До лав АПУ приєдналися 126 членів та 78 кандидатів

ЧЛЕНИ

  1. Авраменко Юлія Сергіївна - ТОВ-фірма "Агрохімпак", юрисконсульт, м. Рівне, відділення АПУ в Рівненській області; 
  2. Ан Ірина Миколаївна - ТОВ «Отилія кано», юрист, м. Вінниця, відділення АПУ в  Вінницькій області;
  3. Андрієнко Олена Валеріївна - ТОВ «ММС Ком» Юнікейшнз Україна», головний юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  4. Антонець Ірина Валеріївна - Адвокатське об'єднання «Цезар», адвокат, м. Запоріжжя, відділення АПУ в Запорізькій області;
  5. Апалькова Інна Сергіївна - Національний університет «Одеська юридична академія», асистент кафедри цивільного процесу м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  6. Багінський Артем Олександрович - Адвокатське бюро «Артема Багінського», керуючий партнер, м. Хмельницький, відділення АПУ в Хмельницькій області;
  7. Бараненко Роман Васильович - Херсонський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ, професор кафедри, м. Херсон, відділення АПУ в Херсонській області;
  8. Бертнік Яна Павлівна - ТОВ «ЛЕМТРАНС», юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  9. Білоус Юлія Олександрівна - ДП «ССМ», старший юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  10. Бобович Микола Миколайович - ТОВ «Патентно-юридична фірма «Коваль і партнери», адвокат, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  11. Богданов Микита Вікторович - приватна практика, юрист, м. Олександрія, відділення АПУ в Кіровоградській області;
  12. Богославець Олег Мирославович - ТОВ «ПРАВНИЧЕ БЮРО «ЕДВАЙС», директор, м. Івано-Франківськ, відділення АПУ в Івано-Франківській області;
  13. Боєправ Петро Володимирович - СКМУ, Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції, експерт, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  14. Болманенко Олексій Олександрович - Адвокат, адвокат, м. Вінниця, відділення АПУ в  Вінницькій області;
  15. Бумба Орест Андрійович - Юридична фірма «Кушнір, Яким'як та Партнери», молодший юрист, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  16. Бурбій Анастасія Вікторівна - ДНДІ МВС України, провідний юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  17. Виноградова Ганна Валеріївна - ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», доцент кафедри цивільного та трудового права м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  18. Вінюков Володимир Миколайович - Юридичний департамент Одеської міської ради, начальник відділу по роботі з адміністративними справами управління з питань представництва у судах м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  19. Владімірцева Христина Миколаївна - Юридична компанія «Trust Lawyers», старший юрисконсульт, м. Кременчук, відділення АПУ в Полтавській області;
  20. Водоп'ян Тетяна Вікторівна - Національний університет водного господарства та природокористування, доцент, м. Рівне, відділення АПУ в Рівненській області;
  21. Галус Олена Олександрівна - Хмельницький університет управління та права, доцент кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права м. Хмельницький, відділення АПУ в Хмельницькій області;
  22. Гарасимчук Назар Андрійович - АО «Матвіїв і Партнери», помічник адвоката, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  23. Гафтонюк Євгеній Володимирович - АО «ХХІ-ст.» ТОВ «Алексєєв, Боярчуков і партнери», адвокат, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  24. Глібко Сергій Васильович - НДІ правового забезпечення інноваційного розвитку при НАПрН України, НЮУ ім. Я. Мудрого, директор НДІ ПЗІР, доцент кафедри господарського права НЮУ ім. Я. Мудрого м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  25. Гніздовська Надія Миколаївна - Адвокатське об'єднання «Юріс Феррум», партнер, м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  26. Гольчановський Григорій Сергійович - Арбітражний керуючий, арбітражний керуючий, м. Дніпро, відділення АПУ в Дніпропетровській області;
  27. Гончарова Жанна В'ячеславівна - ДВНЗ ДонНТУ, помічник ректора з правових питань м. Покровськ, відділення АПУ в Донецькій області;
  28. Городок Яна Володимирівна - АБ «Качура Лоєрс», юрист, м. Ірпінь, відділення АПУ в Київській області;
  29. Гоцуляк Юрій Вікторович - Донецький національний університет імені Василя Стуса, доцент кафедри теорії та історії держави і права та адміністративного права донецького національного університету імені Василя Стуса м. Вінниця, відділення АПУ в  Вінницькій області;
  30. Грищенко Олена Юріївна - АО «Матвіїв і Партнери», юрист, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  31. Гронь Дмитро Миколайович - ЮФ Евріс, старший юрист, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  32. Диковицька Юлія Михайлівна - Приватне підприємство «Студія Пілот», юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  33. Дитюк Святослав Володимирович - ЮК «Світ Права», юрист, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  34. Дідовець Руслан Сергійович - АБ «Качура Лоєрс», помічник адвоката, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  35. Домашевська Тетяна Олегівна - Національна поліція України, поліцейський СРПП, м. Бориспіль, відділення АПУ в Київській області;
  36. Домбровська Ірина Олександрівна - Адвокатське бюро «Сергія Пагера», адвокат, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  37. Дрижакова Діна Юріївна - Адвокат, ЮК «Пріма Лідер Груп», відділення АПУ в місті Києві;
  38. Дума Віктор Іванович - ТОВ «Астерс», адвокат, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  39. Жовнерук Андрій Миколайович - ЮК «АРЕС», юрист, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  40. Заїка Олександр Сергійович - ТОВ «Торговельна компанія «ЕНЕРГОСТІЛ», заступник директора підприємства з правового забезпечення м. Ірпінь, відділення АПУ в Київській області;
  41. Зайцев Владислав Валерійович - ЮК «АРЕС», юрист, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  42. Заліська Інна Вадимівна - Адвокатське об'єднання «Джентіум», адвокат, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  43. Зелінська Ольга Сергіївна - Адвокат, адвокат, м. Запоріжжя, відділення АПУ в Запорізькій області;
  44. Іванець Ярослав Ярославович - АО «Матвіїв і Партнери», юрист, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  45. Іверук Наталія Олександрівна - Адвокатське об'єднання «EVERLEGAL», помічник юриста, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  46. Кадієвський Олександр Сергійович - Національна асоціація адвокатів України, рада адвокатів Донецької області, адвокат, член ревізійної комісії адвокатури донецької області м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  47. Католік Олександр Леонідович - Ноублз, юрист, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  48. Киреєва Наталія Сергіївна - Адвокатське об'єднання «Юріс Феррум», помічник адвоката, м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  49. Клименко Олег Юрійович - ТОВ «Юридична компанія «Смарт Лігал Солюшнз Груп» / SLS Group, юрист, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  50. Ковальчук Павло Миколайович - ЮФ «Саєнко Харенко», юрист, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  51. Коляда Анна Станіславівна - ТОВ «Юридична фірма «Снєжний барс», директора, м. Запоріжжя, відділення АПУ в Запорізькій області;
  52. Корнеюк Вікторія Тарасівна - ЮФ Евріс, молодший юрист, помічник адвоката м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  53. Кошулинська Анна Романівна - АО «Бачинський та партнери», юрист, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  54. Крупка Микола Петрович - ТОВ «Юридична компанія «Смарт Лігал Солюшнз Груп» / SLS Group, адвокат, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  55. Купрєєва Анна Вікторівна - Astrum Consulting Group Inc.; Citco Inc.;, директор (astrum consulting group inc.); спеціаліст з депозитарних, трейдінгових операцій та комплаєнсу (citco inc.) Торонто, Канада;
  56. Кутовой Володимир Вікторович - АБ «Кутовой і партнери», керуючий, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  57. Кухтин Вікторія Василівна - Адвокатське об'єднання «Бачинський та партнери», молодший юрист, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  58. Лазаревич Владислав Юрійович - Адвокатське об'єднання «EVERLEGAL», помічник адвоката, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  59. Майструк Анастасія Михайлівна - Адвокатське об'єднання «EVERLEGAL», молодший юрист, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  60. Маковецька Наталя Вікторівна - ТОВ «ЮК «Лігал Гран.ТТ», юрисконсульт, м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  61. Манагарова Єлизавета Станіславівна - ТОВ «Серв’є Україна», помічник юриста, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  62. Менсітов Едем Ельдарович - АО «Арцінгер», помічник адвоката, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  63. Мішустін Микита Костянтинович - ЮК «Мішустін та партнери», адвокат, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  64. Новіков Олексій Сергійович - Громадська організація «Центр генеалогічних досліджень, м. Київ», голова правління, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  65. Носенко Ігор Петрович - Індивідуальна адвокатська діяльність, адвокат, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  66. Олєйнікова Тамара Володимирівна - Адвокатське бюро «Ольги Троценко», помічник адвоката, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  67. Орлов Володимир Іванович – Приватна практика, адвокат, м. Дніпро, відділення АПУ в Дніпропетровській області;
  68. Остапко Елена Султановна – «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв», заступник директора, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  69. Охінченко Марина Сергіївна - ПАТ «2-й ім. Петровського цукровий завод», начальник юридичного відділу, м. Кропивницький, відділення АПУ в Кіровоградській області;
  70. Пальчук Петро Миколайович - Київський національний торговельно-економічний університет, декан, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  71. Парсентьєв Ігор Валентинович - Адвокатське бюро «Парсентьєв і партнери», керуючий бюро, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  72. Пльотка Павло Юрійович - Адвокатське об'єднання «НАЗАР КУЛЬЧИЦЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ», адвокат, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  73. Поліщук Мар'яна Анатоліївна - ТОВ «Астерс», юрист, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  74. Половинко Борис Михайлович - Група Агротрейд, заступник генерального директора з юридичних питань м. Гадяч, відділення АПУ в Полтавській області;
  75. Полосьмак Олена Миколаївна - ТОВ «Юридична фірма «Правовест», керівник практики інтелектуальної власності м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  76. Поляк Петро Петрович - АО «Поляк та партнери», керуючий партнер, м. Чернівці, відділення АПУ в Чернівецькій області;
  77. Попов Захар Вікторович - ТОВ «OZONE», юрист, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  78. Попович Юлія-Марія Володимирівна - ТОВ «ЮК «Лекс Консалтинг», юрист, м. Івано-Франківськ, відділення АПУ в Івано-Франківській області;
  79. Потьомкіна Юна Сергіївна - ЮФ «АСТЕРС», старший юрист, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  80. Походжай Ольга Олексіївна - Юридична компанія «ЛІҐАЛ ДЖЕТ», директор, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  81. Резнікова Ганна Ігорівна - ТОВ «Юридична компанія «Смарт Лігал Солюшнз Груп» / SLS Group, адвокат, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  82. Роїк Олена Олександрівна - ТОВ «Астерс», юрист, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  83. Романюк Катерина Олександрівна - АБ «Качура Лоєрс», юрист, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  84. Руденко Дмитро Вадимович - ТОВ «ЦІК», юрисконсульт, м. Дніпро, відділення АПУ в Дніпропетровській області;
  85. Ружицький Назар Антонович - ТОВ «Юридична компанія «Смарт Лігал Солюшнз Груп» / SLS Group, адвокат, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  86. Савінський Костянтин Валерійович - Адвокатське об'єднання «EVERLEGAL», юрист, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  87. Савісько Володимир Васильович - ФК ТОВ «Укрборг», керівник відділу комплексних стратегій стягнення юридичного департаменту СМТ Баришівка, відділення АПУ в Київській області;
  88. Савчук Ігор Володимирович - ТОВ «ЕРНСТ ЕНД ЯНГ», юрист, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  89. Свєтлічний Ігор Валерійович - адвокат, КДКА міста Києва, адвокат, член кваліфікаційної палати м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  90. Семенихіна Наталія Іванівна - Адвокат, адвокат, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  91. Семенових Єлизавета Андріївна - ЮФ «Саєнко Харенко», помічник юриста, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  92. Серьогіна Наталія Олексіївна - Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України, доцент, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  93. Сидоренко Людмила Михайлівна - Приватна практика, директор, м. Миколаїв, відділення АПУ в Миколаївській області;
  94. Сільницька Катерина Володимирівна - ТОВ «Подільський юридичний центр», юрист, м. Вінниця, відділення АПУ в  Вінницькій області;
  95. Сластьоненко Оксана Олександрівна - Університет державної фіскальної служби України, доцеет кафедри фінансового права м. Ірпінь, відділення АПУ в Київській області;
  96. Слесарчук Вадим Михайлович - ЮФ «Саєнко Харенко», юрист, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  97. Слободенюк Владислава Андріївна - Приватна юридична компанія, помічник юриста, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  98. Солдатенко Михайло Андрійович - ЮФ «Астерс», юрист, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  99. Танцюра Юлія Борисівна - Адвокатське об'єднання «EVERLEGAL», юрист, адвокат, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  100. Таранець Ксенія Олександрівна - Індивідуальна адвокатська практика, адвокат, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  101. Терещенко Олександр Павлович - ТОВ «Юридична компанія «Смарт Лігал Солюшнз Груп» / SLS Group, юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  102. Тивоненко Данило Русланович - Самозайнята особа, адвокат, м. Запоріжжя, відділення АПУ в Запорізькій області;
  103. Тихончук Леся Хотіївна - Адвокатське бюро «Лесі Тихончук», керуючий, м. Рівне, відділення АПУ в Рівненській області;
  104. Тодорюк Олеся Георгіївна - АО «Бачинський та партнери», помічник адвоката, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  105. Третяченко Ганна Олександрівна - Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, завідувач сектору юридичного забезпечення м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  106. Трохимчук Ігор Олегович - Юридична компанія «Віннер», юрист, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  107. Тужеляк Наталія Миколаївна - ТОВ «Юридична компанія «Моріс Ґруп», радник, м. Івано-Франківськ, відділення АПУ в Івано-Франківській області;
  108. Федоренко Василь Васильович - Ноублз, юрист, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  109. Федорченко Римма Вікторівна - Харківська міська рада, головний спеціаліст-юрисконсульт м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  110. Хаджинова Тетяна Іванівна - Адвокатське об'єднання «ЕЛА», адвокат, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  111. Хом'як Олександр Григорович - АО «Матвіїв і партнери», адвокат, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  112. Царенко Ольга Михайлівна - Національна академія Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького, доцент, м. Хмельницький, відділення АПУ в Хмельницькій області;
  113. Цой Дмитро Сергійович - Адвокатське об’єднання «EVERLEGAL», адвокат, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  114. Цою Катерина Едуардівна - Приватна компанія «Некст Вей», юрист, м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  115. Чабан Марія Андріївна - АО «ЮФ «Василь Кісіль і Партнери», молодший юрист, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  116. Череватий Петро Миколайович - Адвокат, адвокат, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  117. Черненко Людмила Анатоліївна - Державний науково-дослідний експертно-криміналістичний Центр МВС України, завідувач відділу, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  118. Чумакова Тетяна Костянтинівна - АБ «Качура Лоєрс», юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  119. Шаправський Тарас Олександрович - Бучанська міська рада, перший заступник міського голови м. Буча, відділення АПУ в Київській області;
  120. Шевченко Денис Олександрович - ЮК «АРЕС», молодший юрист, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  121. Шевченко Тетяна Вікторівна - Департамент комунальної власності Одеської міської ради, заступник директора-начальник юридичного управління м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  122. Шелухін Олександр Миколайович - Прокуратура Донецької області, прокурор відділу, м. Маріуполь, відділення АПУ в Донецькій області;
  123. Шишкін Петро Сергійович - ТОВ «ЕРІДОН БУД», юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  124. Шульгін Андрій Артурович - АБ «Качура Лоєрс», помічник адвоката, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  125. Якимлюк Ольга Віталіївна - Головне управління Національної поліції у Волинській області, слідчий, м. Луцьк, відділення АПУ в Волинській області;
  126. Яніцька Інна Анатоліївна - Національний університет «Одеська юридична академія», доцент кафедри цивільного процесу м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  127. Янюк Юлія Тарасівна - ЮФ Евріс, старший юрист, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;

КАНДИДАТИ

  1. Андрусишин Христина Степанівна - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  2. Багрєєв Максим Олександрович - Національний кораблебудівний інститут, м. Миколаїв, відділення АПУ в Миколаївській області;
  3. Базюк Христина Ігорівна - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  4. Балицька Дарина Анатоліївна - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  5. Бальковський Олег Володимирович - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  6. Борисова Анна Геннадіївна - Національний університет «Києво-Могилянська академія», м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  7. Булак Олег Романович - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  8. Вакалюк Ангеліна Олександрівна - Миколаївський інститут права Національного университету «Одеська юридична академія» м. Миколаїв, відділення АПУ в Миколаївській області;
  9. Василенко Ілона Вікторівна - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  10. Веллер Валерія Сергіївна - Сумський державний університет, м. Суми, відділення АПУ в Сумській області;
  11. Віщук Тетяна Олегівна - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  12. Гаврилюк Уляна Олегівна - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  13. Голоскова Катерина Андріївна - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  14. Голуб Роман Сергійович - Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне, відділення АПУ в Рівненській області
  15. Горайчук Іванна Анатоліївна - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  16. Городнюк Ольга Павлівна - Національний університет «Києво-Могилянська академія», м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  17. Грицина Діана Андріївна - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  18. Драна Анна Віталіївна – Центрально-український державний педагогічний університет ім. Володимира Винниченка м. Кропивницький, відділення АПУ в Кіровоградській області;
  19. Дромашко Андрій Олексійович - Національний авіаційний університет, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  20. Заєць Олександра Миколаївна - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  21. Ізотов Дмитро Андрійович - Національний Університет «Києво-Могилянська Академія», м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  22. Іскра Тетяна Олександрівна - НУК імені адмірала Макарова, м. Миколаїв, відділення АПУ в Миколаївській області;
  23. Капко Марта Богданівна - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  24. Кириченко Аліна Олександрівна - Національний університет «Одеська юридична академія», м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  25. Кісенко Олексій Сергійович – Центрально-український державний педагогічний університет ім. Володимира Винниченка м. Кропивницький, відділення АПУ в Кіровоградській області;
  26. Клименко Анастасія Анатоліївна - Національний юридичний університет їм. Ярослава Мудрого, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  27. Клюс Крістіна Володимирівна - Сумський державний університет, м. Суми, відділення АПУ в Сумській області;
  28. Коваль Євген Олегович - КНУ ім. Т. Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  29. Ковальчук Софія Сергіївна - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  30. Кондратюк Діана Володимирівна - Сумський державний університет, м. Суми, відділення АПУ в Сумській області;
  31. Костюк Тетяна Юріївна - КНУ імені Тараса Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  32. Кручай Роксолана Вікторівна - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  33. Лавренюк Марина Олегівна - Чернівецький національний університет імені Ю. Федьковича, м. Чернівці, відділення АПУ в Чернівецькій області;
  34. Левтюх Оксана Андріївна - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  35. Лінник Валерія Андріївна - Національний університет «Києво-Могилянська академія», м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  36. Ліхолєтов Дмитро Олександрович - Сумський державний університет, м. Суми, відділення АПУ в Сумській області;
  37. Лобоцька Валерія Павлівна - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  38. Локотош Марина Василівна – Центрально-український державний педагогічний університет ім. Володимира Винниченка м. Кропивницький, відділення АПУ в Кіровоградській області;
  39. Мадиняк Христина Ігорівна - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  40. Мартинюк Віола Олександрівна - Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  41. Марчишин Богдан Ярославович - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  42. Мар'ян Остап Васильович - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  43. Микитюк Анастасія Володимирівна - Київський національний університет імені В.П. Гетьмана, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  44. Михайлишин Світлана Тарасівна - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  45. Нальковська Єлизавета Андріївна - Національний юридичний університет їм. Ярослава Мудрого, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  46. Нестерик Михайло Олександрович - КНУ імені Тараса Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  47. Ніколаєнко Віра Миколаївна - Інститут міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  48. Новак Ігор Орестович - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  49. Остапенко Віталій Вікторович - Чернівецький Національний Університет ім. Юрія Федьковича, м. Чернівці, відділення АПУ в Чернівецькій області;
  50. Пендерецька Ольга Ігорівна - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  51. Подворний Ілля Дмитрович - Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  52. Полтавець Юлія Володимирівна - Національний юридичний університет їм. Ярослава Мудрого, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  53. Понятенко Юлія Вікторівна - ПЮІ НЮУ імені Ярослава Мудрого, м. Полтава, відділення АПУ в Полтавській області;
  54. Пукальчук Катерина Василівна - Національний університет «Острозька академія», м. Острог, відділення АПУ в Рівненській області;
  55. Рибальченко Микола Миколайович - Коледж технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки м. Луцьк, відділення АПУ в Волинській області;
  56. Римар Ангеліна Валеріївна - Інститут міжнародних відносин КНУ ім. Т.Г. Шевченко, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  57. Ругін Володимир Віталійович - Національний Університет кораблебудування імені адмірала Макарова, м. Миколаїв, відділення АПУ в Миколаївській області;
  58. Савчак Софія Андріївна - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  59. Сагян Каріна Артурівна - МІП НУ «ОЮА», м. Миколаїв, відділення АПУ в Миколаївській області;
  60. Свинобой Ольга Миколаївна - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  61. Сидоркіна Катерина Павлівна - Київський Національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  62. Скібчик Олександр Ігорович - Національний університет біоресурсів і природокористування України, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  63. Сняданко Олександр Андрійович - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  64. Соломаха Богдан Андрійович - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  65. Сподар Ірина Миколаївна - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  66. Столбова Марія Андріївна - Національний університет «Києво-Могилянська академія», м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  67. Танашкіна Марина Дмитрівна - Національний юридичний університет їм. Ярослава Мудрого, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  68. Усович Злата Ігорівна - Національний університет «Одеська юридична академія», м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  69. Фурман Світлана Олександрівна - Національний університет «Одеська юридична академія», м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  70. Харчук Богдана Олегівна - Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  71. Хахула Владислав Сергійович - Львівський державний університет внутрішніх справ, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  72. Хома Катерина Володимирівна - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  73. Царенкова Ольга Дмитрівна - НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  74. Целень Роксоляна Богданівна - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  75. Чуприна Дарія Юріївна - Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  76. Швець Юлія Ігорівна - Університет імені Альфреда Нобеля, м. Дніпро, відділення АПУ в Дніпропетровській області;
  77. Шокало Валентина Ігорівна - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  78. Якуба Неля Юріївна - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ