До лав АПУ приєдналися 65 членів 111 кандидатів та 1 учасник

ЧЛЕНИ

  1. Білоусов Артем Юрійович - АО "Павленко Лігал Груп", адвокат, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  2. Болотна Тетяна Юріївна - АО "Саєнко Харенко" помічник юриста, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  3. Вінтоняк Наталія Дмитрівна - АО "ДЖАСТ ЛОЄРС", адвокат, м. Івано-Франківськ, відділення АПУ в Івано-Франківській області;
  4. Голованьов Михайло Русланович - Адвокатське об'єднання "Юридична фірма "Аріо", молодший юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  5. Горбатюк Яна Вадимівна - Приватна практика, юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  6. Гудима Євгеній Петрович - АО "Саєнко Харенко", помічник юриста, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  7. Гусак Юрій Миколайович - ЮФ "Алєксєєв, Боярчуков та партнери", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  8. Деркач Ольга Борисівна - ТОВ "Український продюсерський центр", директор, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  9. Дібє Діана Камалівна - Адвокатське об'єднання "Юридична фірма "Аріо", офіс-менеджер, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  10. Дячук Сніжанна Ігорівна - АО "Твій адвокат", помічник адвоката, м. Тернопіль, відділення АПУ в Тернопільській області;
  11. Єрмоленко-Князєва Лілія Станіславівна - Льотна академія Національного авіаційного університету, доцент кафедри права та правового регулювання авіаційної діяльності, м. Кропивницький, відділення АПУ в Кіровоградській області;
  12. Заріпова Марія Володимирівна - Нотаріальна контора приватного нотаріуса, юрисконсульт, м. Чернігів, відділення АПУ в Чернігівській області;
  13. Ідесіс Ірина Валеріївна - НУ "ОЮА", асистент кафедри міжнародного та європейського права, м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  14. Каращук Анна Володимирівна - Мережа магазинів ТМ "Аврора", керівник юридичного департаменту, м. Полтава, відділення АПУ в Полтавській області;
  15. Карпінська Наталія Володимирівна - Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, доцент кафедри кримінального права і процесу, м. Луцьк, відділення АПУ в Волинській області;
  16. Кас'яновський Іван Олегович - ЮФ "Брати Попко та Партнери", помічник юриста, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  17. Кириленко Руслан Олександрович - Індивідуальна адвокатська діяльність, адвокат, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  18. Киричук Анжела Станіславівна - Донецький національний університет імені Василя Стуса, доцент кафедри конституційного, міжнародного та кримінального права, м. Вінниця, відділення АПУ в Вінницькій області;
  19. Кіт Уляна Вікторівна - Адвокат, індивідуальна діяльність, м. Ужгород, відділення АПУ в Волинській області;
  20. Коваленко Тетяна Володимирівна - Вищий навчальний заклад Кіровоградський кооперативний коледж економіки і права імені М.П. Сая Кіровоградської обласної спілки споживчих товариств, викладач, м. Кропивницький, відділення АПУ в Кіровоградській області;
  21. Ковальова Марина Вікторівна - Ужгородський національний університет, доцент, м. Ужгород, відділення АПУ в Волинській області;
  22. Колоденська Анна Юріївна - AVELLUM, юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  23. Кондратенко Тетяна Олександрівна - Алексєєв, Боярчуков та партнери, адвокат, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  24. Котова Вероніка Сергіївна - Адвокат, адвокат, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  25. Кулаковський Олександр Миколайович - Адвокатське бюро "Олександра Кулаковського", керуючий адвокат, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  26. Кульгавець Сергій Михайлович - Заліщицький районний суд Тернопільської області, помічник судді, м. Тернопіль, відділення АПУ в Тернопільській області;
  27. Левицький Андрій Олегович - Миколаївський інститут права НУ "ОЮА", Слідче управління ГУНП в Миколаївській області, начальник відділу криміналістичного забезпечення, м. Миколаїв, відділення АПУ в Миколаївській області;
  28. Лепська Валерія Сергіївна - Kinstellar, молодший юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  29. Лець Юлія Вікторівна - Адвокатське об'єднання "Правова норма", адвокат, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  30. Лещенко Іван Олегович - ТОВ "ТРАНЗИТ ДНЕПР", юрист, м. Дніпро, відділення АПУ в Дніпропетровській області;
  31. Ліпська Наталія Володимирівна - Представництво Бейкер і Макензі Сі Ай Ес, Лімітед, молодший помічник юриста, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  32. Лубинський Борис Борисович - ТОВ "ВІНД ФАРМ", менеджер з правового забезпечення, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  33. Михайлов Олександр Васильович - Вищий навчальний заклад Кіровоградський кооперативний коледж економіки і права імені М.П. Сая Кіровоградської обласної спілки споживчих товариств, директор, м. Кропивницький, відділення АПУ в Кіровоградській області;
  34. Михальова Анна Вікторівна - AVELLUM, юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  35. Мицикова Катерина Євгенівна - АО "Саєнко Харенко", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  36. Міліцина Катерина Максимівна - ЮФ "Брати Попко та Партнери", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  37. Некрасова Валерія Віталіївна - АО "Магніт", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  38. Ніколава Нелі Анзорівна - Адвокатське об'єднання "Стратегія захисту", партнер, м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  39. Новик Богдан Володимирович - АО "Саєнко Харенко", помічник юриста, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  40. Ороновська Ольга Михайлівна - Адвокат, адвокат, м. Тернопіль, відділення АПУ в Тернопільській області;
  41. Пагава Надія Давидівна - ЮФ "Брати Попко та Партнери", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  42. Палій Вячеслав Олександрович - Національний банк України, заступник начальника відділу фінансових ризиків, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  43. Пасечник Олена Владиславівна - Національний університет "Одеська юридична академія", доцент кафедри міжнародного та європейського права, м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  44. Полікарпов Антон Олексійович - AVELLUM, радник, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  45. Полова Маргарита Василівна - Приватний нотаріус, приватний нотаріус, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  46. Попова-Коряк Каріна Олексіївна - Харківська державна академія культури, ст. викладач, заступник декана, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  47. Ракіна Алла Анатоліївна - Самозайнята особа, арбітражний керуючий, м. Дніпро, відділення АПУ в Дніпропетровській області;
  48. Савченко Єгор Юрійович - Investment Capital Ukraine,  м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  49. Садальська Альона Ігорівна - Адвокатське об’єднання "Магніт", адвокат, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  50. Сидорович Руслан Михайлович - Адвокатське об'єднання "Юридична фірма "Аріо", партнер, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  51. Сисоєва Вікторія Петрівна - Національний авіаційний університет, доцент кафедри кримінального права та процесу, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  52. Ситайло Наталія Володимирівна - АТ "Укрзалізниця", начальник юридичного відділу, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  53. Ситар Мар'яна Ігорівна - АО "Arzinger", помічник адвоката, м. Львів, відділення АПУ у Львівській області;
  54. Сідей Олена Валеріївна - АО "Павленко Лігал Груп", адвокат, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  55. Сіденко Олена Андріївна - ТОВ "КОПРУ ГРУПП", юрист, м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  56. Стрілець Богдан Васильович - Полтавський університет економіки і торгівлі, старший викладач кафедри правознавства, м. Полтава, відділення АПУ в Полтавській області;
  57. Суховерська Зеновія Зеновіївна - ЛНУ ім. Франка /Українське право, викладач/журналіст, м. Львів, відділення АПУ у Львівській області;
  58. Тихонов Олександр Аркадійович - Адвокат, адвокат, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  59. Тодорова Тамара Георгіївна - Адвокат, адвокат, м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  60. Федоренко Олександра Вікторівна - ТОВ "Юридична фірма "АНТІКА", старший юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  61. Харькова Аліса Петрівна - Товариство "СК ДМ", юрист, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  62. Христенко Стефан Володимирович - ТОВ "Адвокатська фірма Ангард", молодший юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  63. Чернецова Євгенія Петрівна - КПМГ Право Україна, помічник адвоката, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  64. Шапка Альона Володимирівна - ІП "1+1 Продакшн", юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  65. Шелудяков Роман Сергійович - Криворізький факультет Національного університету "Одеська юридична академія", доцент, м. Дніпро, відділення АПУ в Дніпропетровській області;

КАНДИДАТИ

  1. Авдєєва Катерина Русланівна - Чорноморський національний університет імені Петра Могили, м. Миколаїв, відділення АПУ в Миколаївській області;
  2. Барвінок Ірина Олександрівна - Інститут міжнародних відносин, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  3. Бєлов Артем Сергійович - Національний університет "Львівська політехніка", м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  4. Битченко Альбіна Янушівна - Національна академія внутрішніх справ, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  5. Білик Назар Юрійович - Коледж технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки, м. Луцьк, відділення АПУ в Волинській області;
  6. Білоскурський Владислав Романович - Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  7. Блистів Юрій Іванович - Національний університет "Львівська політехніка", м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  8. Боднар Юлія Ярославівна - Національний університет "Львівська політехніка", м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  9. Божко Борис Миколайович - Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  10. Бойко Анна Андріївна - Університет Державної Фіскальної служби України, м. Ірпінь, відділення АПУ в Київській області;
  11. Бойко Валерія Володимирівна - Університет Державної Фіскальної служби України, м. Ірпінь, відділення АПУ в Київській області;
  12. Бусел Олена Валеріївна - Коледж технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки, м. Луцьк, відділення АПУ в Волинській області;
  13. Бутіна Марія Ігорівна - НУБіП, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  14. Вакуленко Анастасія Олександрівна - Національний авіаційний університет (НАУ), м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  15. Вакулюк Вікторія Федорівна - Національний університет біоресурсів і природокористування Украї́ни, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  16. Верьовкіна Дар`я Ігорівна - Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут", м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  17. Візіров Святослав Артемович - Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  18. Волосянко Вероніка Михайлівна - Львівський державний університет внутрішніх справ, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  19. Воробець Вероніка Миколаївна - Львівський Національний Університет ім. Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  20. Вус Діана Василівна - Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  21. Гаврилюк Арсеній Анатолійович - Одеський інститут Приватного акціонерного товариства "Вищий навчальний заклад "Міжрегіональна Академія управління персоналом", м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  22. Гакан Мар'яна Іванівна - Тернопільський національний економічний університет, м. Тернопіль, відділення АПУ в Тернопільській області;
  23. Галицька Анастасія Андріївна - Національний університет «Одеська юридична академія», м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  24. Гарбуз Вікторія Сергіївна - Чернівецький юридичний інститут Національного університету Одеська Юридична Академія, м. Чернівці, відділення АПУ в Чернівецькій області;
  25. Гарган Сергій Юрійович - Національний університет «Одеська юридична академія», м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  26. Гірник Марія Василівна - Університет Державної Фіскальної служби України, м. Ірпінь, відділення АПУ в Київській області;
  27. Гнідець Олеся Миколаївна - Львівський Національний Університет ім. Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  28. Головко Анастасія Олексіївна - Харківський національний університет внутрішніх справ, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  29. Голод Аліна Олександрівна - Тернопільський національний економічний університет, м. Тернопіль, відділення АПУ в Тернопільській області;
  30. Горобець Ілля Михайлович - Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  31. Гриценко Єлізавета Олександрівна - Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  32. Гундерчук Анастасія Володимирівна - ЧНУ ім. Юрія Федьковича, м. Чернівці, відділення АПУ в Чернівецькій області;
  33. Данченко Анастасія Сергіївна - НУ «ОМА», м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  34. Довженко Денис Сергійович - Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова, м. Миколаїв, відділення АПУ в Миколаївській області;
  35. Дорошенко Богдан Сергійович - Університет Державної Фіскальної служби України, м. Ірпінь, відділення АПУ в Київській області;
  36. Євтушенко Олександр Олександрович - НУБіП України, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  37. Єгоров Владислав Олександрович - Київський інститут інтелектуальної власності та права "Національного університету Одеська юридична академія", м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  38. Жук Анастасія Іванівна - Дніпровський національний університет імені О. Гончара, м. Дніпро, відділення АПУ в Дніпропетровській області;
  39. Заїка Владислав Андрійович - Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького, м. Черкаси, відділення АПУ в Черкаській області;
  40. Іванець Ірина Олександрівна - Національний університет біоресурсів і природокористування України, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  41. Івкін Микола Юрійович - Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  42. Іорга Софія Сергіївна - Коледж технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки, м. Луцьк, відділення АПУ в Волинській області;
  43. Іорданова Олександра Євгенівна - Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  44. Каташинський Євген Олександрович - Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  45. Кіндратів Мар'ян Романович - Львівський Національний Університет ім. Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  46. Климчак Володимир Ростиславович - Львівський Національний Університет ім. Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  47. Ковтун Максим Сергійович - Львівський Національний Університет ім. Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  48. Колотило Микола Миколайович - Києво-Могилянська академія, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  49. Копач Діана Володимирівна - Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  50. Костроміна Анна Єгорівна - Національний авіаційний університет, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  51. Кравченко Юлія Владиславівна - Національний університет "Острозька академія", м. Острог, відділення АПУ в Рівненській області;
  52. Кунасік Вікторія Юріївна - Коледж технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки, м. Луцьк, відділення АПУ в Волинській області;
  53. Куций Вілор Сергійович - Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  54. Кушнір Оксана Романівна - Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  55. Ліщинська Діана Миколаївна - Національний університет біоресурсів і природокористування України, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  56. Лук'янов Олег Степанович - Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, м. Івано Франківськ, відділення АПУ в м. Івано-Франківськ;
  57. Лучук Анастасія Михайлівна - Університет Державної Фіскальної служби України, м. Ірпінь, відділення АПУ в Київській області;
  58. Любарська Ілона Володимирівна - Університет Державної Фіскальної служби України, м. Ірпінь, відділення АПУ в Київській області;
  59. Маймур Євгенія Феліксівна - Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  60. Мартинишин Любов Ярославівна - Львівський Національний Університет ім. Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  61. Марченко Владислав Антонович - Національна Академія Внутрішніх Справ, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  62. Матвійчук Анастасія Юріївна - Коледж технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки, м. Луцьк, відділення АПУ в Волинській області;
  63. Матвійчук Єва Олександрівна - ЧНУ імені Юрія Федьковича, м. Чернівці, відділення АПУ в Чернівецькій області;
  64. Махиня Мирослава Олександрівна - Університет Коменського в Братиславі, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  65. Мацигін Михайло Васильович - Львівський Національний Університет ім. Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  66. Михайлюк Євген Васильович - Національний університет "Львівська політехніка", м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  67. Мичка Лідія Мартинівна - Національний авіаційний університет, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  68. Мосунова Анастасія Андріївна - Національний університет біоресурсів і природокористування України, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  69. Мулько Віта Анатоліївна - Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького, м. Черкаси, відділення АПУ в Черкаській області;
  70. Недоборська Карина Леонідівна - Хмельницький університет управління та права, м. Хмельницький, відділення АПУ в Хмельницькій області;
  71. Нестерук Тетяна Олексіївна - Коледж технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки, м. Луцьк, відділення АПУ в Волинській області;
  72. Острогляд Данило Андрійович - Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  73. Пащенко Ярослав Олексійович - Львівський Національний Університет ім. Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  74. Петричук Даяна Володимирівна - Львівський Національний Університет ім. Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  75. Писаренко Валерія Валеріївна - Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  76. Плєхов Данило Олександрович - Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  77. Поліщук Дар‘я Сергіївна - Національний університет біоресурсів і природокористування, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  78. Попик Ілона Русланівна - Львівський Національний Університет ім. Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  79. Приходько Аліна Сергіївна - КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  80. Рибак Маркіян Богданович - Львівський Національний Університет ім. Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  81. Руснак Кароліна Артурівна - Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича, м. Чернівці, відділення АПУ в Чернівецькій області;
  82. Самелюк Карина Вікторівна - Львівський Національний Університет ім. Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  83. Сасанчин Василь Ярославович - Навчально-науковий інститут «Юридичний інститут ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  84. Саюк Єлизавета Валеріївна - Національний університет "Львівська політехніка", м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  85. Світюк Тетяна Сергіївна - Коледж технологій бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки, м. Луцьк, відділення АПУ в Волинській області;
  86. Сива Богдана Юріївна - Університет Державної Фіскальної служби України, м. Ірпінь, відділення АПУ в Київській області;
  87. Скольський Андрій Ярославович - Національний університет "Острозька академія", м. Острог, відділення АПУ в Рівненській області;
  88. Співак Олексій Миколайович - Університет імені Альфреда Нобеля, м. Дніпро, відділення АПУ в Дніпропетровській області;
  89. Спічак Ірина Михайлівна - Національний університет "Львівська політехніка", м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  90. Талимончик Сергій Павлович - Національний університет "Острозька академія", м. Острог, відділення АПУ в Рівненській області;
  91. Танченко Марина Олександрівна - Сумський державний університет, м. Суми, Відділення АПУ в Сумський області;
  92. Тарапата Тарас Зіновійович - Національний університет "Львівська політехніка", м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  93. Таушан Ольга Сергіївна - Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  94. Теплюк Валерія Валеріївна - Національний авіаційний університет, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  95. Тищенко Тамара Володимирівна - НУБіП України, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  96. Федоровська Маргарита Андріївна - Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  97. Філь Микита Олексійович - Університет Державної Фіскальної служби України, м. Ірпінь, відділення АПУ в Київській області;
  98. Фоміна Софія Вадимівна - Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  99. Цьомик Вікторія Юріївна - Тернопільський національний економічний університет, м. Тернопіль, відділення АПУ в Тернопільській області;
  100. Чижик Олексій Станіславович - Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  101. Швець Богдан Анатолійович - Юридичний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, м. Чернівці, відділення АПУ в Чернівецькій області;
  102. Шевага Святослав Олександрович - Університет Державної Фіскальної служби України, м. Ірпінь, відділення АПУ в Київській області;
  103. Шмиговська Вікторія Юріївна - Національний університет "Львівська політехніка", м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  104. Шостак Матвій Сергійович - Університет Державної Фіскальної служби України, м. Ірпінь, відділення АПУ в Київській області;
  105. Шульга Андрій Володимирович - Національний університет біоресурсів і природокористування України, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  106. Шустер Ангеліна Юріївна - Коледж технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки, м. Луцьк, відділення АПУ в Волинській області;
  107. Ющенко Тетяна Володимирівна - Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  108. Якимовська Аліна Вікторівна - Києво-Могилянська академія, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;
  109. Яременко Михайло Сергійович - Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  110. Яскорський Микола Олександрович - Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  111. Ященко Марія Олегівна - Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;

УЧАСНИК

  1. Дехгані Аріо -  ЮФ "Саєнко Харенко", Радник, м. Київ, відділення АПУ в місті Києві;

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ