро Близнюка, керуючий, м. Кременчук, відділення АПУ в Полтавській області;
  3. Богачук Ярослав Олександрович - Індивідуальна адвокатська діяльність, адвокат, м. Луцьк, відділення АПУ в Волинській області;
  4. Бондаренко Тарас Олександрович - АО "ТОТУМ", юрист, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  5. Боришкевич Олександр Васильович - Юридична фірма REGISTER, партнер, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  6. Вишковська Валентина Іванівна - Дубенська філії ВНЗ Університет "Україна", завідувач кафедри права, м. Дубно, відділення АПУ в Рівненській області;
  7. Волошин Андрій Анатолійович - індивідуальна адвокатська діяльність, адвокат, м. Дніпро, відділення АПУ в Дніпропетровській області;
  8. Габуєв Георгій Юрійович - Адвокатське об’єднання "Право Студія", старший партнер, м. Запоріжжя, відділення АПУ в Запорізькій області;
  9. Голуб Григорій Степанович - Фізична особа-підприємець, фізична особа-підприємець, м. Івано-Франківськ, відділення АПУ в Івано-Франківській області;
  10. Горда Катерина Петрівна - Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, викладач кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права, м. Хмельницький, відділення АПУ в Хмельницькій області;
  11. Гринюк Вікторія Григорівна - АО "Кушнір, Яким'як та Партнери", адвокат, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  12. Грунська Марта Олександрівна - АО "ІНТЕГРІТЕС", адвокат, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  13. Данилейко Владислав Олександрович - ТОВ "Ді Ел Ей Пайпер Україна", юрист, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  14. Данкевич Оксана Ігорівна - АО "Бачинський та партнери", юрист,  м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  15. Деяк Ярослав Вікторович - Адвокатське бюро Деяк, керуючий адвокат, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  16. Дзега Олена Володимирівна - АТ "Ощадбанк", головний юрисконсульт, м. Черкаси, відділення АПУ в Черкаській області;
  17. Дрозд Валерія Романівна - Адвокатське об'єднання "БІЛІ КОМІРЦІ", помічник адвоката, м. Дніпро, відділення АПУ в Дніпропетровській області;
  18. Зьома В`ячеслав Олександрович - Юридична фірма "Нобілі", керівник судової практики, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  19. Кабаль Дмитро Іванович - ТОВ "ДІАМЕБ", юрист, м. Івано-Франківськ, відділення АПУ в Івано-Франківській області;
  20. Китайка Ольга Василівна - Національний університет "Одеська юридична академія", к.ю.н., асистент кафедри конституційного права, м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  21. Коваленко Євген Сергійович - ТОВ "Консалтингове бюро "Партнер", директор, м. Запоріжжя, відділення АПУ в Запорізькій області;
  22. Кордон Віталій Вікторович - Медіа 1+1, юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  23. Кравцова Ірина Анатоліївна - ТОВ "РАБЕН УКРАЇНА", головний юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  24. Крохмальов Денис Вікторович - ЮФ "Саєнко Харенко", радник, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  25. Кузьмович Соломія Богданівна - ТОВ "ТНТ УКРАЇНА" (ФедЕкс Корпорейшн), юрист, Києво-Святошинський р-н, с. Крюківщина, відділення АПУ в Київській області;
  26. Кушнір Ярослав Олександрович - Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, старший викладач кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права, м. Хмельницький, відділення АПУ в Хмельницькій області;
  27. Лехкодух Інна Олександрівна - ДонНУ імені Василя Стуса, старший викладач кафедри господарського права, м. Вінниця, відділення АПУ в Вінницькій області;
  28. Любимова Олена Василівна - АО "ВіннерЛекс", адвокат, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  29. Мальцев Сергій Сергійович - Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, головний спеціаліст відділу правового забезпечення та представництва в судах юридичного департаменту, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  30. Маркович Вікторія Олександрівна - АО "Юридична компанія "Онопенко та партнери", адвокат, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  31. Марциняк Андрій Андрійович - Юридична група LCF, молодший юрист, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  32. Межієв Хасмагомед Саідахмедович - АО "Радзієвський і Яровий", юрист, м. Житомир, відділення АПУ в Житомирській області;
  33. Мельник Ярослав Олександрович - Департамент захисту економіки Національної поліції України, старший оперуповноважений, м. Житомир, відділення АПУ в Житомирській області;
  34. Міджак Ольга Михайлівна - Адвокатське Об'єднання "Бачинський та партнери", молодший юрист, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  35. Місюрак Володимир Володимирович - ЮК "Правова допомога", юрист, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  36. Мовчанець Володимир Володимирович - АО "ФІДЕЛІС", помічник адвоката, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  37. Морміль Марія Ігорівна - Адвокатське об'єднання "Бачинський та партнери", юрист, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  38. Нестеренко Альона Сергіївна - Адвокатське бюро "Олени Карнаух", помічник адвоката, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  39. Нуждіна Ніна Олегівна - індивідуальна адвокатська діяльність, адвокат, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  40. Овсій Катерина Юріївна - Адвокатська фірма "GORO legal", керівник напрямку супроводу бізнесу, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  41. Осінська Ольга Миколаївна - Міністерство юстиції України, державний експерт з правової освіти, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  42. Пастух Анна Володимирівна - ГС "Біоенергетична Асоціація України", юрист, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  43. Писаренко Андрій Миколайович - Індивідуальна адвокатська діяльність, адвокат, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  44. Писаренко Дар’я Миколаївна - ГО "Адвокат Майбутнього", заступниця виконавчого директора, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  45. Профатіло Галина Романівна - концерн "Е-Енергія", юрисконсульт, м. Бахмут, відділення АПУ в Донецькій області;
  46. Ратушна Оксана Олегівна - Самозайнята особа, медіатор, м. Дніпро, відділення АПУ в Дніпропетровській області;
  47. Саюк Назар Володимирович - Індивідуальна адвокатська практика, адвокат, м. Івано-Франківськ, відділення АПУ в Івано-Франківській області;
  48. Сенкевич Дарія Володимирівна - Адвокат Сенкевич В.І., помічник адвоката, м. Полтава, відділення АПУ в Полтавській області;
  49. Табан-Тарлов Дмитро Володимирович - Консалтингове агентство 4В, юрист у сфері інтелектуальної власності, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  50. Таранчук Дмитро Володимирович - ПАТ "ФАРМАК", директор з правового забезпечення, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  51. Утіралов Тарас Леонідович - ТОВ "Петерка та Партнери", генеральний директор, партнер, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  52. Федоришина Ганна Сергіївна - Донецький національний університет імені Василя Стуса, викладач, м. Вінниця, відділення АПУ в Вінницькій області;
  53. Ханін Семен Григорович - ЮК "Амбер", керуючий партнер, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  54. Ходневич Олександр Олександрович - Приватний нотаріус Жовнір Іван Теодорович, Тернопільський міський нотаріальний округ Тернопільської області, помічник нотаріуса, м. Тернопіль, відділення АПУ в Тернопільській області:
  55. Чайковська-Тимкович Ольга Зіновіївна - ЮФ "Кушнір, Яким'як та Партнери", адвокат, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  56. Чеховська Маргарита Валеріївна - ТОВ "ХІЛАЛ АЛЮМІНІУМ ЮКРЕЙН", юрисконсульт, м. Черкаси, відділення АПУ в Черкаській області;
  57. Шевченко Ольга Юріївна - Верхньодніпровський районний суд Дніпропетровської області, суддя, м. Дніпро, відділення АПУ в Дніпропетровській області;
  58. Щепоткіна Катерина Вікторівна - ТОВ "Хімлаборреактив", юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  59. Щербанюк Оксана Володимирівна - Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, юридичний факультет, завідувач кафедри процесуального права, доктор юридичних наук, м. Чернівці, відділення АПУ в Чернівецькій області;
  60. Юрченко Віктор Володимирович - Адвокат, адвокат, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  61. Якібчук Наталія Петрівна - АО "КПЛТ", партнер, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  62. Яремова Інна Вікторівна - АО "Евентус", голова, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  63. Яремчук Олена Юріївна - Юридична Консалтингова Группа "Яремчук та партнери", керуючий партнер, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві.

КАНДИДАТИ

  1. Булгакова Олександра Павлівна - Національний авіаційний університет, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  2. Бурковецька Олена Олександрівна - Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, м. Черкаси, відділення АПУ в Черкаській області;
  3. Винник Яна Сергіївна - Хмельницький університет управління та права, м. Хмельницький, відділення АПУ в Хмельницькій області;
  4. Вознюк Діана Ігорівна - Коледж Миколаївського Національного Університету імені В.О. Сухомлинського, м. Миколаїв, відділення АПУ в Миколаївській області;
  5. Ворошилова Аліна Андріївна - НТУ "Дніпровська Політехніка", юридичний факультет, м. Дніпро, відділення АПУ в Дніпропетровській області;
  6. Гороховська Анастасія Сергіївна - Коледж Миколаївського Національного Університету імені В.О. Сухомлинського, м. Миколаїв, відділення АПУ в Миколаївській області;
  7. Дігтяр Антон Олександрович - Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, м. Полтава, відділення АПУ в Полтавській області;
  8. Дудник Вікторія Миколаївна - Університет державної фіскальної служби України, м. Ірпінь, відділення АПУ в Київській області;
  9. Енеді Кароліна Петрівна - Національний авіаційний університет, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  10. Канунніков Микола Артурович - Одеський національний морський університет, м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  11. Кириченко Владислав Сергійович - Київський Національний Економічний Університет ім. Вадима Гетьмана, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  12. Котенко Владислав Петрович - Національний університет "Одеська юридична академія", м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  13. Кубрак Глеб Олегович - Національний університет "Одеська юридична академія", м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  14. Кузнєцова Каріна Вікторівна - Університет державної фіскальної служби України, м. Ірпінь, відділення АПУ в Київській області;
  15. Лисенко Наталія Олександрівна - Дніпровський національний університет імені О. Гончара, м. Дніпро, відділення АПУ в Дніпропетровській області;
  16. Лисих Оксана Федорівна - КПІ ім. Сікорського, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  17. Люлькун Мирослав Вікторович - Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  18. Мельниченко Олександр Юрійович - Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  19. Мигович Владислав Олегович - Ірпінський державний коледж економіки та права, м. Ірпінь, відділення АПУ в Київській області;
  20. Пересунько Вікторія Олександрівна - Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, м. Черкаси, відділення АПУ в Черкаській області;
  21. Петрів Ірина-Іванна Радиславівна - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  22. Пляка Анастасія Олександрівна - Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  23. Придибайло Владислав Іванович - Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, м. Черкаси, відділення АПУ в Черкаській області;
  24. Романова Катерина Тімурівна - Коледж Миколаївського Національного Університету імені В.О. Сухомлинського, м. Миколаїв, відділення АПУ в Миколаївській області;
  25. Сєдін Владислав Андрійович - Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  26. Синиця Олександр Олександрович - Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  27. Скорий Артем Борисович - Київський національний лінгвістичний університет, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  28. Сметаніна Анастасія Ігорівна - Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  29. Хома Павло Андрійович - Київський національний університет, Інститут міжнародних відносин, Міжнародне право, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  30. Циганок Михайло Олексійович - Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  31. Чорнюк Ольга Романівна - Національний університет "Одеська юридична академія", м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  32. Шевченко Олексій Вікторович - Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, м. Черкаси, відділення АПУ в Черкаській області;
  33. Чайка Алла Валеріївна - Національний університет "Одеська юридична академія", м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  34. Романчук Анастасія Віталіївна - Національний університет "Одеська юридична академія", м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  35. Яіцька Генрієтта Геннадіївна - Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  36. Приходько Вікторія Олегівна - Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА", м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  37. Ціолковська Христина Зіновіївна - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області.

УЧАСНИК

  1. Єшенко Володимир Анатолійович - Інженер м. Суми, відділення АПУ в Сумській області.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ