До лав АПУ приєднались 44 нових члени та 43 кандидати

Члени

  1. Безбородько Андрій Михайлович - Приватне підприємство "Юридична фірма Ткач і Ко", заступник директора, м. Чернівці, Чернівецьке відділення;
  2. Бондар Артем Вадимович - Асоціація підприємств інформаційних технологій України, юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  3. Будко Євген Володимирович - УДКСУ у Харківському Районі Харківської області, спеціаліст юридичного сектору, м. Харків, Харківське відділення;
  4. Буяло Костянтин Миколайович - Адвокатське об'єднання "AVER LEX", помічник адвоката, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  5. Волкова Анастасія Володимирівна - NOA Legal Group, юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  6. Глущенко Дмитро Володимирович - ПАТ "Донецькміськгаз", юрисконсульт, юрисконсульт, м. Донецьк, Донецьке відділення;
  7. Глущенко Ірина Сергіївна - ТОВ "ЮПФ "Грищенко та Партнери", юрист, м. Донецьк, Донецьке відділення;
  8. Горпініч Сергій Володимирович - Комунальне підприємство "Сторожинецьке житлово-комунальне господарство", юрист, м. Сторожинець, Чернівецьке відділення;
  9. Дячук Юлія Василівна - Приватне підприємство "Юридична фірма "Ткач і Ко", директор, м. Чернівці, Чернівецьке відділення;
  10. Задоєнко Олексій Володимирович - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, асистент кафедри правосуддя, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  11. Земляна Оксана Владленівна - Управління освіти Ялтинскьої міської ради, заступник начальника, м. Ялта, відділення в АР Крим;
  12. Єфімчук Оксана Євгенівна - ЮК "Jurimex", старший юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  13. Карачевцев Ярослав Миколайович - Всеукраїнська правозахисна газета "Сучасність і об'єктивна думка", редактор, м. Харків, Харківське відділення;
  14. Карбовінк Володимир Ігорович - Приватна практика, юрист, м. Львів, Львівське відділення;
  15. Кириллова Ірина Миколаївна – Пенсіонер, приватна практика, с. Світле, Одеське відділення;
  16. Коваль Дмитро Михайлович - AGA Partners, молодший юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  17. Колток Маргарита Миколаївна - АТ "УкрСиббанк", начальник відділу примусового стягнення, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  18. Курило Юлія Володимирівна - Адвокатське об'єднання "СК ГРУП", партнер, м. Донецьк, донецьке відділення;
  19. Маліневський Олег Миколайович - Юридична компанія FCLEX, партнер, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  20. Мнацаканян Сюзанна Артурівна - NOA Legal Group, юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  21. Монаєнко Антон Олексійович - Класичний приватний університет, проректор з наукової роботи, м. Запоріжжя, Запорізьке відділення;
  22. Мороз Юлія Анатоліївна - ТОВ "Фора", керівник юридичного департаменту, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  23. Морозова Алла Олександрівна - Адвокатське об’єднання "СК ГРУП", старший юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  24. Невечера Сніжана Іванівна - PLP Law Group, юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  25. Нікогосян Оганес Андранікович - NOA Legal Group, юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  26. Новинський Олег Володимирович - PLP Law Group, юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  27. Охмак Микола Васильович - Рада Адвокатів Львівської Області, адвокат, м. Львів, Львівське відділення;
  28. Полікарпов Антон Олексійович - АО "Арцінгер", старший юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  29. Полховська Надія Миколаївна - Юридична фірма "Гелон", юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  30. Синявський Олексій Валерійович - Адвокатське об'єднання "СК ГРУП", старший юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  31. Сироватко Олена Валеріївна - ПАТ "Універмаг "Україна", ТОВ "Квінн Пропертіз Юкрейн", керівник департаменту, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  32. Соловйова Ольга Олександрівна - Адвокатське об'єднання "СК ГРУП", керуючий партнер, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  33. Станіславський Сергій Віталійович - Національна академія державного управління при Президентові України, слухач, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  34. Суровська Людмила Іванівна - Приватна практика, юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  35. Родзинський Анатолій Анатолійович - ВСРО ВГО "Українська палата арбітражних керуючих", голова, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  36. Тарасюк Анжеліна Вікторівна - Луцький педагогічний коледж, викладач основ конституційного права, м. Луцьк, Волинське відділення;
  37. Тарасюк Каріна Володимирівна - Луцький педагогічний коледж, викладач основ конституційного права, м. Луцьк, Волинське відділення;
  38. Фоменко Віктор Юрійович - Приватна практика, юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  39. Хомутянський Андрій Миколайович - ТОВ "Ровеньківська нафтобаза-2004", юрисконсульт, м. Ровеньки, Луганське відділення;
  40. Цегульська Марина Олександрівна - ПАТ "Укрсоцбанк", провідний юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  41. Чайка Іларіон Володимирович - Адвокатське об’єднання СК "Груп", юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  42. Шевелєва Юлія Едуардівна - Державна фінансова інспекція України, головний спеціаліт-юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  43. Ярош-Сейн Ірина Вікторівна - Приватна практика, юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  44. Майорова Вікторія Петрівна - АК "Легітимус", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;

Кандидати

  1. Бортман Олександра Андріївна - Національний університет "Києво-Могилянська академія", 4 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  2. Борисов Михайло Олександрович - Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого, 2 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  3. Бузницький Андрій Олегович - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 4 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  4. Веліляєва Діляра Шамсіївна - Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, 5 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  5. Вітюк Олег Володимирович - Національний Університет "Одеська юридична академія", 3 курс, м. Одеса, одеське відділення;
  6. Гресь Олександр Вікторович - Національний університет державної податкової служби України, 2 курс, м. Ірпінь, Київське обласне відділення;
  7. Демчук Микола Анатолійович - Національний університет "Одеська юридична академія", 5 курс, м. Одеса, одеське відділення;
  8. Драганов Дмитро Олексійович - Національний університет "Одеська юридична академія", 2 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  9. Загривий Андрій Володимирович - Київський університет права НАН України, 4 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  10. Іванцов Олександр Васильович - Житомирський національний агроекологічний університет, 2 курс, м. Житомир, Житомирське відділення;
  11. Карман Ярослава Олександрівна - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 4 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  12. Карпова Ірина Миколаївна - Національна академія внутрішніх справ, 5 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  13. Кисіль Анастасія Богданівна - Національна юридична академія ім. Я. Мудрого, 2 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  14. Коваленко Ганна Ігорівна - Національний університет "Києво-Могилянська академія", 4 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  15. Косовець Катерина Сергіївна - Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого, 2 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  16. Котенко Ольга Ігорівна - Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ, 4 курс, м. Суми, Сумське відділення;
  17. Кошулько Євген Володимирович - Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого, 5 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  18. Кругова Ганна Володимирівна - Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого, 5 курс, ЮК "Лад", юрист, м. Харків, Харківське відділення;
  19. Лабань Андрій Ігорович - Національний університет "Одеська юридична академія", 3 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  20. Ліщина Ельвіра Сергіївна - Харківський національний університет внутрішніх справ, 3 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  21. Любенна Тетяна Костянтинівна - Полтавський юридичний інститут, 2 курс, м. Полтава, Полтавське відділення;
  22. Мазур Єлизавета Андріївна - Національний університет "Одеська юридична академія", 4 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  23. Максимець Богдан Андрійович - Львівський національний університет ім. І. Франка, 2 курс, м. Львів, Львівське відділення;
  24. Мішустін Микита Костянтинович - Національний університет біоресурсів і природокористування України, 4 курс, ТОВ "Ланіка", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  25. Михайловин Дмитро Васильович - Національний юридичний університет ім.  Я. Мудрого, 3 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  26. Нечваль Ян Вадимович - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 4 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  27. Осташук Ірина Богданівна - Національний авіаційний університет, 2 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  28. Падалка Аліна Вадимівна - Національний університет "Одеська юридична академія", 4 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  29. Парсов Владислав Вадимович - Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого, 2 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  30. Приходченко Михайло Сергійович - Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого, 4 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  31. Проценко Олена Олексіївна - Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого, 4 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  32. Cейтхалілова Дженнет Русланівна - Кримський економічний інститут Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана, 5 курс, м. Сімферополь, Відділення в АР Крим;
  33. Сизоненко Юлія Вячеславівна - Національний університет "Києво-Могилянська академія", 2 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  34. Смирнова Катерина Євгенівна - Національний університет "Києво-Могилянська академія", 1 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  35. Сорокопуд Владислав Валентинович - Київський національний університет внутрішніх справ, 5 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  36. Федорович Андрій Ігорович - Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого, 3 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  37. Федорчук Ольга Миколаївна - Дубенська філія Університету "Україна", 4 курс, м. Рівне, Рівненське відділення;
  38. Франчук Орест Ігорович - Національний університет "Києво-Могилянська академія", 5 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  39. Хитрук Кристина Анатоліївна - Таврійський Національний університет ім. В. І. Вернадського, 5 курс,  м. Сімферополь, Відділення в АР Крим;
  40. Широковська Олена Олександрівна - Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого, 5 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  41. Шиш Марія Олександрівна - Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького, 4 курс,
  42. Щербатий Дмитро Володимирович - Національний університет державної податкової служби України, 2 курс, м. Ірпінь, Київське обласне відділення;
  43. Солдатенко Михайло Андрійович - Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого, 2 курс, м. Харків, Харківське відділення.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ